Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie


Ależ to społeczeństwo teraz agresywne :/

l33t---> coś nie hula, to skany tej recki? Już widziałem, chyba że coś innego wrzuciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 14:41, Budo napisał:

Tak czy siak się nie opłaca, oni mają za wysokie ceny... koszulek mam akurat nadmiar
;]

Ja mam w Empiku 10% zniżki a do tego oni często zmieniają ceny w dniu premiery, np. ze 149 zł na 119 lub 129 zł
jeżeli nie przyjdzie mi na czas kod na 40% zniżki z Cenegi to będę musiał coś pokombinować, gdzie tu kupić grę - szkoda że sama Cenega w swoim sklepie takiej promocji nie dała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Markety będą miały bezkonkurencyjne ceny podejrzewam, jak już bywało. Kupisz sobie taniej niż te wszystkie nic nie warte zniżki od drogich sklepów typu empik. No, ale co kto woli. Chyba, że zniżka od cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 14:29, lis_23 napisał:

Słyszeliście o pre orderach w Empiku z bonusową płytą DVD i z koszulką?:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=63523
tyle, ze na stronie Empiku nic o tym nie ma.


Miales kiedys stycznosc z preorderami empikowymi?
Takie preordery można sobie załatwić tylko poprzez kupno w salonie empiku odpowiedniego pudełka, gdzie jest napisane preorder-skyrim(z podziałem na wersje zwykla, ek, itd.), często mają okładkę, że wyglądają jak "premierowe wydanie gry".
W środku oprócz wymienionych rzeczy będzie chyba "kupon" rabatowy i trzeba go mieć wraz z paragonem z zakupu preordera by mieć znizke i koszule przy zakupie gry.
Efekty znizki w sklepie internetowym i znizki z kuponu rabatowego nie sumują się (czyli nie mozna kupic obnizone skyrim na empik.com i uzyc kuponu przy odbiorze osobistym)

Czasami przy premierach innych tytulow inne sieci tez dodaja koszulki czy inne dodatki do gier. Ale chyba rzadko o tym pisza i trzeba czekac na info od kogos kto tam kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2011 o 16:49, Sarinew napisał:


Miales kiedys stycznosc z preorderami empikowymi?


Tak, byłem już w salonie, pudełkowy pre order już mają, koszulek nie, nie wiadomo też, jak będzie z ceną bo ta może ulec zmianie w dniu premiery ( często tak w Empiku bywa ) i zastanawiam się, czy gdybym nabył sam pre order bez późniejszego zakupu gry to czy otrzymałbym też koszulkę, czy nie?
cały czas czekam na kod rabatowy z Cenegi ale czarno widzę to, ze uda mi się tam zamówić pre order ... niby mają się " postarać '' wysłać kod jutro - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 17:05, ja33no napisał:

Dysponuje ktoś listą osób zatrudnionych do polonizacji gry? Chodzi mi o osoby podkładające
głosy.

Piotr Fronczewski
Henryk Talar
Krzysztof Kowalewski
Wiktor Zborowski
Więcej nie znam ale pewnie wujek google pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głownie ciekawi mnie ilość osób a nie imiona aktorów, w wersji ANG zatrudniono 70 jeśli u nas będzie 20 to głosy będą strasznie powtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 17:42, Sipso2008 napisał:

Na konsolach dubbingu niet, tak?


Podobno nie, ale nie jestem pewien np w sklepie gram pisze brak danych chociaż na pc pisze że będzie do wyboru przy instalacji/opcjach angielska albo polska.

*ja33no dlatego mamy do wyboru język angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 17:42, Sipso2008 napisał:

Na konsolach dubbingu niet, tak?

Wg oficjalnych zapowiedzi (i np. sklepu Muve - należącego do Cenegi), w wersjach konsolowych polonizacji niet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 17:45, ja33no napisał:

Głownie ciekawi mnie ilość osób a nie imiona aktorów, w wersji ANG zatrudniono 70 jeśli
u nas będzie 20 to głosy będą strasznie powtarzalne.


Myślę, że do wersji PL będą zatrudnieni ci sami aktorzy co zawsze. Czyli nie dość, że głosy będą się bardzo często powtarzać to na dodatek pana Boberka i spółki znanych z innych gier znów się nasłuchamy. Na szczęście istnieje opcja aby grać po angielsku z polskimi napisami. Choć pana Fronczewskiego bardzo lubię, będę raczej unikał polskiego dubbingu. Chociaż może żeby się powyzłośliwiać przejde poszczególne elementy gry także w wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 17:05, lis_23 napisał:

zastanawiam się, czy gdybym nabył sam pre order bez późniejszego zakupu gry to czy
otrzymałbym też koszulkę, czy nie?


Też się nad tym zastanawiam. Bo jeśli tak to nawet bym ten Empikowy pre-order nabył. Ze zniżką z Kompani Graczy (za grę już zapłaciłem) i z tym pre-orderem cena i tak będzie dla mnie niższa niż te 160 PLN jaką każe sobie płacić Empik. Będę jutro w salonie to się zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2011 o 09:18, Budo napisał:

Akurat tym to się chwalą, ma być inny widok rozmowy, więcej aktorów podkładających głosy,
większa różnorodność.

Akurat chwala sie jedynie strona techniczna, a nie ciekawoscia glownego watku czy dialogami, ktore rzeczywiscie sa porzadnymi dialogami, a nie odsluchiwaniem co npc ma do powiedzenia i przytakiwaniem:). Oczywiscie kazda poprawa jest dobra (tak, bolaczka bylo wysluchiwanie paru tych samych aktorow), ale nadal to nie to czego oczekuje.

Dnia 07.11.2011 o 09:18, Budo napisał:

Akurat nwn miało najgorsze dialogi na świecie. W ogóle ich nie czytałem i całą grę wraz
z dodatkami przeszedłem klikając głównie pierwszą opcję dialogową bez czytania xD
Dobre dialogi to były w p:t i baldurach. Nie przesadnie rozbudowane, ale też nie za proste.

Odnoszac sie do Nwn mialam na mysli to, ze mielismy zawsze kilka opcji dialogowych, czesto bardzo roznych (mimo tego, ze w gruncie rzeczy prowadzily do 1-3 wyborow koncowych). Moze zadania z podstawki nwn byly nudne, ale przynajmniej mozna bylo wybierac miedzy opcjami i widziec jakas reakcje. Dodatki za to byly juz naprawde fajne. Oczywiscie poziom baldura to to nie jest, ale ktora gra zbliza sie kiedykolwiek do tego poziomu?

Dnia 07.11.2011 o 09:18, Budo napisał:


Dnia 07.11.2011 o 09:18, Budo napisał:

W morro już było lepiej- praktycznie całą grę straż Indoril mnie wyzywała ;]
Tak samo na początku gry praktycznie wszyscy byli nastawieni negatywnie i fajnie oddawało
to ksenofobiczny charakter Dunmerów, ja się tam czułem naprawdę jak niechciany gość :P

Morrowind tez mi sie jakos lepiej kojarzy niz Oblivion choc juz bardzo dawno w ta gre nie gralam. Morrowind mial wiecej charakteru;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 18:18, Eilene napisał:

Oczywiscie poziom
baldura to to nie jest, ale ktora gra zbliza sie kiedykolwiek do tego poziomu?


Znam jedną, która nie tylko się zbliżyła do Poziomu Baldura, ale i go znacznie przeskoczyła. Było to Planescape: Torment. :) I jeśli w Planescape: Toment dialogi nie są rozbudowane to ja nie wiem w jakiej grze są. Tam często bylo coś takiego, że mieliśmy oooooooobszerna rozmowę, póżniej ją kończyliśmy, a NPC mówi coś w stylu "no i jeszzcze jedna sprawa" i... znów oooooobszerna i długa rozmowa. :) Planescape: Torment to mój ideał gry cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować