Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 14:29, Modest-Vermin napisał:

A co tam, niech będzie, ostateczna wersja Redding.

Hmm, jak na ostateczna wersje to moglbys jednak zrobic cos z tymi znaczkami Odpowiedz/Zamkniety temat na liscie z watkami, bo ta biala ramka wokol jest niedopuszczalna imho :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:43, Piotrek K. napisał:

Hmm, jak na ostateczna wersje to moglbys jednak zrobic cos z tymi znaczkami Odpowiedz/Zamkniety
temat na liscie z watkami, bo ta biala ramka wokol jest niedopuszczalna imho :/...

Obawiam się, że teraz za późno - Destro pisał, że nie przyjmują poprawek po wysłaniu maila (chyba, że Modest-Vermin jeszcze go nie wysłał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze nie wysłałem, i nie chce mi się już tym zajmować :) I tak głównej nagrody nie wygram bo widze ciekawsze ale na tą pocieszenia to może może :P dlatego już i tak daje sobie spokój :) Mi tam wsio pasuje i jest git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 15:18, Modest-Vermin napisał:

i nie chce mi się już tym zajmować :)

Jak chcesz mozesz wykorzystac moje, wlasnie co przygotowane ;), ''szablony'' ;P

Dnia 28.01.2006 o 15:18, Modest-Vermin napisał:

I tak głównej nagrody nie wygram bo widze ciekawsze ale na tą pocieszenia to może może :P

Dopiero jak przeczytalem Twojego posta zauwazylem, ze tu jakies nagrody szykuja ;P. Kurde, ja albo ja jestem slepy (calkiem mozliwe ;)) albo calego posta zgloszeniowego nie czytalem (zapewne tylko po lebkach, by wiedziec co i jak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:23, Piotrek K. napisał:

Dopiero jak przeczytalem Twojego posta zauwazylem, ze tu jakies nagrody szykuja ;P


Heh i to jeszcze jakie bo główna nagroda z tego co mnie pamięć nie myli to "zestaw najnowszych gier" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 15:42, Modest-Vermin napisał:

Ostateczna wersja Darkened.

Nie pasuja mi te linie między tematami. Tak jakos rzucają się w oczy. Mogłyby być troche bledsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez trochę poprawiłem mój skin... w sumie kosmetyka (zmienione tła), ale wydaje mi się, że jest teraz trochę przyjemniejszy dla oczu. Teoretycznie jest to wersja finalna, ale jakby było jeszcze coś, co można by poprawić, to piszcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój final version. Jako że nazw wymyślać nie umiem to skin ten będzie się zwał poprostu: blue
W porównaniu z poprzednimi screenami - mikroskopijne poprawki kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O minute za wczesnie dodalem posta. Teraz pewnie beda dwa moje pod rzad ;)

Hmm, musze przyznac, ze obecnie moj faworyt (oprocz mojego skina oczywiscie ;P). Wszystko stonowane, przejrzyste. Do tego przyjemne przyciski, niezle pola zaznaczenia (opcje/przypinanie tematow). No coz - naprawde fajny kolorystycznie skin!

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować