Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

#dzampreza - najpopularniejszy po #gram.pl kanał na irc.gram.pl

180 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 17:43, WorldWar3PL napisał:

Koniec wakacji, a #dzampreza zbiera swoje żniwa :)
Na #gram.pl piszą może z dwie osoby, a u nas ożywione dyskusje. No, oby tak dalej ;>

Niom, czasami tak, czasami nie, bo widzisz, główny to główny. Sędzia w piłce też. :P
PS. "Ożywione dyskusje"? Nekromanta! Spalić go! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie
Jeżeli sytuacja kanału w najbliższym czasie się nie zmieni (mała liczba osób odwiedzających kanał), zostanie on zamknięty na dniach. Uznałem, że nie ma sensu trzymać go przy życiu tylko po to, żeby sobie był.
ww3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Szkoda jeśli sytuacja się nie zmieni.. Ja wolę na nim nie przebywać bo są te godzinne '' afk''i '' a zapominam często o ircu na dłużej. Nie chcę być wykopywanym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:28, WorldWar3PL napisał:

Ogłoszenie
Jeżeli sytuacja kanału w najbliższym czasie się nie zmieni (mała liczba osób odwiedzających
kanał), zostanie on zamknięty na dniach. Uznałem, że nie ma sensu trzymać go przy życiu tylko
po to, żeby sobie był.
ww3.



Ratujmy kanał WoWusia! :X Wszyscy wbijać na kanał , żeby #Dzampreza nie umarła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:28, WorldWar3PL napisał:

Ogłoszenie
Jeżeli sytuacja kanału w najbliższym czasie się nie zmieni (mała liczba osób odwiedzających
kanał), zostanie on zamknięty na dniach. Uznałem, że nie ma sensu trzymać go przy życiu tylko
po to, żeby sobie był.
ww3.

Teraz zrobił się wysyp nowych kanałów i to jest przyczyną. Nawet jeśli zamkniesz to Dzampreza i tak przejdzie do histori...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:45, Budep napisał:

Ratujmy kanał WoWusia! :X Wszyscy wbijać na kanał , żeby #Dzampreza nie umarła!

Naprawdę myślisz, że jednorazowy wysyp, który potrwa nie więcej niż godzinę zmieni sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:59, skyler napisał:

Musisz przyznać, że Kukowsky z #mafią Cię przebił ;]

Jeżeli chodzi o kanał do gier - tak
Jeżeli chodzi o kanał do pogawędek - absolutely not.
... akurat o #mafii nawet nie pomyślałem przy podejmowaniu tej decyzji. Ale z resztą to już bez znaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanał #mafia rządzi się innymi regułami. Ale fakt, ja ostatnio też na IRCa nie wchodzę, jakoś mi się nie chce, a zatem i na #dzampreza nie wchodziłem. Jestem po części winien tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:00, WorldWar3PL napisał:

Jeżeli chodzi o kanał do pogawędek - absolutely not.

Ta... Żebyś Ty widział co się czasami na mafii dzieje... trzeba przyznać, że panował tam dość specyficzny klimat. W sumie to normalne biorąc pod uwagę profil psychologiczny miszcza kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12 listopada 2007 roku o godzinie 20:28 kanał został oficjalnie zamknięty.
Dziękuję wszystkim, którzy przez cały okres trwania' kanału aktywnie uczestniczyli w jego życiu.
.... do zobaczenia na następnej #dzamprezie, za jakiś dłuższy czas... Kanał nie został ''skasowany'', więc powrót teoretycznie mógłby nastąpić choćby i zaraz - jednak uwierzcie mi - taka sytuacja nie będzie miała miejsca w najbliższym czasie.

Mile widziane wspomnienia i komentarze na temat kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, pamiętam jak kanał szukał halfów i z braku laku WW3PL spytał czy mogę pohalfować, bo musi wyjść. Ah te czasy... Na #dzampreza wchodziło się kiedy na #gram.pl wiało nudą, a wbrew pozorom zdarzało się to często. Przykre, że tak kończy, choć z możliwością reaktywacji... W każdym razie ja mam bardzo miłe wspomnienia :)
Pozdrawiam Dżamprezowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to (tymczasowe) "papa, dzamprezo, miło się gadało" (by nie dodać dwuznaczne "na tobie" ;p). Cóż, możliwe, że kanałowi po prostu skończyła się mana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nowego roku kanał #dzampreza... zostaje ponownie otwarty :) Może na trochę, może na długo... wszystko zależy od was. No cóż... kanał ponownie zaczyna ''od nowa'', czyli póki co nie ma wybranych half-opów. Swoje kandydatury + parę słów o tym, dlaczego właśnie Wy powinniście zostać wybrani możecie zgłaszać na worldwar3_pl@wp.pl
Miłej zabawy,
ww3pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:55, WorldWar3PL napisał:

Z okazji nowego roku kanał #dzampreza... zostaje ponownie otwarty :) Może na trochę, może na
długo... wszystko zależy od was. No cóż... kanał ponownie zaczyna ''od nowa'', czyli póki co
nie ma wybranych half-opów. Swoje kandydatury + uzasadnienia możecie zgłaszać na worldwar3_pl@wp.pl
Miłej zabawy,
ww3pl.

Świętujmy, bo oto nadszedł czas dżamprezy! :D

20071229215747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:55, WorldWar3PL napisał:

Z okazji nowego roku kanał #dzampreza... zostaje ponownie otwarty :) Może na trochę, może na
długo... wszystko zależy od was. No cóż... kanał ponownie zaczyna ''od nowa'', czyli póki co
nie ma wybranych half-opów. Swoje kandydatury + uzasadnienia możecie zgłaszać na worldwar3_pl@wp.pl
Miłej zabawy,
ww3pl.


Asz tu skubańcu :D. Wiedziałem,że długo nie wytrzymasz :>. Dzampreza wróci i to ze zdwojoną siłą jak ogłaszałeś na zamknięciu i nareszcie znowu jest :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za chwilę uciekam już spać - prosiłbym o pospieszenie się z wysyłaniem zgłoszeń na halfopa, żeby rano można było podać pełny skład halfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować