Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Od razu odradzę Pavilony które "cieszą" się złą opinią tak samo jak ich serwis. Druga sprawa to taka że teraz zaczęły wchodzić lapki z nowymi bardzo wydajnymi procesorami i3/i5/i7 oraz nową generacja kart graficznych radeonami 5XXX i GeForce 3XXX (te to akurat odgrzewane kotlety).Najbardziej optymalnie było by poczekać do końca stycznia i wybrać coś z prockiem i3/i5/i7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 20:37, blacklio2 napisał:

Dodałbym tego lapka jeszcze
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dane-techniczne-samsung-np-r780-js03pl-w7hp.bhtml#content_3c

Ale ciężko coś powiedzieć o wydajności GT 330M


Wydajność GT330 jest na poziomie GT240 ewentualnie z 5% na plusie, więc radek 4670 będzie lepszym wyjściem. Ja i tak nadal będę trzymał się tego by poczekać na nowe modele lapków z prockami i3/i5/i7 które będą wychodzić w tym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiego polecacie lapka do 2500zl? najwazniejszy warunek, zeby odpalil na nim pes 2010 i football manager 2010, wygodna klawa i pojemny dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga R522, kupiłem dzisiaj kabel HDMI, łączę telewizor LCD z tym laptopem, wchodzę w ustawienia personalizacji, wybieram szukanie drugiego ekranu i.... nic. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:30, Markush napisał:

Ogólnie dobry laptop, znajomy taki ma i chwali, tylko nie wiem jak ty takie drogie to
to znalazłeś.

Bo chodzi mi o lokalizacje sklepu wiesz do ESC to ja mam w miarę łatwy dojazd i cena właśnie spadła o 100zł.
A to co mi podałeś to jest iny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2010 o 18:12, Numenpl napisał:

A to co mi podałeś to jest iny model.


Serio? Jak patrzę na opisy to wydają mi się takie same. No nic. My bad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 20:30, Wilkv napisał:

Jaka opinia o podanym laptopie? Dobry wybór?


Jak za tą kasę to karta powinna być lepsza, bo już w laptopach za 3200-3300 już jest taka karta, a Ty dokładasz prawie 1000 więcej, a poza tym wybór dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta była wyborem dopiero 3ciego stopnia. Na pierwszym miejscu był szybki i pojemny dysk, a także pojemna bateria. Na drugim zaś był producent i RAM. Przy takich opcjach nie mogłem znaleźć innego, pasującego mi sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować