Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Hah, fajna sytuacja mi się w Skyrim przydarzyła. Strażnik przy jednym z posterunków powiedział: ''Będziemy gotowi, nie ważne czy to smok czy gigant'' i sekundę po tym zaatakował go smok i gigant. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 16:34, Maurycy_69 napisał:

> • Ściągamy program, NVIDIA Inspector http://pliki.onet.pl...or.1.9.5.5.html

> • Uruchamiamy go i postępujemy zgodnie z instrukcją obsługi "
link nie działa..


Przeoczyłem ten post ale widzę, że już ktoś podał link
najgorsze jest to, że nie mogę tam znaleźć takich ustawień, jak na fotce ...

mam jeszcze dwa pytanka: w tym temacie z PCLab są też mody, mozna je ściągnąć ale co z nimi dalej zrobić?
jak wymusić w grze antialiasing? - w opcjach gry za nic nie da się go załączyć, sama gra przełącza na wył. ( najlepsza wydajność ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:23, lis_23 napisał:

jak wymusić w grze antialiasing? - w opcjach gry za nic nie da się go załączyć, sama
gra przełącza na wył. ( najlepsza wydajność ).

no właśnie ja mam podobnie z tymi odbiciami w wodzie. tzn mi się samo nic nie odznacza, ale odbić po prostu nie ma pomimo że są włączone. karta obsługuje dx11 także nie wiem co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie z przedpremierowych filmików ze Skyrim jak to mag łączył ze sobą dwie kule ognia? Miał po jednej w każdej ręce a potem robił jakiś myk i te kule łączyły się ze sobą w przestrzeni między jego rękami. Jak się to robi? Bo ja mam wykupioną oburęczność w Zniszczeniu, ale mogę co najwyżej rzucić jednocześnie taki sam czar (ale nie łączą się przed rzuceniem tak jak na filmach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 06:29, Rav-kun napisał:

Skoro kończysz mroczne bractwo to może mogłbyś pomóc z misją

Spoiler

zatrucia cesarza. Podchodzę
do tej kucharki przebrany za kucharza: fartuch kucharza, buty i czapka kucharza z tych
co leżały na półce na lewo od niej; inicjuję rozmowę, ona jest zaskoczona, rzuca kwestią
"to po prostu" o koniec. Za każdym razem to samo. Też tak miałeś? Czy może zapomniałem
o czymś?

Proszę o pilną pomoc.


Ja zalozylem tylko

Spoiler

czapke kucharza z polki na prawo od niej

, przez ta czapke samo mi zdjelo moje ubranie wiec stalem praktycznie w duzej bialej czapce kucharza i gaciach :D
(i tak tez zaprezentowalem sie cesarzowi, nikt nic nawet nie powiedzial.)
Nie mialem zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 20:13, sinir napisał:


Popatrz na mój podpis. Na takim sprzęcie w ustawieniach Ultra, FHD i AAx2 (bo więcej
przy FHD nie jest potrzebne) mam 50+ FPS. Ci pójdzie podobnie.


O, to bardzo cieszy, Co prawda nie mam kręconego procka, więc FPS pewnie będzie mniej, ale za to grafika o klasę wyżej, więc może AA na ukochaną szesnastkę Q włączę (choć zdaję sobie sprawę, iż już ósemka całkowicie wystarcza dla zniknięcia wszystkich niewygładzonych szczegółów; jak dla mnie dwa to jeszcze troszkę mało, nawet przy 1920x1080)...

Dnia 13.11.2011 o 20:13, sinir napisał:

Swoją drogą masz nadzieję na dwadzieścia parę FPSów? To chore.


Cóż w tym chorego? To, że nie przeceniam mojego sprzętu (wcześniej nie wiedziałem, że gra nie chodzi pod DX11, a przy np. Heaven i teselacji extreme mam właśnie 25 klatek), czy to, że "tak mało"? Jeśli to pierwsze, to wyjaśnienie w nawiasie, jeśli to drugie, to przypominam o tym, że oko ludzkie różnicy między trzydziestoma a stoma FPS''ami już nie zauważy, a jeśli 25 będzie stabilne, to tak samo. Tu warto wspomnieć np. o filmach w kinie czy na Blu-Ray''u (obydwa "formaty" niosą za sobą ogromną jakość, jak wiadomo) mamy stale dwadzieścia cztery klatki, a nikt chyba nie może narzekać na brak płynności, stąd wolę np. włączyć w grze AA16 i mieć 20-30 klatek przez całą grę, niż grać przez niego i nieustannie mieć wartości astronomiczne, na przykład oscylujące w okolicach pięćdziesięciu.

@Nightfaler - a zatem nie mogę się doczekać! Mam już przygotowane wygodne słuchawki, do tego podpięte do nie-integry, a że muzyka jest dla mnie ważniejsza w grach od czegokolwiek innego (gdyby nie ona, NIGDY nie zapamiętałbym tworu zwanego Morrowindem), to gotują się wielogodzinne przesiadywania przed kompem... Kurczę, wygląda na to, że znowu będzie to, co z Mass Effectem/dwójką powyższego - całe popołudnia przegrane i "stracone" i diabelnie bolące oczy... Co tam!
Tak przy okazji, to czy soundtrack jest rozbudowany i długi, czy po godzinie-dwóch już zacznie się powtarzać i to do końca gry(np. Król Artur miał sympatyczną ścieżkę, ale niestety powtarzalną do bólu, raptem kilka utworów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:36, Abi_Dalzim napisał:

Pamiętacie z przedpremierowych filmików ze Skyrim jak to mag łączył ze sobą dwie kule
ognia? Miał po jednej w każdej ręce a potem robił jakiś myk i te kule łączyły się ze
sobą w przestrzeni między jego rękami. Jak się to robi? Bo ja mam wykupioną oburęczność
w Zniszczeniu, ale mogę co najwyżej rzucić jednocześnie taki sam czar (ale nie łączą
się przed rzuceniem tak jak na filmach).

W sensie, że jedna wielka kula? Musisz mieć w każdej ręce po ognistym pocisku i wcisnąć jednocześnie LPM i RPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:44, Smocza napisał:

W sensie, że jedna wielka kula? Musisz mieć w każdej ręce po ognistym pocisku i wcisnąć jednocześnie LPM i RPM.

Chodzi mi o taki efekt jak na tym filmiku (zaczyna się od 2 min 40 sek.). Tylko to akurat było chyba leczenie, ale zastanawiam się czy ze zniszczeniem też się tak da...
http://www.youtube.com/watch?v=ic6dKnv3WdU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się znależć kopalnie ebonu :P Szkoda, ze z jednej żyły wychodzą tylko 2 bryły rudy :P Ale to lepsze niż nic :D Ciekawe czy po jakimś czasie w kopalni znów będzie ebon ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:41, Gosu napisał:

> Skoro kończysz mroczne bractwo to może mogłbyś pomóc z misją

Spoiler

zatrucia cesarza.
Podchodzę
> do tej kucharki przebrany za kucharza: fartuch kucharza, buty i czapka kucharza
z tych
> co leżały na półce na lewo od niej; inicjuję rozmowę, ona jest zaskoczona, rzuca
kwestią
> "to po prostu" o koniec. Za każdym razem to samo. Też tak miałeś? Czy może zapomniałem

> o czymś?

Proszę o pilną pomoc.

Ja zalozylem tylko
Spoiler

czapke kucharza z polki na prawo od niej

, przez ta czapke samo
mi zdjelo moje ubranie wiec stalem praktycznie w duzej bialej czapce kucharza i gaciach
:D
(i tak tez zaprezentowalem sie cesarzowi, nikt nic nawet nie powiedzial.)
Nie mialem zadnych problemo


A więc mam buga. Będę musiał zacząć jeszcze raz grę i sprawdzić czy się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 17:59, Abi_Dalzim napisał:

Tylko to akurat było chyba leczenie, ale zastanawiam się czy ze zniszczeniem też się tak da...


Gram ciężkozbrojnym magiem na zniszczeniu właśnie i póki co nie zaobserwowałem efektu, o którym piszesz. Może robię cos nie tak, ale to w takim razie sam jestem ciekaw co trzeba zrobić żeby wyszło.

Btw. czy ciężka zbroja ma jakiś wpływ na rzucającego czary? Tzn. czy coś przeszkadza w tym, np. gorsze efekty czarów czy coś takiego przy posiadaniu cięzkiej zbroi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciśnięcie LPM i PPM naraz powinno dać taki efekt jeśli masz wykupiony perk dual castingu. A zbroje chyba nie wpływają na magię, nie licząc tego, że szaty dają spory bonus do regeneracji magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 18:14, HumanGhost napisał:

Może robię cos nie tak, ale to w takim razie sam jestem ciekaw co trzeba zrobić żeby wyszło.

Ja też się właśnie zastanawiam, bo fajny efekt jest :)

Dnia 16.11.2011 o 18:14, HumanGhost napisał:

Btw. czy ciężka zbroja ma jakiś wpływ na rzucającego czary? Tzn. czy coś przeszkadza
w tym, np. gorsze efekty czarów czy coś takiego przy posiadaniu cięzkiej zbroi?

To nie NWN i chyba nie ma to znaczenia (w ciężkiej zbroi tylko wolniej biegasz).

Ja gram czystym magiem i w queście "Zamknięte Usta" (czy jakoś tak) dostawałem niezłe baty na 9 lvl od tych truposzy. Muszę chyba zainwestować w jakieś silniejsze czary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 18:16, Fanagir napisał:

Naciśnięcie LPM i PPM naraz powinno dać taki efekt jeśli masz wykupiony perk dual castingu.

Mam wykupiony, ale takiego efektu (dużej kulki, którą można trzymać a potem znowu rozłączyć) nie umiem uzyskać.
Cały czas sobie myślę, że to chodzi o to, że to było (tak mi się wydaje) leczenie, które da się połączyć z obu rąk w taki efekt. Nie sprawdzę tego jednak, bo nie zamierzam inwestować w tę szkołę magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może problem w tym, że używasz 2 różnych zaklęć? Żeby to działało w obu dłoniach musi być takie samo zaklęcie. A heal jest dostępny nawet bez skilla w restoriation. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować