Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ja liczę że pogram na ultra i jeszcze odblokuję parę ustawień w INI - jak przy Oblivionie
ciekawostką jest,iż wiadomo już co będzie w pudełku z normalną wersją gry i obok samej gry w dwóch wersjach językowych,instrukcji i drukowanej mapy będzie też soundtrack - yes!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2011 o 09:41, pawbuk napisał:

jest "very high" i "ultra".


Tylko ze nie definiuja tego czym jest Ultra co juz jest dla mnie podejrzane.

Dnia 27.10.2011 o 09:41, pawbuk napisał:

Dziwi mnie, że wszyscy tak narzekają na niskie wymagania
sprzętowe :D


Niskie? Gra pod ubiegloepokowym direct 9 ktora wymaga 1 giga pamieci karte graficzna i 4 rdzeniowy procesor?! To ja z lepsza grafika ale 2 rdzeniowym procu na Direct 11 w full detalach w Metro 2033 gralem. Jezeli gra bedzie wygladala na PC tak jak pokazuja to trailery z konsol, to dla mnie wniosek jest jeden : Ta gra to port na blaszaki z konsoli, do tego kiepski z zawyzonymi wymaganiami, tak jak w przypadku La. Noire.

>Ale z filmikow wynika, że graficznie będzie się prezentować znakomicie :)

Chyba zartujesz...znakomicie chyba jak na konsole, bo jak na PC wyglada beznadziejnie. Trailery nie zrobily na mnie jesli chodzi o grafike najmniejszego wrazenia, wrecz poczulem totalny zawod. Oblivion swojego czasu zwalil mnie z nog jak go pierwszy raz zobaczylem. W gamplayu jak podchodzi do smoka, scian, czy roslinnosci to widac takie piksele ze az w oczy szczypie. Jak to pierwszy raz zobaczylem to sie modlilem zeby to byl trailer z X-Boxa, ale poki co nie ma zadnego na PC, wiec cos tu smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak ktoś już na długo przed premierą wie, jak gra będzie dokładnie wyglądać i jak będzie zoptymalizowana :D poczekajmy do premiery, zobaczymy :) poza tym akurat na zalecane wymagania to najlepiej w ogóle nie patrzeć, bo zazwyczaj są zawyżone ;) mnie np bardzo cieszy to, że gra wymaga jedynie directx 9, bo niestety nadal gram na xp i nie mam zamiaru wydawać 600 zl za wersję box win 7 :D akurat bethesdzie ufam, bo już nieraz udowodniła, że potrafi robić dobre i ładne gry :)
Przywołujesz przykład Obliviona, który rzeczywiście robił gigantyczne wrażenie tym, jak ślicznie wyglądał, tylko niestety nie miał tego klimatu np Morrowinda. Wolę więc, żeby Skyrim wyglądał gorzej, ale był za to niesamowicie klimatyczny niż żeby wyznaczał nowe trendy w kwestiach grafiki, ale był nudny i mało klimatyczny.

PS. A minimalne wymagania sprzętowe nie są specjalnie przesadzone i da się nawet na 4 letnim kompie pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pamiętam, jak Obek na screenach też wyglądał dobrze, a potem okazało się, że nawet przy wysokich ustawieniach nie jest możliwe zobaczenie jakiegoś budynku z oddali, bo ten budynek po prostu znika :-) A miasta przełączały się do śmiesznego "szkieletowego" widoku. (Oczywiście zadbano o to by główną wieżę było dobrze widać.) Mam nadzieję, że w tej wersji będzie to już wyglądało lepiej...

Ciekawe że Piranha Bytes od dawna byli już w stanie zadbać o stosowny rendering dalekich obiektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:12, pawbuk napisał:

Uwielbiam jak ktoś już na długo przed premierą wie, jak gra będzie dokładnie wyglądać
i jak będzie zoptymalizowana :D


Jesli bys przeczytal uwaznie co napisalem to ja ocenialem gre po tym jak wyglada Trailer. Wyraznie napisalem JEZELI gra bedzie wygladala na pc jak na trailerach z konsol to wyglada to beznadziejnie. Nie stwierdzilem ze NAPEWNO tak bedzie. A JEZELI wymagania ktore zostaly podane sa prawdziwe i trzeba miec 4 rdzenia i 1 giga ram karte graficzna zeby grac na Direct 9 to chyba mowi samo za siebie ze gra nie jest za dobrze zoptymalizowana.

Dnia 27.10.2011 o 15:12, pawbuk napisał:

np bardzo cieszy to, że gra wymaga jedynie directx 9, bo niestety nadal gram na xp i
nie mam zamiaru wydawać 600 zl za wersję box win 7 :D


A mnie to akurat nie cieszy bo ja mam win 7 i dobry komputer. Mam rowniez PS3, wiec tym bardziej wkurza mnie fakt ze coraz wiecej gier ktore zawsze byly robione pod peceta zaczynaja byc robione pod konsole, nie po to ladowalem kase w kompa zebym mial to samo na playu.

>akurat bethesdzie ufam, bo już

Dnia 27.10.2011 o 15:12, pawbuk napisał:

nieraz udowodniła, że potrafi robić dobre i ładne gry :)


Podaj przyklad.

Dnia 27.10.2011 o 15:12, pawbuk napisał:

Przywołujesz przykład Obliviona, który rzeczywiście robił gigantyczne wrażenie tym, jak
ślicznie wyglądał, tylko niestety nie miał tego klimatu np Morrowinda. Wolę więc, żeby
Skyrim wyglądał gorzej, ale był za to niesamowicie klimatyczny niż żeby wyznaczał nowe
trendy w kwestiach grafiki, ale był nudny i mało klimatyczny.


No widzisz kwestia gustu. Mi sie Morrowind wogole nie podobal, denerwowaly mnie te ''grzybki'' wszedzie i kolorystyka, wole zdecydowanie Obliviona.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 15:58, Budo napisał:

/.../

Coś z Tobą nie tak, skoro uważasz, że Skyrim wygląda beznadziejnie.


Cos z Toba nie tak skoro uwazasz ze wyglada ladnie, masz albo beznadziejny sprzet PC i cieszysz sie ze wogole Ci odpali ta gra, albo konsole, na ktorej tak jak w przypadku Battlefielda 3 moze rzeczywiscie ta gra wygladac ladnie, bo czego sie spodziewac po 5 letnim ps3 albo jeszcze starszym Xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pudło. Nie mam konsoli, a sprzęt mam całkiem fajny i skyrim pójdzie mi na wysokich. Po prostu nijak nie pasuje mi, jak można nazwać grafikę skyrima beznadziejną O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:58, Budo napisał:

/.../

Pudło. Nie mam konsoli, a sprzęt mam całkiem fajny i skyrim pójdzie mi na wysokich. Po
prostu nijak nie pasuje mi, jak można nazwać grafikę skyrima beznadziejną O_O



Wiesz niektórzy by chcieli grafikę 3D lub bardzo realistyczną :D
A Skyrim grafikę ma bardzo fajną, też mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po gameplayach Skyrim będzie miał zarąbistą grafikę i do tego ten system walki, zawiesi bardzo wysoko poprzeczkę. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:58, Budo napisał:

/.../

Pudło. Nie mam konsoli, a sprzęt mam całkiem fajny i skyrim pójdzie mi na wysokich. Po
prostu nijak nie pasuje mi, jak można nazwać grafikę skyrima beznadziejną O_O


Ujme to inaczej w takim razie. Jak na kolejna odslone Elder Scrolls, dzisiejsze mozliwosci sprzetowe i Bethsede to w porownaniu do tego co spodziewalem sie zobaczyc a tym co zobaczylem, wyglada beznadziejnie :) To byla moja pierwsza mysl jak ogladalem trailer z coraz wiekszym nie dowierzaniem spogladajac co chwila na tyul czy to aby napewno Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 18:07, Isildur napisał:

Wiesz niektórzy by chcieli grafikę 3D lub bardzo realistyczną :D


Popadasz w skrajnosc. Direct 10 lub 11 nie sa chyba zbyt duzym wymogiem.

@Kryst90
Co jest takiego nadzwyczajnego w systemie walki? To ze mozna w dwoch dloniach uzywac czegos innego? Juz na gameplayu widac ze koles macha jak popadnie i ciska czarami, zero skomplikowania. To juz Dark Souls mimo tylko bloku, ataku i obserwowania zielonego paska staminy wyglada na bardziej skomplikowana walke niz w Skyrimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 18:46, Gosu napisał:

Popadasz w skrajnosc. Direct 10 lub 11 nie sa chyba zbyt duzym wymogiem.


Nie, bo dla mnie grafika nie jest najważniejsza, a ta w Skyrim akurat jest piękna, ja już nie wiem co Ty byś chciał by to było... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 18:49, Isildur napisał:

> Popadasz w skrajnosc. Direct 10 lub 11 nie sa chyba zbyt duzym wymogiem.
>

Nie, bo dla mnie grafika nie jest najważniejsza, a ta w Skyrim akurat jest piękna, ja
już nie wiem co Ty byś chciał by to było... :P


Nie jest najwazniejsza ale jest wazna, przynajmniej dla mnie. Piekna grafika to jest w Battlefield 3. I nie, nie chodzi mi o to ze Frostbite ma byc w Skyrim, ale direct 9 to juz przegiecie i cofanie sie w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 19:09, Gosu napisał:

Nie jest najwazniejsza ale jest wazna, przynajmniej dla mnie. Piekna grafika to jest
w Battlefield 3. I nie, nie chodzi mi o to ze Frostbite ma byc w Skyrim, ale direct 9
to juz przegiecie i cofanie sie w rozwoju.


Wcale nie jest przegięcie, nie wszyscy mają karty graficzne, które obsługuję directX 10 czy 11 :P
Jeśli gra będzie miała klimat to dla mnie wystarczy :P

Skyrim G4TV Gameplay Preview - http://www.youtube.com/watch?v=lr8aFY6gDLg&feature=feedu Nie wiem czy było podawane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 19:09, Gosu napisał:

Nie jest najwazniejsza ale jest wazna, przynajmniej dla mnie. /ciach/


Pocieszę Cię ( i być może rozwieję trochę wątpliwości) PS3 i x360 to imho już "prevgenowe" konsole. W momencie ich wyjścia na rynek już można było złożyć mocniejszy gaming rig z PC (chociaż wychodziło drożej niż konsola wtedy), a było to już parę ładnych lat temu przecież... Druga sprawa to o ile mi wiadomo to żaden gameplay, trailer który się ukazał nie był z wersji PC, więc jeśli masz mocną maszynę to raczej nie musisz się martwić, bo high lub ultra bankowo będzie wyglądał lepiej niż na Pegasusach ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 19:09, Gosu napisał:

Nie jest najwazniejsza ale jest wazna, przynajmniej dla mnie.


To nie graj w rpgi, bo tam o co innego chodzi... grafika wg mnie jest ok i nie ma się do czego przyczepić. Tak naprawdę nie ma wiele rpegów, które by jakoś olśniewały grafiką. Wiedźmak 2 wygląda super, ale tam świat jest wielkości mojego pokoju. Wg mnie Skyrim nie odstaje, brak dxa 11 mogę przeboleć, za to gra jest dostępna dla większej ilości osób i to widać, chociażby po wymaganiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, problem polega na tym, że tutaj są sami fani TESa, którzy kupią Skaja dla kolejnej dawki TESowego czaru. Jakiej grafiki by nie miał, będzie miał klimat.
Wiemy, że grafika mogłaby być lepsza, bo nie umywa się nawet do pierwszego Crysisa (2007), ale nam nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 22:27, Sipso2008 napisał:

Wiesz, problem polega na tym, że tutaj są sami fani TESa, [..]


Wypraszam sobie, ja przygodę taką prawdziwą rozpocząłem dopiero w tym roku :P
Więc fanem mnie jeszcze nazwać nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2011 o 19:09, Gosu napisał:


Nie jest najwazniejsza ale jest wazna, przynajmniej dla mnie. Piekna grafika to jest
w Battlefield 3. I nie, nie chodzi mi o to ze Frostbite ma byc w Skyrim, ale direct 9
to juz przegiecie i cofanie sie w rozwoju.


Zagraj sobie w " Wiedźmina 2 ",tam też jest tylko DX90c a gra wygląda pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować