Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 22:16, kNOT napisał:

Umówmy się, że wyczerpałeś moją cierpliwość - za kolejną próbę propagowania narkomanii zostaniesz
zdegradowany od razu o 3 poziomy.


Nie rozumiem, przecież napisałem że to usuwam a nie niewiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 14:38, GaNgStA napisał:

Nie rozumiem, przecież napisałem że to usuwam a nie niewiadomo co


A umieściłeś screena po zmianie kolorystyki belek?
Jeśli tak, to widniały na niej te kontrowersyjne elementy, co było wbrew ostrzeżeniom kNOTa. W takim wypadku poczekaj z kolejną publikacją screenów aż do zmiany tych elementów.
Jeśli nie umieszczałeś screena to nie wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 15:33, Daimon_Frey napisał:

> Nie rozumiem, przecież napisałem że to usuwam a nie niewiadomo co

A umieściłeś screena po zmianie kolorystyki belek?
Jeśli tak, to widniały na niej te kontrowersyjne elementy, co było wbrew ostrzeżeniom kNOTa.
W takim wypadku poczekaj z kolejną publikacją screenów aż do zmiany tych elementów.
Jeśli nie umieszczałeś screena to nie wiem... :)


Nie umieszczałem bo nie zmieniłem tych "obrazków" (nie napisze co bo znowu knot sie spruje). Wiem czym to grozi. Teraz mam troche czasu, to zaraz zmienie i wrzuce screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na początku tygodnia pisałem mejla z zapytaniem kiedy bedą skiny, ale chyba są jeszcze w proszku bo nawet nic nie odpisali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladam te wszystkie skiny i powiem wam, ze ani jeden mi sie nie podoba. Albo sa oczo je... lub nie maja wogole fajnego stylu. Wiem sam nic nie robie, bo niemam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 14:12, ProChaoS napisał:

Tak przegladam te wszystkie skiny i powiem wam, ze ani jeden mi sie nie podoba. Albo sa oczo
je... lub nie maja wogole fajnego stylu. Wiem sam nic nie robie, bo niemam czasu.

W takim razie proponuję, żebyś zrobił własnego skina, gdy już będziesz miał czas, jeżeli te ci się nie podobają, nawet jeżeli będzie to już po konkursie, i zamieść screenshoty na forum. Jeśli będzie taki "super" to na pewno ludzie z CDP nie omieszkają Cię o niego poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 19:26, Remember_The_Name napisał:

> Tak przegladam te wszystkie skiny i powiem wam, ze ani jeden mi sie nie podoba. Albo sa
oczo
> je... lub nie maja wogole fajnego stylu. Wiem sam nic nie robie, bo niemam czasu.
W takim razie proponuję, żebyś zrobił własnego skina, gdy już będziesz miał czas, jeżeli te
ci się nie podobają, nawet jeżeli będzie to już po konkursie, i zamieść screenshoty na forum.
Jeśli będzie taki "super" to na pewno ludzie z CDP nie omieszkają Cię o niego poprosić.



Nie widzie wiekszego problemu. Lecz na dana chwile mam kilka prac ze stronami dla firm i szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 18:04, Vaxinar napisał:

A czy w ogóle Panowie z CDP dodadzą jeszcze jakieś skiny czy już będą tylko te, które my zrobimy
?


To się dopiero okaże w niedalekiej przyszłości, ale moim zdaniem napewno będą robione przez nich także, teraz tylko dali nam możliwość wykazania się inwencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 17:03, GaNgStA napisał:



O może być :) Teraz nie powinien się nikt do Ciebie przyczepić o cokolwiek. Troche jakby mi się wydawało że kolor postu pracownika CDP za bardzo się zlewa z tłem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic z ProChaosem. Wasze skiny sa fajne, zeby zobaczyc jak wyglada w nich forum, ale do codziennego przegladania niezbyt sie nadaja. Przeszkadzaja slaby kontrast i niestonowane kolory. Jesli tylko zaprezentowane tu skiny trafia na forum, to ja zostane przy ciemnej wersji wprowadzonej na pocz. grudnia.

Bez urazy prosze - doceniam ilosc pracy, jaka musieliscie wlozyc w ich przygotowanie, mi po prostu nie odpowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 18:34, Modest-Vermin napisał:

>

O może być :) Teraz nie powinien się nikt do Ciebie przyczepić o cokolwiek. Troche jakby mi
się wydawało że kolor postu pracownika CDP za bardzo się zlewa z tłem ;>


Kurcze, wiedziałem że o czymś zapomniałem. O kolorze tła w postach. Zaraz to zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować