Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2012 o 09:47, shrekinator napisał:

Witam!
A ja mam takie głupiutkie pytanko, Jak naładować gwiazdę azury?


Tak jak każdy inny pusty kryształ ;) Trzeba mieć jakąś bron zaklętą tak, że zabiera dusze i ładuje w kryształy czy użyć zaklęcia pułapka duszy.

Spoiler

Gwiazda Azury jest wielokrotnego użytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:22, Kakarotto napisał:

Tak jak każdy inny pusty kryształ ;) Trzeba mieć jakąś bron zaklętą tak, że zabiera dusze
i ładuje w kryształy czy użyć zaklęcia pułapka duszy.

Spoiler

Gwiazda Azury jest wielokrotnego
użytku :D


Dzięki, i jeszcze jedno pytanie jakieś miejsca gdzie żyją deadry:-), jak do tej pory tylko w jednej kaplicy znalazlem i oczywiście w gwieżdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 10:36, shrekinator napisał:

Dzięki, i jeszcze jedno pytanie jakieś miejsca gdzie żyją deadry:-), jak do tej pory
tylko w jednej kaplicy znalazlem i oczywiście w gwieżdzie


Kaplice daedr są rozrzucone po całym Skyrim. Albo musisz je znajdować podczas wędrówek, nieraz niektóre zadania prowadzą do napotkania takich kapliczek lub poszukaj w necie lokalizacji jak jesteś leniem i nie chce ci się łazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, na czym dokładnie polega ładowanie kryształów? Mam katanę ostrzy, która zakląłem w pułapkę duszy i wyświetliło mi, że zadziała pod warunkiem, ze zabiję wroga w 4 s. Co to znaczy? Czy mam zabić go w ciągu 4 sekund od kiedy zamachnę na nim mieczem, czy od początku walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 17:31, LordEnglish napisał:

Czy wie ktoś, na czym dokładnie polega ładowanie kryształów? Mam katanę ostrzy, która
zakląłem w pułapkę duszy i wyświetliło mi, że zadziała pod warunkiem, ze zabiję wroga
w 4 s. Co to znaczy? Czy mam zabić go w ciągu 4 sekund od kiedy zamachnę na nim mieczem,
czy od początku walki?


Od kiedy zamachniesz mieczem. Zaklęcie wchodzi na przeciwnika i gdy umiera to wysysasz jego duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę go podpalić, a potem jak mu zostanie mało, to wykończyć w ciągu 4 sekund mieczem i wtedy wchłonę jego duszę?

I dalej mam problem ze zbroją dla Lydii. Daję jej pełny set elfiej lekkiej zbroi, a ona zakłada tylko hełm, a rękawiczek nie zmienia, choć nosi inne, tez ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 03:18, Chaos napisał:

Jeżeli nie założyłeś
jeszcze drewnianej maski to radzę to zrobić - osobiscie byłem miło zaskoczony :)


No dobra, założyłem, pobiegałem, wyglądam jak głodny zombiak i...no właśnie, i co?
W efektach magicznych widnieje wpis o błogosławieństwie kogośtam, ale konkretnie czego i ile dostaję lub tracę nie napisano. Mam sprawdzić jeszcze jakieś statystyki i wtedy znajdę co trzeba? Maska jakiś myk fabularny wywoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 18:08, LordEnglish napisał:

Czyli mogę go podpalić, a potem jak mu zostanie mało, to wykończyć w ciągu 4 sekund mieczem
i wtedy wchłonę jego duszę?

I dalej mam problem ze zbroją dla Lydii. Daję jej pełny set elfiej lekkiej zbroi, a ona
zakłada tylko hełm, a rękawiczek nie zmienia, choć nosi inne, tez ode mnie.



Bo są słabsze. Musisz jej dać lepszą od tej którą nosi. Wtedy założy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:24, LordEnglish napisał:

Hm, kupiłem sobie domek w Białej Garni, a teraz chcę go umeblować. Tylko jak to zrobić? ^^"


Kupić wyposażenie u tego samego faceta u którego kupiłeś dom. Zwracaj uwagę co do ciebie mówią NPC-e. Moze się niekiedy przydać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:24, LordEnglish napisał:

Hm, kupiłem sobie domek w Białej Garni, a teraz chcę go umeblować. Tylko jak to zrobić?
^^"

U Avenicciego możesz wszystko kupić. Zawsze doradca jarla w danym mieście sie tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie. Ale proszę o pomoc. Mam na liczniku 67 godzin i pomyślałem, że czas podgonić trochę z fabułą, a tu zonk ! Mam tyle questów pootwieranych, że nie pamiętam, który dotyczy głównej fabuły. Czy ktoś wie może jak to można sprawdzić, czy ustalić, może jakiś znaczek jest przy nim albo gwiazdka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 11:20, BluesBoy napisał:

jest przy nim albo gwiazdka?


Nie pamiętam nic takiego, zupełnie nie kojarzysz co robiłeś w wątku głównym ostatnio? Tak najłatwiej byłoby pomóc. Najlepiej po prostu przejrzeć wszystkie kłesty i skojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 12:24, Sad_Statue napisał:

> jest przy nim albo gwiazdka?

Nie pamiętam nic takiego, zupełnie nie kojarzysz co robiłeś w wątku głównym ostatnio?
Tak najłatwiej byłoby pomóc. Najlepiej po prostu przejrzeć wszystkie kłesty i skojarzyć.


Ostatnio byłem w ambasadzie ubrany w ładne ciuszki i wykradłem jakieś dokumenty, a potem zająłem się innymi sprawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 12:28, Mafioso_PL napisał:

Panowie zapodajcie jakieś dobre mody MUST HAVE, jak podany wcześniej przez HumanGhost
SkyrimUI


Polecam wejsc na SkyrimNexus i obczaic ''hot files''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos kiedy w koncu wyjdzie ten edytor do Skyrima, mial juz podobno wyjsc w styczniu, ale nie wiem kiedy dokladniej?

Ciekawe jakie dodatki wyjda do gry, ale jak na razie to i bez nich jest sporo roztywki. Niemal setka godzin gry za mna i nadal pelno zadan do roboty:).

&BluesBoy
Mozesz wejsc na w w w.uesp.net/wiki/Skyrim:Main_Quest (wpisac bez pauz) llub inna stronke gdzie opisuja wszystkie zadania glowne. Potem tylko porownasz glowne zadania ze strony z nazwami tych co masz i znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w dzienniku misji, w której będziesz miał napisane żeby

Spoiler

znaleźć Esberna (jeśli jesteś już po rozmowie z tą kobietą od ostrzy)

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować