Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

/.../

Hehe, w pokoju mam stare meble po ok 100 lat, do tego jeszcze jest szafa, bardzo jestem z nimi związany :)
A klawa fakycznie Labtec, dałem mało a jest naprawde świetna, polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:26, Necromancer napisał:

> Pokój przed remontem ;P. Podziwiać tulko pr0 zestaw :)

Chyba piwa nie pijesz z kubka :P
Nice monitor :D

o kurka miła być cenzura na piwo. Dzięki. Monitor ma już 1,5 roku. 0 złych pixeli. SAMSUNG 173p+. Ogólnie zestaw do grania w fpp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitor ma już 1,5 roku. 0 złych pixeli. SAMSUNG

Dnia 01.04.2007 o 12:32, iro1979 napisał:

173p+. Ogólnie zestaw do grania w fpp.


No ja tez muszę pomyśleć o lepszym monitorze ( jaki mam widać na zdjęciu z początku tematu )
Na razie jednak nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:34, Necromancer napisał:

No ja tez muszę pomyśleć o lepszym monitorze ( jaki mam widać na zdjęciu z początku tematu )
Na razie jednak nie narzekam :D

Nom. Monitorek do wymiany. Biurko zawsze jest za małe jak się ma crt. Odległość oczu od monitora przy zmianie na lcd też się zwiększa. Samsung 173p+ nie ma klawiszy sterujących. Wszystko ustawia się z oprogramowania. Jest stosunkowo drogi jednak zrobiony na bardzo dobrej matrycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ja powiem tak ze nie bede robil fotek nie dla tego ze mi sie nie chce tylko dlatego ze nie moge bo aparatu cyfrowego nie posiadam aktualnie (mama pozyczyla babci) a co do komóry to pech chcial ze spadla mi 2 tygodnie temu z balkonu nom i dalej wiecie co sie z nia stalo i do dzisiaj jest w naprawie (wina tego co naprawia bo powinnien oddac tydzien temu nom ale cuz life is brutal) ale zaniedlugo wstawie ale co do mojego azylu nom to pokuj jak pokuj gdzies juz tam opisywalem jakiego mam kompa to teraz mi sie nie chce pisac (chyba w temacie wymagania g3) nom ale zdjecia wam wstawie zaniedlugo...
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A tak w ogóle to chciałbym sie ustosunkować do tytułu wątku- dla mnie najświętszym miejscem jest łóżko, a potem lodówka, wiec chyba zaraz coś zmoderuję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:00, Budo napisał:


A tak w ogóle to chciałbym sie ustosunkować do tytułu wątku- dla mnie najświętszym miejscem
jest łóżko, a potem lodówka, wiec chyba zaraz coś zmoderuję ;P


U mnie najpierw lodówka potem łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:00, Budo napisał:

A tak w ogóle to chciałbym sie ustosunkować do tytułu wątku- dla mnie najświętszym miejscem
jest łóżko, a potem lodówka, wiec chyba zaraz coś zmoderuję ;P


Ale na lodówce kompa nie postawisz...na łóżku to już prędzej ale jednak pod tym względem biurko jest lepsze dla gracza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 09:38, iro1979 napisał:

Pokój przed remontem ;P. Podziwiać tulko pr0 zestaw :)

-> Co mnie dziwi najbardziej - masz az trzy wolne miejsca na listwie ? Ja zawsze mialem problem z iloscia wolnych gniazd, zawsze trzeba bylo zabierac pzedluzacze z innych miejsc w domu, a u Ciebie widze bogactwo wolnych gniazd ;D Masz gdzies schowane przedluzacze ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie twoich głośników: pomieszałeś lewą strone z prawą (mam identyczne głośniki więc wiem), jeżeli zrobiłeś to celowo to nie ma sprawy, ale jeśli nie to w grach (choćby w twoim NWN2) dźwięk będzie odwrócony i np. mi to by przeszkadzało, tobie może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:00, Budo napisał:


A tak w ogóle to chciałbym sie ustosunkować do tytułu wątku- dla mnie najświętszym miejscem
jest łóżko, a potem lodówka, wiec chyba zaraz coś zmoderuję ;P


Najświetszym miejscem gracza jest łóżko? Nie mówimy chyb o tych samych grach :P A z tą lodówką to juz przegiąłeś <hahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:13, Lumbago napisał:

>
> A tak w ogóle to chciałbym sie ustosunkować do tytułu wątku- dla mnie najświętszym miejscem

> jest łóżko, a potem lodówka, wiec chyba zaraz coś zmoderuję ;P

U mnie najpierw lodówka potem łóżko.


Fetyszyści....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Potrzeba mi tylko do monitora, obudowy i słuchawek. Pewnie ty masz trochę więcej podłączone, ale co to nie wiem :) może lampke - ale więcej pomysłów nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 07:21, iro1979 napisał:

Potrzeba mi tylko do monitora, obudowy i słuchawek. Pewnie ty masz trochę więcej podłączone, ale co to nie wiem :) może lampke - ale więcej pomysłów nie mam ;)

-> Kurcze, minimalista z Ciebie :D Teraz i tak mam mniej, bo dodatkowy kabel od monitora odszedl, ale zostaje lampka, glosniki, drukarka, zasilanie do lapka, ladowarka do telefonu, zasilanie do switcha, okazjonalnie podlaczana ladowarka do akumulatorkow... Wiem, ze niby to wszystko moznaby podlaczyc i w innym miejscu, ale dla mnie biurko z komputerem, to naturalne miejsce, gdzie zbiera sie wszystko, co wymaga pradu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do switcha, ja mam router bezprzewodowy i właśnie jest w innym pokoju :). Dziewczyna ma też laptopa i musieliśmy jakoś pogodzić. Ładowarkę do telefonu podłączam do usb z przodu obudowy (miałem kabel w zestawie) :). Ładowarkę do akumulatorów też mam ale jeszcze nie musiałem ich ładować (z wyjątkiem pierwszego ładowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki z (zdjęcie nr1) i spod (zdjęcie nr2) mego biurka. Sceneria z gatunku fantasy, bo takiego porządku tam nie ma nigdy. Nawet teraz gdy piszę te słowa przybyło trochę śmieci / płyt papierów + kubek z herbatą ;)

20070402130645

20070402130721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować