• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.04.2007 o 21:49, murdock1979 napisał:

> > >>Moze ma jakies znaczenie to, ze po tym bledzie zmienilem troche twarz i fryzure

> kolesia
> > nie wiem wciaz szukam pomocy
> > PS. Robilem to chyba z 5 razy, juz mnie to nudzi caly czas to samo
> >
> > Możliwe, że przez to że zmieniłeś coś w tym profilu nie podziałało. Ja w ogóle go
nie
> ruszałem,
> > nic nie zmieniałem
>
> Ale dobrze to robie, tak samo robiles jak ja opisalem?
Dokładnie tak robiłem


Kurde czyli 45% gry chyba poszlo w las... musze sciagnac ten programik ktory robi backupy save''ow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.04.2007 o 21:56, fifomaniak napisał:

> > > >>Moze ma jakies znaczenie to, ze po tym bledzie zmienilem troche twarz
i fryzure
>
> > kolesia
> > > nie wiem wciaz szukam pomocy
> > > PS. Robilem to chyba z 5 razy, juz mnie to nudzi caly czas to samo
> > >
> > > Możliwe, że przez to że zmieniłeś coś w tym profilu nie podziałało. Ja w ogóle
go
> nie
> > ruszałem,
> > > nic nie zmieniałem
> >
> > Ale dobrze to robie, tak samo robiles jak ja opisalem?
> Dokładnie tak robiłem
>

Kurde czyli 45% gry chyba poszlo w las... musze sciagnac ten programik ktory robi backupy save''ow
:/


Z tego co widzę nie zrobiłeś wszystkiego z tych punktów do naprawy sejwów. Po kupieniu samochodu i domu ukończ jeszcze ten pierwszy wyścig potem stwórz dodatkowo jeden profil online i dopiero wyłącz grę aby zamienić sejwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2007 o 11:07, mj12agent napisał:

> > > > >>Moze ma jakies znaczenie to, ze po tym bledzie zmienilem troche
twarz
> i fryzure
> >
> > > kolesia
> > > > nie wiem wciaz szukam pomocy
> > > > PS. Robilem to chyba z 5 razy, juz mnie to nudzi caly czas to samo
> > > >
> > > > Możliwe, że przez to że zmieniłeś coś w tym profilu nie podziałało. Ja
w ogóle
> go
> > nie
> > > ruszałem,
> > > > nic nie zmieniałem
> > >
> > > Ale dobrze to robie, tak samo robiles jak ja opisalem?
> > Dokładnie tak robiłem
> >
>
> Kurde czyli 45% gry chyba poszlo w las... musze sciagnac ten programik ktory robi backupy
save''ow
> :/

Z tego co widzę nie zrobiłeś wszystkiego z tych punktów do naprawy sejwów. Po kupieniu samochodu
i domu ukończ jeszcze ten pierwszy wyścig potem stwórz dodatkowo jeden profil online i dopiero
wyłącz grę aby zamienić sejwy.


Nie trzeba kończyć żadnego wyścigu ani tworzyć profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem!!! Z jednym wyścigiem mianowicie mam wyścig Poziom mistrz i trzeba mieć Jaguara i jak robie mnie więcej połowę to mi sie wiesz zawsze, co z tym zrobić!! Nie mogę przez to przejść gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.04.2007 o 20:34, cooper232 napisał:

> Siema. Możecie mi powiedzieć czy grafika radeon x800gto 256mb 256 bit jest dobra?
w miare, mój kumpel ma ta grafe i działa mu nawet niezle. pozdro

No to całe szczęście bo już myślałem że to jakieś padło;) Wielka dzękówa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2007 o 13:51, Michał Raven napisał:

Ściągnij tą poprawkę: ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_pu''uloa_fix.zip



DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dział juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytałem już wcześniej ale zero odpowiedzi-zapytam jeszcze raz....czy wiecie jak wyzwać na pojedynek kogoś z innego klubu,bo brakuje mi 1% do skończenia kariery a właśnie te wyzwanie między-klubowe mi zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2007 o 18:04, ChochlikPL napisał:

Pytałem już wcześniej ale zero odpowiedzi-zapytam jeszcze raz....czy wiecie jak wyzwać na pojedynek
kogoś z innego klubu,bo brakuje mi 1% do skończenia kariery a właśnie te wyzwanie między-klubowe
mi zostało?


bylo napisane juz wczesniej ze narazie nie da sie wyzwac "miedzyklubowo" bedzie to naprawione w patchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2007 o 19:36, Piter Fersin napisał:

> Pytałem już wcześniej ale zero odpowiedzi-zapytam jeszcze raz....czy wiecie jak wyzwać
na pojedynek
> kogoś z innego klubu,bo brakuje mi 1% do skończenia kariery a właśnie te wyzwanie między-klubowe

> mi zostało?

bylo napisane juz wczesniej ze narazie nie da sie wyzwac "miedzyklubowo" bedzie to naprawione
w patchu

Dzieki-;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź,ale niech będzie ;P A co do gry w sieci,to wreszcie mi się udało ! ! ! Pogrzebałem w antywirusie i gra wreszcie cudownie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2007 o 20:38, Przemoo08 napisał:

Mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź,ale niech będzie ;P A co do gry w sieci,to wreszcie
mi się udało ! ! ! Pogrzebałem w antywirusie i gra wreszcie cudownie chodzi.

NIE MUSZE ROZWIJAĆ WIADOMO O CO CHODZI-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja już nic z tego nie rozumiem. Ściągnałem program do backupu savów a i tak save sie skopal. Robie dokladnie to, co jest napisane w tamtych punktach i nie dziala. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.04.2007 o 21:13, arti95 napisał:

a czy test drive unlimited przypomina w czyms need for speeda?

Jeśli chcesz mieć takie same efekty wizualne samochodu jak w Need for Speed''ie to na to nie licz.Odbajerzenie karoserii kończy sie na zmianie koloru. Ale TEST DRIVE jest nieporównywalnie grywalniejszy od jego konkurentki. Gra wciąga i ma dużo fajnych opcji. Od monitora sie długa nie oderwiesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować