Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 16:11, Robert'cik napisał:

Ewentualnie jeszcze Sacred Underworld. Dużo ładniejszy i - imo - lepszy od Dungeon Siege''a.

A wiem który muszę sie przyznać że w niego grałem ale jakoś mnie sie nie spodobał :) Już by był lepszy moim zdaniem Max Pay 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:06, Dekerinho6 napisał:

Dungeon Siege pierwszy raz o niej słysze kuknę na grafikę jak mnie sie spodoba to ją
kupie dziekuje za pomoc


Przestrzegam przed zakupem Dungeon Siege, ta kaszana nie jest godna nazywania się RPG, po prostu H&S w najgorszym wydaniu, ta gra nie reprezentuje sobą nic... nie kupuj nawet by się o tym przekonać, naprawdę nie wiem jak komuś może się coś takiego podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:30, Wintesun napisał:

Przestrzegam przed zakupem Dungeon Siege, ta kaszana nie jest godna nazywania się RPG,

bo to nie jest RPG :P

Dnia 19.03.2008 o 18:30, Wintesun napisał:

po prostu H&S w najgorszym wydaniu,

tu by wiele osób z tobą polemizowało...
>ta gra nie reprezentuje sobą nic... nie kupuj nawet

Dnia 19.03.2008 o 18:30, Wintesun napisał:

by się o tym przekonać, naprawdę nie wiem jak komuś może się coś takiego podobać.

istnieją na tym świecie dema ... poza tym jak tobie się nie spodobało to znaczy że nikomu się nie spodoba ??? Weź mnie nie rozśmieszaj :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedna mała prośba bo mianowicie jestem wielkim fanem GTA i szukam gry podobnej do Gta macie jakieś dobre gierki o tej samej tematyce a nawet o klonie tej gry ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:36, Dekerinho6 napisał:

A jeszcze jedna mała prośba bo mianowicie jestem wielkim fanem GTA i szukam gry podobnej
do Gta macie jakieś dobre gierki o tej samej tematyce a nawet o klonie tej gry ?? :P


Mafia of course, Total Overdose i tak trochę Just Cause. Spróbuj jeszcze Takedown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:38, Wintesun napisał:

> A jeszcze jedna mała prośba bo mianowicie jestem wielkim fanem GTA i szukam gry
podobnej
> do Gta macie jakieś dobre gierki o tej samej tematyce a nawet o klonie tej gry ??
:P

Mafia of course, Total Overdose i tak trochę Just Cause. Spróbuj jeszcze Takedown.

Mafia odpada grałem i po prostu mnie zanudzała wogóle mi sie nie podobała grafika jest słaba no przynajmniej moim zdaniem :).Total Overdose hehe niedawno przeszedłem i to juz chyba 5/6 czy nawet 7 raz ale do tej gierki nic nie mam jest super Just Cause nie grałem ale widziałem ją u kolegi no niby gra wydaje sie nie zła no ale pewnie ją kupie :) a co do Takedown też gralem nawet fajna ale już przeszedłem ją z 5 razy i już mi sie znudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tymi wymienionymi jeszcze jest True Crime, przy czym pierwsza część jest sporo lepsza od drugiej, a także z tych nowszych Driver: Parallel Lines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:02, reykan napisał:

Poza tymi wymienionymi jeszcze jest True Crime, przy czym pierwsza część jest sporo lepsza
od drugiej, a także z tych nowszych Driver: Parallel Lines.

hhmmmmnnnn no niektóre nazwy mówią same za siebie że gra jest dobra rozejrze sie po grafice i jak mi sie spodoba to ją kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:46, choper napisał:

Szukam gry podobnej do Metina 2. Jakieś propozycje? :)


No ja też szukam podobnej do Metin'a 2 ale to jest tylko chyba tibia no bo co inne?... sam nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:07, nieznajomy96 napisał:

> Szukam gry podobnej do Metina 2. Jakieś propozycje? :)

No ja też szukam podobnej do Metin''a 2 ale to jest tylko chyba tibia no bo co inne?...
sam nie wiem?


Cabal Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:07, nieznajomy96 napisał:

> Szukam gry podobnej do Metina 2. Jakieś propozycje? :)

No ja też szukam podobnej do Metin''a 2 ale to jest tylko chyba tibia no bo co inne?...
sam nie wiem?

Ja teraz zastanawiam sięczy nie zagrać w SilkRoad Online - gra jak metin, ale ze wspaniałą grafiką! Spójrz tylko na te screeny:

20080319191430

20080319191448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 12:46, KŁEJK napisał:

Strzelanki "drugowojenne":

- cykl Medal of Honor i Call of Duty
- Brothers in Arms

Strzelanki inne ;):
- może Ghost Recon Advanced Warfighter ?
- z tych starszych Soldier of Fortune 1 lub SoF Double Helix
- Half - Life 2 ( Orange Box )
- Time Shift

gdzie to kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 19:54, Michał Kaletka napisał:

gdzie to kupić


na serio pytasz?

Empik
Media Markt
Saturn
inny sklep z grami jaki masz w okolicy
Allegro
Wirtus.pl itp sklepy
sklep gram.pl ;)
itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 19:56, KŁEJK napisał:

> gdzie to kupić

na serio pytasz?

Empik
Media Markt
Saturn
inny sklep z grami jaki masz w okolicy
Allegro
Wirtus.pl itp sklepy
sklep gram.pl ;)
itd.

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tym razem nie szukam gry podobnej do, tylko gry która byłaby podobna do opisu znajdującego się poniżej.

Gra w trybie FPS/RTS lub podobnych. Gra strategiczna/wojenna, może być trochę tego i trochę tego ;) Brak własnych żołnierzy, jedynie nasz bohater. Gra gdzie dużo zależy od taktycznego myślenia i przewidywania. Bardzo ważne, ma być dużo misji typu "cichociemny", czyli skradanki ;) Coś jak Flashpoint/Far Cry/... no nie wiem ;D
Znajdzie się coś takiego (cena nie gra roli)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować