Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - relacja z pokazu prasowego

108 postów w tym temacie

Kurde ten ograniczony teren działań to mnie trochę z równowagi wyprowadził:/ Liczyłem na coś w stylu gothica. A tak to mi się przypomina DS 2 i Fable i te korytarzyki po których się chodzi;/ Mam obie te gry ale jakoś specjalnie mnie nie ciągnie do przejścia 2 raz:/ Chociaż w Fable grafa jest cudna:) Tak czy siak mam nadzieję, że jakoś zmienią chociaż trochę te tereny, żebym mógł z przyjemnością od czasu do czasu, zamiast wykonywac questy, przejśc się i obczaic jakie piękne tereny chowają się za drzewami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze gra bedzie dobra i bedzie mozna sie przy niej dobrze zabawic... oczywiscie pod warunkiem, ze naprawione zostane bledy wersji alpha i bedzie mozliwosc kupna wersji Eng, bo inaczej to sobie nie pogram :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 mln zlotych hmmm
mam nadzieje ze za udostepnianiue gry atari czy za dystrybucje na zachodzie pieniadz sie im zwroca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałm relację pobieżnie i widzę że jest jeszcze masa rzeczy do zrobienia/poprawy. czyli koszta wzrosną z 5 mlnów jak nic. Ciekawe czy gra się zwróci i czy nie bedzie z nią jak z pewnym Księciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 milionów to spore ryzyko tym bardziej, iż za granicą to jednak będzie tylko jedna z wielu rąbanek. Można liczyć trochę na legendę Wiedźmina w Polsce i Czechach ale przecież tu za sukces uważa się, gdy gra rozejdzie się w kilku tysiącach sztuk a to trochę mało na zwrot poniesionych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 mln to jest duza kwota ale jesli sie uwzgledni ceny gier rzedu 100 zlotych i to ze miejmy nadzieje ze gracze beda kupowali gre legalna to jest szansa ze cd projekt bedzie istnial w przyszlym roku
Dodatkowo na pewno stworzenie jakiegos dodatku w niedlugim czasie tez spowoduje ze rentownosc tego przedsiewziecia wzrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...ale jesli sie uwzgledni ceny gier rzedu 100 zlotych...
>
To wtedy wyjdzie, iż musiałaby sie sprzedać w ilości 200 tysięcy sztuk bez uwzględniania kosztów dystrybucji i marży pośredników. Trzeba być duuużym optymistą, by wierzyć, iż w Polsce można sprzedać grę tylu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale uwzglednij ze gra bedzie dystrybuowana nie tylko w Polsce ale w Czechach pewnie na Slowacji
I na zachodzie - a tam nowosci maja ceny rzedu 45 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka własnie się u mnie spaliła. Miałem skromne nadzieje na coś ala gothic. Otwarte tereny i takie tam bzdury. A tu raczej będzie. Nie przecze że fable było całkiem fajne, ale ja chyba podziękuje. Jak wiedżmin 2 bedzie miał otwarte tereny to może się skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jednak daj jej szanse
W koncu to polska produkcja wiec dlaczego nie
W innym przypadku moze fabula spowoduje to ze sie do nij przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Jak sobie poczytałem to już sobie wyobrażam wymagania techniczne i powiem tyle - mi niestety nie pójdzie... A szkoda ;(
PS
Na 3 stronie tekst wszedł pod obrazek - poprawić bo się źle czyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm
Wiesz niby ta gre robia od kilku lat wiec nie moze miec jakis super wymagan sprzetowych
Wydaje mi sie ze jakbys wymienil swojego GForce 5200 na cos lepszego to by poszlo
dodatkowo 1 G ramu robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 12:56, Zebek napisał:

Hmm
Wiesz niby ta gre robia od kilku lat wiec nie moze miec jakis super wymagan sprzetowych
Wydaje mi sie ze jakbys wymienil swojego GForce 5200 na cos lepszego to by poszlo
dodatkowo 1 G ramu robi swoje


heh może i masz rację :) Do premiery jeszcze szmat czasu w końcu... Ale jak sobie przeczytałem o tej mimice twarzy itd to mi się przypomniał Oblivion i inne wyskosprzetowe produkcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze pamietam to pracowali na zmodyfikowanym enginie Aurora wiec mam nadzieje ze wymagania nie beda kolosalne
Z drugiej strony jesli ma byc walka i to dobra to kto bedzie zwracal uwage na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bardzo pozytywny tekst nie ma co tylko czekać do września, a wymaganiami się nie martwię choć kompa super nie mam, chyba nie ma gry, której na nim nie odpalę i żebym nie miał 30 fps ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować