• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.04.2007 o 19:39, Mojok napisał:

Kurcze mam zamiar kupić tą gre ale sie obawiam , czytając wasze posty :-]


Słusznie ale dla mnie jest już za późno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 19:43, kotek84 napisał:

> Kurcze mam zamiar kupić tą gre ale sie obawiam , czytając wasze posty :-]

i slusznie. wstrzymaj sie do wydania patcha- taka moja rada

Masz racje lepiej wole poczekać niż potem mieć problemy z grą , a niewiecie kiedy ten patch wyjdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 19:46, Mojok napisał:

> > Kurcze mam zamiar kupić tą gre ale sie obawiam , czytając wasze posty :-]
>
> i slusznie. wstrzymaj sie do wydania patcha- taka moja rada
Masz racje lepiej wole poczekać niż potem mieć problemy z grą , a niewiecie kiedy ten patch
wyjdzie ??


Już się pyta z 20 osoba. Poczytaj wcześniejsze strony to będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Mam o to taki problem. Gra łapie artefakty i zacina się. Artefakty jak na zdjęciu, wyglądają jak na przekręcone pamięci na grafice ale karta jest bez OC. Czasami potrafi się tak stać po 10s w menu czasem po 5 minutach gry a czasem po godzinie. Sterowniki różne próbowałem ( usuwane Driver Cleanerem) i to samo. Wszystko inne chodzi dobrze nawet po kręceniu grafika przechodzi marki i ATI Tool nic nie wykrywa.

Sprzęt to
Intel Core 2 Duo E6300
Asus P5N-E SLI
2x512 OCZ Platinum 800mhz
grafika Palit 7900GS

20070407210628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 17:34, cooper232 napisał:

z tego co pamiętam to rWrrior naucz sie czytać jakie sa minimalne wymagania gry, po drugie
to innm gra chodzi na geforcie 6600gt 128/128!!!!!!!! więc to nie wina karty (gra orginał)


nim zaczniesz pisać takie rzeczy koleś to najpierw sprawdź - wymagane jest 256 Mb !
cyt " Wymagania sprzętowe:Windows 2000/XP i nowsze, Intel P4 @ 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+, 512 MB RAM, 8GB HDD, ATI Radeon 9800 256MB VRAM lub Nvidia 6600 GTz 256 MB VRAM. " I jeszcze taki będzie pouczał .. amatorszczyzna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na 128/128 można grać ! ! ! GRA PÓJDZIE NA NAJNIŻSZYCH DETALACH ! CHYBA ŻE MACIE JESZCZE DOBREGO PROCKA I DUŻO RAMU TO MOŻLIWE ŻE NAWET NA ŚREDNICH ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 21:49, Przemoo08 napisał:

Na 128/128 można grać ! ! ! GRA PÓJDZIE NA NAJNIŻSZYCH DETALACH ! CHYBA ŻE MACIE JESZCZE DOBREGO
PROCKA I DUŻO RAMU TO MOŻLIWE ŻE NAWET NA ŚREDNICH ! xD


Ja tam nie wiem czy pójdzie na słabszym sprzęcie, mój jest dużo lepszy niż minimalne wymagania, opieram się więc na wyspecyfikowanych przez producenta minimalnych wymaganiach. END OF STORY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 22:23, 19arek93 napisał:

Czy wy też tak macie że po pewnym czasie grania ( ok 6minut ) traci polączenie ?? :/
Dodam że internet to Nesotrada 512 ... Help pls :(


nom. gralem sobie, gralem- wywalilo mnie kolo 17 i nie moglem przez poltorej godziny sie polaczyc z serwerem. potem pogralem z godzine i od 1930 az do teraz nie moge sie polaczyc.
Jakas lipa jest.
Ma tak ktos jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 21:41, rWarrior napisał:

> z tego co pamiętam to rWrrior naucz sie czytać jakie sa minimalne wymagania gry, po drugie

> to innm gra chodzi na geforcie 6600gt 128/128!!!!!!!! więc to nie wina karty (gra orginał)


nim zaczniesz pisać takie rzeczy koleś to najpierw sprawdź - wymagane jest 256 Mb !
cyt " Wymagania sprzętowe:Windows 2000/XP i nowsze, Intel P4 @ 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+,
512 MB RAM, 8GB HDD, ATI Radeon 9800 256MB VRAM lub Nvidia 6600 GTz 256 MB VRAM. " I jeszcze
taki będzie pouczał .. amatorszczyzna !


Gram na 6600 GT 128 MB VRAM i gra się całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 22:28, kotek84 napisał:

> Czy wy też tak macie że po pewnym czasie grania ( ok 6minut ) traci polączenie ?? :/

> Dodam że internet to Nesotrada 512 ... Help pls :(

nom. gralem sobie, gralem- wywalilo mnie kolo 17 i nie moglem przez poltorej godziny sie polaczyc
z serwerem. potem pogralem z godzine i od 1930 az do teraz nie moge sie polaczyc.
Jakas lipa jest.
Ma tak ktos jeszcze? :)


Mój brat właśnie gra w tej chwili, ostatni raz wywaliło go jakieś 40 minut temu ale zaraz wszedł do gry i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lipa !! Na początku cieszylem sie ze kupilem oryginal lecz teraz widze ze ta gra ma wiecej bugow niz plusów :/
nawet grac przez neta sie nie da ... jak tego nie poprawia to juz nigdy nie zaufam cdproject ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, w sumie miałem nie pisać tego postu bo myśłałem że poradzę sobie ale po dzisjejszej 8 godzinnej akcji która nie przyniosła oczekiwanych efektów muszę spytać o poradę. Dziś zakupiłem TDU zainstalowałem wprowadziłem swój klucz stworzyłem konto na gamespy utworzyłem profil gracza z połaczeniem internetowym czyli wpisałem email oraz hasło game spy po kliknięciu tdu chce łączyć się z serwerem ale niestey wyskakuje napis że są problemy z moim połączeniem, sprawdź ustawienia sieciow- nigdt nie miałem takich problemów, przeinstalowywałem już gierkę chyba z 4 razy, mam stałe IP łącze 4mb , profili założyłem 8 i na żadnym nie mogę się połączyć, ba nawet założyłem drugie konto na gamespy i też cały czas ten sam komunikat, przewertowałem wszystkie strony tego forum oraz innego i niestety nikt nie miał takich problemów, siedzę już naprawdę długo i kombinuje i nic :/ czy ktoś by mógł mi pomóc??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

...

Jak już pisałem wcześniej....mi na 3 profilu gamespy zaskoczyła gra. Może to ma coś wspulnego z tym jakiego @ używasz? Nie wiem .... na gmailu działa. Ewentualnie może masz popblokowane porty przez dostawce internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam wszystkich - speed maniakow ;)
wiecie co.. bylem na prawde tolerancyjny...
juz trzeci raz zaczynam przechodzic kariere, bo mi sie zwalil save game...
ostatnio mialem juz 40% przejechanej, wczoraj w nocy mialem chyba juz znowu z 11% gry i co... wyszedlem do windy.. niby wszystko ok
dzis chce odpalic gre... i... niestety, ale nie moge kliknac kontynuowania gry bo sie save znowu skopal...
mam tego juz powoli dosc... z kazdej gry tutaj kupionej bylem bardzo zadowolony, teraz wywalilem kase nie wiadomo po co, bo zaczynanie gry co dwa dni albo i czesciej - od nowa to bez sensu, a nie bede jak glupek robil recznej kopii co 15 minut, zeby w razie jak gra sie zwali, moj save dalej istnial....
jezeli nie ma zadnej skutecznej metody by odzyskac save game ktore sie uwali, to ja chyba bede zmuszony odzyskac pieniadze za gre, bo jest to coraz bardziej flustrujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2007 o 09:26, OmenGda napisał:

witam wszystkich - speed maniakow ;)
wiecie co.. bylem na prawde tolerancyjny...
juz trzeci raz zaczynam przechodzic kariere, bo mi sie zwalil save game...
ostatnio mialem juz 40% przejechanej, wczoraj w nocy mialem chyba juz znowu z 11% gry i co...
wyszedlem do windy.. niby wszystko ok
dzis chce odpalic gre... i... niestety, ale nie moge kliknac kontynuowania gry bo sie save
znowu skopal...
mam tego juz powoli dosc... z kazdej gry tutaj kupionej bylem bardzo zadowolony, teraz wywalilem
kase nie wiadomo po co, bo zaczynanie gry co dwa dni albo i czesciej - od nowa to bez sensu,
a nie bede jak glupek robil recznej kopii co 15 minut, zeby w razie jak gra sie zwali, moj
save dalej istnial....
jezeli nie ma zadnej skutecznej metody by odzyskac save game ktore sie uwali, to ja chyba bede
zmuszony odzyskac pieniadze za gre, bo jest to coraz bardziej flustrujące...


Ja radzę się wstrzymać z graniem i zapisywaniem stanu gry do póki wyjdzie path.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować