Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zupełnie nowy komiks o Wiedźminie!

35 postów w tym temacie

Widziałem te stare w antykwariacie za złotówkę, ale wyglądały... hmmm co najmniej żałosnie - chodzi mi o estetyke wykonania, miejmy nadzieję, że te nowe wydanie przywróci chwałe i rozgłos wiedźminowi. A bedzie wydanie Eng, albo JAP? Ale by się zdziwili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak!! Tak!!
Książka, gra,komiks, film (no powiedzmy), serial (też w sumie tak sobie) i jeszcze karcianka są.
Super!!
Zróbcie jeszcze Wiedźmin MMO, kreskówkę, książkę Gotuj z Geraltem, gre w stylu Guitar Hero z Jaskrem w roli głównej, zestaw kalendarzy, zestaw bielizny (tak! skarpetki z różnymi potworami na każdy dzień tygodnia), kolejny serial Wiedźmin: Następne Pokolenie, można jeszcze otworzyć biuro turystyczne Nilfgaard Tours, zrobić kolorowankę dla dzieci, otworzyć stację radiową...

uch... czy o czymś zapomniałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:35, Jay Z napisał:

?!

:o


Taki żart.

Stwierdziłem to na podstawie metaforycznego Toposu Długiego Jęzora, odkrytego przeze mnie na tym pięknym renesansowym obrazie.

PS "Gotuj z Wiedźminem", lol :P !

PPS Apeluję o zbanowanie Jaya Z-jak wiemy, posty składające się z samych emotów (no, tu mamy jeszcze ciekawe złożenie pytajnika z wykrzyknikiem, w literaturze fachowej określane mianem "WTF", ale to się nie liczy).
Znowu żart. Muahahaha. Ehehehe.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no jak oni wydadza komiks to juz na prawde wszyscy ludze stad uciekna. najpierw film albo raczej ''film'' i ''serial'' to teraz jeszcze dowalicie rownie wypaisonym komiksem? ja juz tej gry sie boje a wy mnie dobijacie jeszcze czyms takim...

gotuj z geraltem jeszcze bym przezyl ale co powiecie na geralt vs. predator? noz to bylby hicior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 23:19, PowerslavePL napisał:

geralt vs. predator? noz to bylby hicior


Wtedy pozostałby już tylko do zrobienia " Geralt i Batman kontra Cezar", a potem byłby koniec świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:44, Word up napisał:

Książka jest, gra jest(prawie;), film jest, komiks jest...czy czegoś brakuje?



gRY PLANSZOWEJ ''D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować