Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - relacja z pokazu prasowego

108 postów w tym temacie

Hakken

Dziś odbył się jeden z pierwszych prasowych pokazów gry na którą wszyscy czekamy i która jeszcze przed premierą wzbudza sporo kontrowersji. Mowa oczywiście o Wiedźminie grze produkowanej przez warszawskie studio CD-Projekt RED. Mastermind nie tylko już go widział ale również nieco w niego pograł. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - relacja z pokazu prasowego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 milionów złotych to naprawdę imponująca suma. Mało który film wyprodukowany w naszym kraju osiąga taki budżet, a nie zapominajmy, że produkcja gry jeszcze się nie skończyła. Z całego serca życzę CDP-Red, żeby ta inwestycja się zwróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko kilka miesięcy :) Trzymam mocno kciuki za Wiedźmina, o muzykę się martwię bo ta z filmików jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj...mówicie, że graliście w wersję alfa? No a niby gra ma wyjść w wakacje, jestem ciekaw czy programiści się wyrobią.
Tak czy siak na "Wiedźmina" czekam. To po prostu nie może być porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, coś bardzo mnie interesującego! No to bierem się do czytania! ;)

Data premiery Wiedźminka planowana jest na wrzesień, a jak to będzie - zobaczymy! (byle było dobre i smaczne!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> To w co ty teraz grywasz ??

No wiesz, to Polska, z wydawaniem pieniędzy na gry bywa tu różnie. :P Przyznam, że sam dopiero niedawno się nawróciłem, a teraz troche brak mi kaski na nowe tytuły. Ale się nie poddam i jak nie kupie, to grać nie będe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin zapowiada się naprawdę nieźle... coś mi się widzi, że to będzie najlepsza polska gra w całej historii polskiego przemysłu growego :)! Przydałoby się tylko popracować trochę nad grafiką, bo jak na razie prezentuje ona bardzo przeciętny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wrzesień? Szkoda, no cóż *mimo wszystko* liczyłem, że CDPR uhonoruje polskich graczy jakąś wcześniejszą premierą, a tu lipa. Nie mam jednak co się przejmować, bo po chwilowym zachwycie grą teraz jestem głęboko sceptyczny może dlatego, że przejadły mi się ciągle te same utarte informacje o których słyszę już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 22:34, Mr Black napisał:

Wiedźmin zapowiada się naprawdę nieźle... coś mi się widzi, że to będzie najlepsza polska gra
w całej historii polskiego przemysłu growego :)! Przydałoby się tylko popracować trochę nad
grafiką, bo jak na razie prezentuje ona bardzo przeciętny poziom.

Wolę taki poziom grafy jak teraz, niz horrendalne wymagania sprzetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować