Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień pierwszy

39 postów w tym temacie

Dziwi mnie tylko ,że screeny pokazujące gameplay w artykule są z C&C na N64 a nie a wersji PC-towej.
Ja ostatnio sobie pogrywam w stare dobre C&C gold na laptopie i właśnie jestem na ostatniej misji GDI.

Eh te czasy kiedy SI atakowało budynek najbardziej na północ i nie potrafiło niszczyć worków z piaskiem o budowaniu budynków po środku pustkowia nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst jest bardzo dobry i bardzo dobrze opisuje Historię :) Ja zacząłem od Generals, jednak nie za bardzo mi się spodobało :) Demo CnC3 jest zajefajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generals był całkiem dobry, ale z dodatkiem. Bez niego podstawka prezentowała się nieco ubogo. W sumie gra mogłaby i do dzisiaj żyć dobrze w sieci, ale EA zbyt szybko odcina support swoich gier i nie dba o balans. Obawiam się, że to samo za rok lub półtora może się stać z C&C 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w empiku na marszalkowskiej widzialem juz na polkach pelna wersje C&C3 w wersji podstawowej za 130 zl oO Troszke sie zdziwilem, no ale coz... ja poczekam na EK ^^
A tekst bardzo dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - ponad 3 h wcześniej od zrobienia tego news''a została zmieniona otoczka na gram.pl na wersję z C&C 3 :)
Na moim zegarze w kmputerze wybiła wtedy 12:55(dzisiaj) ;)
Dobrze, że ktoś zrobił krótki opis serii C&C Wojny o Tyberium - przynajmniej większość będzie coś łapać :)
PS. To prawda, że zamawiając pre-order tutaj ma się edycję jak w EK C&C 3, co jest wspominane w reklamach C&C nowego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst! Autor naprawdę czuje tę grę. Misje z Covert Ops były faktycznie supertrudne :) Pamiętam jak się z nimi męczyłem. Czekam na kolejne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska jest oferowana wyłącznie przez salony Empik. Musisz tam iść, zakupić preordera za 5 zł i wówczas zagwarantujesz sobie egzemplarz gry, do wyboru... EK lub standard. Dodatkowo zakupiony preorder upoważnia Cię do 25 zl zniżki za grę.
Powyższe informacje obowiązują, jeżeli nic się nie zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, C&C. Gra przy której zarywało (i zarywa się do dziś) nocki, ta grafika, ta fabuła... ta GRA. Coś czuję że to będzie najlepsza część ze wszystkich do tej pory, gwiazdorska obsada jak nigdy dotąd, zmodyfikowany silnik z Generals no i rozgrywka znana z pierwszych serii (o niesamowicie kinowych cutscenkach nie wspominając). Jeszcze tylko kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się podnieciłem tekstem i postanowiłem ściągnąć sobie demko. Moje wrażenia na szybko:
1. Gra ma niskie wymagania. Na moim trzyletnim złomie (po dość gruntownych modernizacjach) gra działa płynnie w najwyższych detalach w 1280x1024.
2. Gra jest bardzo szybka w porównaniu do innych RTSów, np. Age of Empires. Budowa przykładowego budynku trwa 8 sek., zaś jednostki - 3.
3. Filmiki są niezłe. Najlepszy jest Kane, wczuwa się w role. Wszystkie występujące w filmikach kobiety nadają się na okładkę Playboya (ach te EA). O ich "wczuciu" nie mogę powiedzieć zbyt wiele dobrego. Przykładem jest scenka, w której dziennikarka (blondynka) daje relacje na żywo telewizji i nagle zaczyna się bombardowanie miasta. Wszyscy uciekają walcząc o życie, a ona lekko się schyla i dalej zdaje relacje jeszcze się do tego głupio uśmiechając (chyba ma w pogardzie śmierć). Ogólnie filmiki w grach grane przez aktorów to taka miła odmiana po tych robionych na silniku gry, więc ten pomysł pochwalam.
Czy na grę warto czekać (premiera za 4 dni)? Osobiście wole jednak bardziej klasyczne strategie (magia, miecze i takie tam), ale jeśli gra będzie otrzymywać dobre oceny to chyba się skusze. Mam nadzieję, że fabuła będzie dobra, bo wtedy powrót do korzeni serii w postaci gry aktorów będzie jedynie hasłem, jakie umieszcza się w reklamach, a nie czymś wartościowym, co może stanowić o wyjątkowości gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w pełną wersję gry ?? Bo się zastanawiam czy warto ją kupować... Gierka wydaje się bardzo dobra, podobna do Supreme Commander. Podobno ma jednak bardziej zoptymalizowany kod niż SC. Grafika w grze stoi na wysokim poziomie, tylko czy wymagania nie będą zbyt wysokie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:30, Czedwik napisał:

> Hmmm, bardzo fajnie, tylko z jakiej wersji C&C pochodzą screeny zamieszczone w tekście?
Z wersji pod DOSa. Normalna wersja dla Windowsa wygląda dużo lepiej. Tak samo w przypadku RA1.


Zaryzykowalbym stwierdzenie, ze jednak nie ;)
Wersja pod DOS wyglada gorzej. Te screeny wygladaja jak jakies mod z 3D jednostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze... czy wy wiecie, że własnie moje dzieciństwo opisujecie wspominacie... w c&c grałem więcej niż w diablo!! (odnosi się i 1 części i całej serii).

ach... mimo, że już czuję się stary na taką rozrywkę - to przyznam, że C&C 3 to tytuł, który wzbudził moje emocje najbardziej w ciągu ostatnich 2 - 3 lat!!

pozdrawiam (roniąc łzę nostalgii :'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować