Zaloguj się, aby obserwować  
SzarQ

TVN vs Polsat - Która telewizja jest lepsza?

214 postów w tym temacie

Polsat ma lepsze filmy tak wogóle, choć prawie żadnych nowości.
W TVN same nudy nielicząć piątkowego Super Kina.
Ogólnie więcej oglądam Polsat. Czemu ? Nie wiem.
TVN ma Kubusia Powiatowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę TVN.Najbardziej do gustu przypadły mi piątkowe HITY.Właściwie to dzięki nim dowiedziałem się co to jest Władca Pierścieni.Nie wiem jak na Polsacie ale na TVN są trochę za długie reklamy.Ale z tego co czytam w tym wątku to ponoć na Polsacie są jeszcze dłuższe.To ile one trwają.Pół godziny?!Nie wiem czy to temat tylko o kanałach ale ja się wypowiem też o ich TV cyfrowej.Otóż n ( wyprodukowane przez TVN) jest o wiele lepsze.Telewizja jest w HD mamy do wyboru dekoder z pamięcią oraz najważniejsze pakiety nie są takie porąbane jak w Cyfrowym Polsacie.Jedyny plus Polsatu to to że również ma w swojej ofercie dekoder z pamięcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Polsat - Ma Prison Break ,nie ma IMO dwóch klaunów - Szymona majewskiego i Kuby wojewódzkiego
ma bundych i kiepskich, nie ma tańca z gwiazdami , nie serwuje szamba w wiadomościach i nie wypowiada się na tematy których nie wie, nie jest molochem który może sobie pozwolić na wielkie hity, Nie ma wesołowskiej, nie ma heli w opałach i magdy m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TVN - przebija Polsat''a premierami telewizyjnymi, ma krótsze reklamy (które tylko ludzi denerwują), no i ogólnie prezentuje się lepiej... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co lepszy jest TVN, puszcza nowsze i często lepsze filmy orz ma ciekwsze programy np. Kuba Wojewódzki czy Kryminalni, ale mogliby skończyć puszczać Magde M., bo w końcu ile razy można oglądać to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani to ani to :/ w ogóle telewizja jest do bani w czasie trwania filmu reklamy po 20 do 30minut :// kpiny z widzów jak i na polsacie tak i na tvn. filmy hmm odgrzewają po parędziesiąt razy ten sam film.


PS to co? na święta znów Kewin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie ani TVN ani Polsatu, jedynie w TVN lubie W11 i Wesołowską ogladać i tyle.Na Polsacie i na TVN są strasznie długie reklamy i za dużo tego brazylijskiego dziadostwa( lub polskich seriali typu Magda M lub Na Wspólnej, nie trawię tego. Najbardziej lubie HBO i Canal + brak reklam i bez przerywania filmów, chociaż płatne. Za to każdy kinowy hit jest już po roku od kinowej premiery, a nie po 3,4 latach jak w przypadku zwykłej TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę zdecydowanie TVN - zwłaszcza od kiedy dał (oj było to już baaardzo dawno temu) wersję reżyserką Obcego. Daje filmy, które mnie bardziej interesują oraz ma ciekawsze programy niż Polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TVN. Częstotliwość powtórek filmów jest o wiele niższa niż w Polsacie, poza tym wszelkie programy publicystyczne są lepsze. No i "Fakty". Jak dla mnie są lepiej przygotowane niż "Wydarzenia". Bolączką obu stacji są reklamy - 30 minut filmu, 15 - 20 minut reklam. Jak dla mnie to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tvn jest bardziej nowoczesne od innych kanałów .....tvp i polsat są jagby to ująć wieśniackie
tvp też ma kilka fajnych programów ale i tak jest cieńki
tvn ma jeden duży minus " reklamy " trwają aż 6,30 minuty to jest lekka przesada ! ! ! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie oglądam telewizji, ale jeśli już sie przydarzy to jest to jakiś film dokumentalny/przyrodniczy itp.
Jeśli mam wybrać między Polsatem a TVN to mój wybór pada na ten drugi. A to dlatego, iż ze wszystkich programów informacyjnych do gustu przypadły mi tylko "Fakty". Jednak wiadomości ze świata powinny być podawane pierwsze a dopiero po nich afery Leppera i jego kolegów. Jak chciałem się dowiedzieć co sie dzieje w Somalii (z okazji walk w Mogadiszu) musiałem najpierw oglądać te zakazane ryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować