Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Jakby ktoś był zainteresowany zwiększeniem funkcjonalności swojego domu w Samotni to polecam tego moda: http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=2059 Łatwa instalacja i bezproblemowe działanie z polską wersją gry.
Mod jest świetny. Zupełnie przemeblowuje piwnicę. Dodaje cztery manekiny na zbroję, kilkanaście miejsc na ścianie na broń i co najważniejsze skrzynie przy stołach do zaklinania i alchemii, czego mi głównie brakowało. Dodatkowo w pustym pokoju dodaje piec hutniczy, kowadło i warsztat. Dla mnie rewelacja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problem, który opisałem w tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21344&pid=5668''

Niestety szukając po necie nie znalazłem żadnego rozwiązania tego problemu. Ludzie w Polsce i w innych krajach też mają taki problem, ale rozwiązania nadal brak, tak jak tu: http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20111130044926AAmyfPO

Jestem już zdesperowany i postanowiłem użyć kodu na popchnięcie misji, ale nie wiem jakich kodów użyć.

Ulfric odsyła mnie do Galmara i nie ma z Ulfrickiem żadnej możliwości rozmowy. Z Galmarem też nie da się rozmawiać, bo rzuca tylko komentarz, że nie wie jakim cudem udało mi się namówić Ulficka do rozmów (a przecież nie namówiłem, bo nie mogę z nim gadać) i koło się zamyka.

Poniżej screeny z postępami z misji. Macie jakieś rady jak to popchnąć do przodu?

20120106110906

20120106110913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 11:12, HumanGhost napisał:

Parę fotek z mojej daczy w Samotni. :-)

Skąd masz tyle stojaków na zbroje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 11:09, Abi_Dalzim napisał:

...

Bug jest zwiazany z tym, ze masz jednoczesnie aktywne questy Season Unending i Jagged Crown (ta korona z kosci).

Rozwiazanie jest na uesp wiki, nawet juz pare razy bylo podawane w temacie, jak mi sie zdaje. Radze przeczytac cale rozwiazanie, bo jest tam kilka opcji w zaleznosci od tego jak grales:

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Season_Unending

Jezeli tl;dr to tutaj w skrocie:

kod ''setstage mq302 30'' - ustawi quest na moment po rozmowie z Ulfriciem.
kod ''resetquest mq320'' - zresetuje questa (w dzienniku wpisy sie nie zmienia), co powinno pozwolic ci na oddanie korony, co odblokuje opcje dialogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, reinstalowałem Skyrima i jakoś mi działa. Teraz tworzę kopie zapasowe i potem zacznę szał z modami. Przede wszystkim użyję mojego specjalnego seta - HD Real - który stworzyłem na wzór Skyrim Enhancer Mod. :D Jak ktoś jest nim zainteresowany, niech pisze na Steam. Lord English

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 14:45, Azazell napisał:

Gdzie dokładnie można się wyleczyć z Wikolaka? Bo juz zrobiłem misje dla

Spoiler

Towarzyszy
i konie

c.

W ten sam sposób

Spoiler

jak Kodlaka w ostatniej misji. Podejdź do ołtarza i zabij tym razem swojego wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile jest gildii w których można wykonać misje + zawierają jakieś swoje osobiste wątki fabularne?

Ja przeszedłem już:
- Gildia Magów
- Towarzyszy
- Bardów

i jeszcze jest Bractwo, złodzieje i koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 13:01, Noirr napisał:

Bug jest zwiazany z tym, ze masz jednoczesnie aktywne questy Season Unending i Jagged
Crown (ta korona z kosci).

Dzięki bardzo, pomogło :)

Ciekawe tylko, czy po skończeniu wątku głównego będę mógł dalej się zająć wątkiem Gromowładnych (bo na razie chcę skończyć główny) czy też będzie się coś wieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze można znaleźć przedmioty dające premię do zaklinania?
Nauczyłem się odpowiednich zaklęć i skompletowałem zestawy ubiorów do alchemii i kowalstwa, ale do zaklinania nic nie znalazłem. Co prawda można skorzystać z mikstur, ale trochę denerwujący jest krótki czas działania tych ostatnich. Zanim wybierze się zaklęcie, wpisze nazwę przedmiotu, wybierze kamień z duszą, działanie wypitego napoju praktycznie się kończy i do kolejnego zaklinania potrzebna jest następna mikstura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:44, KrzychW napisał:

Czy w grze można znaleźć przedmioty dające premię do zaklinania?

Mam wrażenie że nie. Prawdopodobnie usunięto to specjalnie aby zapobiec możliwym nadużyciom (użycie bonusu do zaklinania aby stworzyć przedmioty z potężniejszym bonusem do zaklinania które to założy się do stworzenia przedmiotów z jeszcze potężniejszym bonusem do zaklinania i tak dalej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 15:28, Azazell napisał:

i jeszcze jest Bractwo, złodzieje i koniec?


No jeszcze Gromowładni lub Legion.
Ale to nie koniec misji pobocznych, pamiętaj o daedrycznych artefaktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 17:06, KamyK_84 napisał:

> i jeszcze jest Bractwo, złodzieje i koniec?

No jeszcze Gromowładni lub Legion.
Ale to nie koniec misji pobocznych, pamiętaj o daedrycznych artefaktach :)


:D Dzięki.

W ogóle to czy jest jakiś lepszy ubiór dla maga? Oprócz tego który posiadam po zdobyciu stroju arcymaga w twierdzy magów? Ewentualnie gdzie zdobędę jakaś lepszy ubiór na łeb? B obecnie mam maskę co daje 100 do wzrostu many :P.. To samo gdzie jakies buciki znajdę , dające mega bonusy dla maga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować