Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Witam. Mam takie pytanie. Proszę o listę domów jakich mogę kupić w Skyrim. Oraz do kogo się zgłosić.
Drugie pytanie. Mam 11 lvl i nie widzę szczerze takich ładniejszych itemków u kowali. Czy żeby mieć dobry itemek to muszę mieć wyższe kowalstwo, czy wyższy lvl? Jak to jest z biciem PD na kowalstwo?
Jaki jest maksymalny level?
Te świecące, płonące bronie to z jakimiś dodatkowymi mocami, czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z zadaniem list żelazny, problem bardziej natury technicznej. Gdy wychodzę z cuchnącej jaskiinii już po quescie, wywala mi do Windowsa cały czas. Ktoś się z Was spotkałz takim problemem? Jak taka to proszę o pomoc. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 10:21, BartexooN napisał:

pytanie 1 : Domy mozęsz kuoić w każdym wiekszym mieście, ale przed tym musisz porobić trochę zadań dla ludzi z danego miasta. Domy oraz upgrady do domów daje Ci osoba, która siedzi z jarlem w tym samym pomieszczeniu, jarl mówi, że możesz kupić dom czy coś takiego, podchodzisz do kobiety czy męzczyzny i kupujesz.

Ile jest dokładnie domów, dodkładnie nie wiem, ja mam chyba z 4, może ktoś kto skończył grę bardzie Ci tu pomożę
Pyt2: Im będziesz miał wyższy poziom będą się pojawiały lepsze itemy u kowala. jak chcesz biś pd na kowalstwie to rozwijaja teżdrzewko kowalstwo, będziesz mógł później robić zbroje daedryczne, smocz itd.
Jeśli broń świeci to jak wejdzisz na na niąto pisze co ona tam dodatkowo robi, obrażenia od ognia dodatkowe czy coś wq tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lista domów (po ang) http://bit.ly/wyCrn4
Te świecące płonące bronie itp. chodzi ci zapewne o bronie zaklęte. Mają one jakiś ładunek np. Miecz Ognisty który oprócz podstawowych 20 pkt. obrażeń dodaje jeszcze np. 10 od ognia ma ładunek 30 uderzeń (po takiej liczbie użyć broni musisz naładować broń przy pomocy kamienia duszy które znajdziesz podczas swoich podróży albo możesz kupić najczęściej od magów) Jeżeli chodzi o nowe itemy u kowali to:
- Jeżeli chcesz od nich kupić jakieś lepsze, musisz najprawdopodobniej podwyższyć level postaci i chyba level skilla np. żeby pojawiły się w sklepie miecze elfie jest pewnie wymagany jakiś poziom
- Jeżeli chcesz sam zrobić tzn. wykuć przedmiot, musisz podwyższyć swój poziom kowalstwa i wykupić odpowiedni perk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:00, kr0t0s napisał:

Witam

Mam problem z zadaniem list żelazny, problem bardziej natury technicznej. Gdy wychodzę
z cuchnącej jaskiinii już po quescie, wywala mi do Windowsa cały czas. Ktoś się z Was
spotkałz takim problemem? Jak taka to proszę o pomoc. z góry dzięki


Nie miałem takiego problemu, ale możesz użyć konsoli, żeby teleportować się do miasta, powinno pomóc, spróbować nie zaszkodzi. Otwórz konsolę bodajże ~ i wpisz

Spoiler

coc Solitude

to powinno przenieść Cię do Samotni czy jak nazywa się to miasto w polskiej wersji (Mam angielską) Spróbuj, może pomoże. ;)
edit: Przepraszam mój błąd spróbuj wpisać
Spoiler

coc SolitudeOrigin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:21, lis_23 napisał:

A jak sprawdzić ile godzin się już gra?.


Przy wybieraniu zapisu gry masz czas gry jaki minął ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:21, lis_23 napisał:

A jak sprawdzić ile godzin się już gra?.


W zakładce biblioteka na steamie powinien być skyrim i gdy na niego klikniesz to po prawej stronie będzie pisać ile już grałeś.

20120409145516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:56, Gacol08 napisał:

W zakładce biblioteka na steamie powinien być skyrim i gdy na niego klikniesz to po prawej
stronie będzie pisać ile już grałeś.


Niestety, u mnie to tak nie wygląda:

20120409171914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 17:21, Arumantis napisał:

zmień sobie widok, w prawym górnym rogu :)


Oki - 119 h - to dosyć długo jak na grę, która się ciągle wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 17:26, lis_23 napisał:

> zmień sobie widok, w prawym górnym rogu :)

Oki - 119 h - to dosyć długo jak na grę, która się ciągle wiesza.

No cóż, ja mam dwa razy tyle i gram dalej. To już Morrowind mnie nauczył robienia sejwów co 15 minut. Teraz zwiechy trafiają się rzadziej, ale za to czasem takie, że tylko twardy reset pomaga. No, a potem (mam Raid 1) muszę czekać kilka godzin zanim sobie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, po wyjściu patcha 1.5.26 strasznie spadła mi płynność w grze. Nie mierzyłem FPS''ów, ale jest to odczuwalne. Na tych samych ustawieniach opcji graficznych gra niestety co jakiś czas chrupie. Pierwszy raz jej się to zdarza. Choć przyznaję też, że wyglada jakoś tak ładniej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:36, HumanGhost napisał:

Ja mam ponad 150 godzin gry i troche mi brak wyzwań. Chyba sobie jakiegoś moda zainstaluje,
co to podnosi poziom trudności chociaż smoków. :-)


A ja mam 2 razy więcej, 71 poziom i wyzwania są. Biegam w lekkim pancerzu przy wpakowanych punktach w ciężki, mam 2 ręczny miecz przy wpakowanych punktach w 1 ręczny, nie mam tarczy przy wpakowanych punktach w blok itd... Trochę sobie utrudniłem życie w Skyrim i wcale ze mnie nie taki heros i nie raz tylko dzięki przywoływaniu daedry (Róża Sanguina to bardzo pomocny sprzęcik) daję radę z kilkoma przeciwnikami na raz. Gdybym szedł pierwotną ścieżką rozwoju postaci, zapewne byłoby lekko aż do znudzenia, a tak, nie ma nudy i rozmaite sposoby walki, włacznie z magią, poznaję przy jednym podejściu do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:52, HumanGhost napisał:

Kurcze, po wyjściu patcha 1.5.26 strasznie spadła mi płynność w grze. Nie mierzyłem FPS''ów,
ale jest to odczuwalne. Na tych samych ustawieniach opcji graficznych gra niestety co
jakiś czas chrupie. Pierwszy raz jej się to zdarza. Choć przyznaję też, że wyglada jakoś
tak ładniej. ;]

To dziwne, ale chyba taka to już natura gier od Bethesdy, bo u mnie akurat trochę płynniej chodzi i nawet mam mniejsze temperaturki po nowym patchu, chociaż może to tylko złudzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:55, KrzychW napisał:

A ja mam 2 razy więcej, 71 poziom i wyzwania są.


Hehe a ja sobie zainstalowałem moda zwiększajacego poziom smoków. Teraz to ja rozumiem takie smoki. Giganci nie mają większych szans. Sam jednego wczoraj kilka minut tłukłem. Wcześniej to była zabawa na kilka/-naście sekund. :-)
Mam tez nowe zajęcie. Przenosze cały swój majdan z Samotni na Asterię. Latający statek to jednak jest ciekawsza miejscówka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować