Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2011 o 13:42, Karharot napisał:

Hmm... Trochę nie wartę całej tej kasy...
Eh, raz do roku można się szarpnąć na coś czego można żałować ale wolałbym aby bardziej
się do tego przyłożyli :/


Dlatego kupię EK Diablo III. :) No i jeszcze Empikowy pre-order pack Skyrima pod warunkiem, ze bedzie mozna odebrac sama koszulke bez nabywania gry. Wtedy taka edycja premierowa bylaby jak niejedna kolekcjonerka gier EA w nizszej cenie. Dobrze, że w polskiej wersji (na PC) będzie dodatkowa płyta z muzyką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Sam preorder pack to nic specjalnego- dostajemy kupon zniżkowy i płytkę z trailerami i tapetami, to wszystko. Przepraszam za jakość, robione na szybko komórką :P

20111108135916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciagle dodaja figurki do EK roznych gier, a mnie akurat figurki malo interesuja (czytaj nie lubie odkurzac). Szkoda bo bylam gotowa wybulic za wersje kolekcjonerska gdyby tylko zawierala cos innego zamiast figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 15:12, Eilene napisał:

Ostatnio ciagle dodaja figurki do EK roznych gier, a mnie akurat figurki malo interesuja
(czytaj nie lubie odkurzac). Szkoda bo bylam gotowa wybulic za wersje kolekcjonerska
gdyby tylko zawierala cos innego zamiast figurki.


Ostatnio dodają figurki, a praktycznie prawie zawsze, a mam na myśli gry przeznaczone dla dorosłych graczy, skład Edycji Kolekcjonerskiej celuje w gusta co najwyżej nastolatków i to niekoniecznie tych starszych. Jakoś do mnie nie przemawia dekorowanie mieszkania figurkami z gier lub innymi tego typu gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sie ciesze z Figurki, mnie akurat artbooki nie interesuja, moge przegladnac ale nie rusza mnie to specjalnie. Muzyki tez nie slucham z gier, zadko kiedy, a makeing of predzej czy pozniej bedzie na Youtube. Nie wiem co by mogli dac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:17, lis_23 napisał:

Uf, udało się i dostałem swój kod na zniżkę i już zamówiłem pre order - koszt to 95.99
zł.

Teraz tylko pozostało liczyć na to by się na czwartek wyrobili. =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:28, Gosu napisał:

A ja tam sie ciesze z Figurki, mnie akurat artbooki nie interesuja, moge przegladnac
ale nie rusza mnie to specjalnie. Muzyki tez nie slucham z gier, zadko kiedy, a makeing
of predzej czy pozniej bedzie na Youtube. Nie wiem co by mogli dac innego.


A dla mnie ważne są wszystkie te elementy, które Ciebie nie interesują: w pierwszej kolejności artbook a potem soundtrack z muzyką z gry, może być jeszcze dobrej jakości koszulka, byleby cena EK była w miarę rozsądna
w przypadku EK Skyrim, gdyby był sam artbook i cena nie przekroczyłaby 200 zł to brałbym bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tym którzy jeszcze nie kupili a chcą. Wersję konsolową można na muve.pl kupić za 120zł. Odsyłam tutaj: http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,6816.0.html

Ogólnie: po rejestracji na Kompanii Graczy pierwszej gry konsolowej dostajesz kod na 50% zniżki na grę konsolową. Konkluzja? Skyrim na konsolę w cenie pctowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że grę dostaniemy w czwartek ale zagramy dopiero najwcześniej w sobotę. Pewnie serwery nie wyrobią, aktywacja, dlc i patch... Nie lubię kupować gier w dniu premiery bo najczęściej są problemy, ostatnio udało mi się uruchomić tylko BF3 w ten sam dzień kiedy wyszedł. Mówię o grach które trzeba aktywować przez internet i jeszcze coś ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie tego pre-order packa w Empiku. Z przodu jest fajna naklejka informująca, że za zakup pre-ordera KOSZULKA GRATIS. O tym, że trzeba kupić grę ani słowa. Natmiast małymi literkami z tyłu opakowania jest zapisane, że uprawnia do zniżki na grę i odbioru koszulki. Na wszelki wypadek zapytałem się obsługi czy kupując pre-order muszę jeszcze kupić grę, aby otrzymać koszulkę. I okazuje się, że muszę. Taaaa... za zakup pre-ordera koszulka gratis. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:58, Wojman napisał:

Taaaa... za zakup pre-ordera koszulka gratis. :/

Ktoś tu chyba nie rozumie jak działają pre-ordery... Naprawdę sądziłeś, że kupując pudełko za 20zł otrzymasz koszulkę? Pierwszy raz w życiu składałeś pre-order czy jak? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:07, meJKu napisał:

Ktoś tu chyba nie rozumie jak działają pre-ordery... Naprawdę sądziłeś, że kupując pudełko
za 20zł otrzymasz koszulkę? Pierwszy raz w życiu składałeś pre-order czy jak? o_O


Jak juz to za 30. A jak jest napisane, ze do zakupu pre-ordera cos jest gratis to ma byc gratis. A zamowienia pre-order nie raz skladalem tylko po to, zeby jakis bonus zgarnac np. w postaci kodu do bety po czym pre-ordera anulowalem. Tak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2011 o 17:39, Sipso2008 napisał:

Ogólnie: po rejestracji na Kompanii Graczy pierwszej gry konsolowej dostajesz kod na
50% zniżki na grę konsolową. Konkluzja? Skyrim na konsolę w cenie pctowego.


A jeżeli ktoś jest już w Kompanii od kilku lat a nie kupował jeszcze żadnej gry na konsole?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:10, Wojman napisał:

Jak juz to za 30. A jak jest napisane, ze do zakupu pre-ordera cos jest gratis to ma
byc gratis. A zamowienia pre-order nie raz skladalem tylko po to, zeby jakis bonus zgarnac
np. w postaci kodu do bety po czym pre-ordera anulowalem. Tak to dziala.

Ja przez słowo pre-order rozumiem złożenie wczesnego zamówienia na GRĘ. To, że jakieś sklepy dają te bonusy przed premierą to nie znaczy, że tak ma być w każdym. I nie możesz mieć w tym wypadku żalu do Empiku o to, że tym razem nie udało ci się oszukać systemu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:14, meJKu napisał:

Ja przez słowo pre-order rozumiem złożenie wczesnego zamówienia na GRĘ. To, że jakieś
sklepy dają te bonusy przed premierą to nie znaczy, że tak ma być w każdym. I nie możesz
mieć w tym wypadku żalu do Empiku o to, że tym razem nie udało ci się oszukać systemu
; )


To nie jest żadne oszustwo. Ten pre-order działa na zasadzie ubezpieczeń: płacisz 30 PLN, ale póżniej masz zniżke w kwocie 30 PLN i dodatkową płytkę z bajerami i koszulke jeśli kupisz grę. A jeśli nie kupisz to tracisz te 30 PLN, ale masz płytkę z bajerami i koszulkę. Zresztą przecież i tak kupuję wspomnianą grę, tyle że w innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:18, Wojman napisał:

To nie jest żadne oszustwo. Ten pre-order działa na zasadzie ubezpieczeń: płacisz 30
PLN, ale póżniej masz zniżke w kwocie 30 PLN i dodatkową płytkę z bajerami i koszulke
jeśli kupisz grę. A jeśli nie kupisz to tracisz te 30 PLN, ale masz płytkę z bajerami
i koszulkę. Zresztą przecież i tak kupuję wspomnianą grę, tyle że w innym sklepie.


Problem tego pre ordera polega na tym, że nie wszystkie jego elementy są w zestawie, ale to zapewne celowa zagrywka aby zakupić grę
w przypadku gdy pre orderem był, np. mepalbox to można było zachować ów metalbox i nie kupić gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem konto na KG, ale nigdy nie rejestrowałem tam gry na konsole. Ważne, abyś po raz pierwszy rejestrował grę konsolową. Jeżeli wcześniej PCtowe rejestrowałeś to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:31, lis_23 napisał:

A dla mnie ważne są wszystkie te elementy, które Ciebie nie interesują: w pierwszej kolejności
artbook a potem soundtrack z muzyką z gry, może być jeszcze dobrej jakości koszulka,
byleby cena EK była w miarę rozsądna
w przypadku EK Skyrim, gdyby był sam artbook i cena nie przekroczyłaby 200 zł to brałbym
bez wahania.


Ja mam tych Artbookow tyle ze nawet nie wiem czy wszystkie przegladalem. Mam z Blizzarda chyba z 4 i nie pamietam czy je nawet ogladalem. No wlasnie koszulka byla by dobrym pomyslem :) jako dodatek oczywiscie, bo wole smoka :P No i czekam na moja figurke ze star warsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować