Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2012 o 23:09, dave03 napisał:

A jak się aż tak bardzo nudzą to niech już lepiej zaczną pracować nad TES VI.


Prawdę mówiąc, wcale bym nie był zdziwiony gdyby już teraz była oddelegowana ekipa do wstępnego projektowania TES VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 23:19, Nagaroth napisał:

Prawdę mówiąc, wcale bym nie był zdziwiony gdyby już teraz była oddelegowana ekipa do
wstępnego projektowania TES VI.


Całkiem możliwe, zwłaszcza że prace nad Skyrim podobno rozpoczęły się tuż po premierze Obliviona. Z tego co słyszałem to Skyrim ma być przez Bethesde rozwijany do 2013 roku. Pierwszy dodatek DLC już został zapowiedziany i myślę że nie będzie on jednocześnie ostatnim. O jego zawartość jestem raczej spokojny, numer ze zbroją dla konia na pewno już się nie powtórzy, gorzej natomiast może być z kompatybilnością z naszą wersją językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 23:19, Nagaroth napisał:

Prawdę mówiąc, wcale bym nie był zdziwiony gdyby już teraz była oddelegowana ekipa do
wstępnego projektowania TES VI.


Są na tyle dużym studiem, że pewnie część zaczęła już prace koncepcyjne nad TES VI, część doskonali jeszcze Skyrima i tworzy DLC, a część robi tego MMO :) o ile jeszcze coś nie powstaje ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 23:48, pawbuk napisał:

Są na tyle dużym studiem, że pewnie część zaczęła już prace koncepcyjne nad TES VI, część
doskonali jeszcze Skyrima i tworzy DLC, a część robi tego MMO :) o ile jeszcze coś nie
powstaje ciekawego ;)


To nie Bethesda pracuje nad MMO, tylko ZeniMax Online Studios. Pomijam oczywiście fakt, że pewnie ekipa odpowiedzialna za wszystkie poprzednie wersje TES, bierze w tym nie tylko bierny, ale czynny udział;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jakie macie hobby w grze. Zbieracie coś - książki, klejnoty, złoto/ebon? Jakie skarby udało się Wam zgromadzić? Pochwalcie się!
Ja sobie robię bibliotekę w Deus Mons. A poza tym zbieram wszelakie kamienie szlachetne i sztabki. Mam już prawie 200 sztabek złota, po kilkadziesiąt kamieni szlachetnych i sztabek innych metali. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zrobić wielką daedryczną zbrojownię, więc zbieram wszelkie daedryczne rzeczy jakie mi wpadną w rękę :D Już 15 daedrycznych artefaktów jest, zbieram też wszelkie miecze daedryczne oraz przymierzam się do wykucia dwóch zbroi daedrycznych i ich odpowiedniego ulepszenia.
Drugim hobby jest tworzenie zaklętych kompetów pierścień+naszyjnik z różnymi czarami. Tak więc mam komplet ochrony przed mrozem i porażeniem, ochrony przed ogniem, ochrony przed magią, złodziejstwa, broni jednoręcznej, ciężkiego pancerza itd. I tylko zmieniam te komplety w zależności od tego, jaki mi się przeciwnik trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu wrócę do tego jak strasznie boli mnie brak możliwości swobodnego ustawiania trzymanych przedmiotów. Zrobiłbym sobie taki mały Fort Knox w moim zamku. A tam trzeba się zadowolić skrzyniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 10:23, HumanGhost napisał:

A ja znowu wrócę do tego jak strasznie boli mnie brak możliwości swobodnego ustawiania
trzymanych przedmiotów. Zrobiłbym sobie taki mały Fort Knox w moim zamku. A tam trzeba
się zadowolić skrzyniami.


To rzeczywiście jest pewien problem :D na całe szczęście są jakieś gabloty i wieszaki na broń, ale jak ktoś chce co innego ustawiać, to rzeczywiście ma problem. Mnie wkurza to, że jest tak mało manekinów, stojaków na broń i gablot w tych domach. Mam kilka kompletów unikalnych zbroi i chciałbym je ustawić obok siebie - nie mogę. To samo z broniami - gablot jest tak mało, że nie mieszczą mi się daedryczne artefakty, o innych unikalnych broniach nie wspominając :) A w Hjerim jest jeden pokój zupełnie bez niczego - a byłoby idealne miejsce na 3 manekiny i jakieś stojaki na broń. Za to mam chyba 5 regałów na książki, których w ogóle nie zbieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pewnym zadaniem. Mam odszukać Zapiski Shalidora, ale tam gdzie mam znacznik nic nie ma. Czytałem na UESP, że mogą się one znajdować również na statku Cesarza Katariah, jednak statek również przeszukałem i nic nie znalazłem. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do manekinów i domów. Oglądałeś może Deus Mons? Manekinó jest, o ile dobrze pamiętam ponad 10. Gablot na broń i stojaków kilkadziesiąt. Do tego miejsce na maski smoczych kapłanów i wieszaki na tarcze. Ja się w Deus Mons urządziłem już jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. Jedyny błąd jaki zauważyłem to lewitujące manekiny, jesli wyjdziesz z gry będąc w domu a potem do gry się zalogujesz. Ale po rezone wszystko wraca do normy. :-)
Miejscówka pierwsza klasa.

Jeśli chodzi o zapiski Shalidora to miejsc, gdzie mogą być jest sporo. Tutaj jest lista: http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Shalidor%27s_Insights_%28Quest%29 Trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sejw mi zdechł, wersja sejwa 0 wersja gry 8. Backupów nie miałem, nadrabiać circa 10-15 godzin mi się nie widzi.

Co robić, jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 15:41, HumanGhost napisał:

Jeśli chodzi o zapiski Shalidora to miejsc, gdzie mogą być jest sporo. Tutaj jest lista:
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Shalidor%27s_Insights_%28Quest%29 Trzeba szukać.


Przeszukiwanie ponownie 100 miejscówek to tytaniczna praca. Chyba jednak użyję konsoli - kolejny błąd gry :D zresztą, coraz częściej jakieś spotykam, a przy zdobywaniu Solitude to już praktycznie ciągle miałem jakieś problemy ze znacznikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dołączeniem do gromowładny. A było to tak. Najpierw zacząłem ten wątek,i

Spoiler

miałem zabić lodowego upiora.

Później posunąłem się dalej w fabule i
Spoiler

miałem zwołać ludzi na negocjacje u siwobrodych

. Okazało się ,że nie mogę pogadać z Ulfrikiem , ponieważ mam zadanie od tego gościa na G. Próbowałem usunąć zadanie komendą, ale nie dało rady, więc użyłem pacha którego mi znalazł brat. teraz jest po negocjacjach i chcę dołączyć do gromowładnych, ale ani u Jarla Wichrowego tronu, ani jego kolegi z imieniem na G nie mam takiej opcji dialogowej. Wie ktoś jak i czy w ogóle można w tej sytuacji jakoś dołączyć do Gromowładnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po negocjacjach już nie można się przyłączyć ani do gromowładnych ani do legionu, taka opcja jest możliwa jedynie przed, gdzie wybierasz stronę. Negocjacje są jako tako kompromisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 20:03, Przemix333 napisał:

Po negocjacjach już nie można się przyłączyć ani do gromowładnych ani do legionu, taka
opcja jest możliwa jedynie przed, gdzie wybierasz stronę. Negocjacje są jako tako kompromisem.


Nieprawda. Ja sam dołączyłem do Legionu dopiero po negocjacjach. Wątek się blokował dopiero przy

Spoiler

bitwie o Whiterun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 20:03, Przemix333 napisał:

Po negocjacjach już nie można się przyłączyć ani do gromowładnych ani do legionu, taka
opcja jest możliwa jedynie przed, gdzie wybierasz stronę. Negocjacje są jako tako kompromisem.


Raczej chyba nie skoro mam zadanie idź do generała i dołącz do legionu. A ja chcę do gromowładnych dołączyć i nie wiem czy można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 20:56, Odin123 napisał:

Raczej chyba nie skoro mam zadanie idź do generała i dołącz do legionu. A ja chcę do
gromowładnych dołączyć i nie wiem czy można.

Hmm, tak się zastanawiam...może Twoja postawa podczas negocjacji uniemożliwiła Ci dołączenie do Gromowładnych?

Spoiler

O ile pamiętam, to po tych negocjacjach wściekli na mnie byli Cesarscy, bo starałem się pomóc Gromowładnym. Może u Ciebie było na odwrót i teraz nie chcą Cię przyjąć?

Wątpię, czy twórcy by na takie blokowanie wpadli, ale kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować