Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2013 o 23:00, Evertsen_Dante napisał:

Ale Cenega nie może się dogadać z wydawcą


Chodzi ci o wydawce globalnego? Bo przecież Cenega jest wydawcą właśnie TESa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:39, Thalanthas napisał:

> Ale Cenega nie może się dogadać z wydawcą

Chodzi ci o wydawce globalnego? Bo przecież Cenega jest wydawcą właśnie TESa. ;)


Napewno nie chodzi o sytuację, że Cenega nie może się dogadać z Cenegą :) Do końca nie wiem czy chodzi bardziej o Bethesdę czy o jakąś politykę Steama, ale jedno z dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 15:04, Evertsen_Dante napisał:

Nie przez przypadek gra jest nazywane Buggerfall :) Zresztą możesz sprawdzić sam, gra
ma już status freeware.
http://www.bethblog.com/2009/07/09/daggerfall-now-available-for-free/

Hmmm, to chyba w Arenie był cały świat, a nie w Daggerfallu. W każdym razie, szczerze mówiąc, nie chce mi się bawić jakimiś DOSBoxami, żeby to odpalać. :P

ArkStorm

Dnia 07.04.2013 o 15:04, Evertsen_Dante napisał:

-po ilu godzinach gra Ci się znudzi :>

Im bardziej zróżnicowany świat, tym dłużej można grać. Skyrim różnorodnością nie porażał, a sporo osób grało nawet po 150h.

Dnia 07.04.2013 o 15:04, Evertsen_Dante napisał:

-jak będzie wyglądać następna część gry :>

A czy musi być kolejna część? Lepiej skończyć w dobrym stylu niż przeciagać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy da sie w Skyrim ustawic widok aktywnych efektów działających na postac - tak jak to było np. w Morrku? W trójce na dole ekranu był taki pasek , aktywne bonusy z pierścieni, armora i czasowe - np. z miksturki...

Chodzi mi- ile czasu działa na mnie np.skradanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 23:46, Malevyn napisał:

czy w wersji pc mozna w jakis sposob zmienic field of view ?? bo w fpp nie ma co grac
bo wszystko jest przed nosem i nic nie widac

Z Twoich postów bardzo ciężko cokolwiek odczytać. Może pora żeby nauczyć się pisać jak człowiek, a nie na odwal się ?

Tak, w opcjach launchera gry jest zakładka "pole widzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 23:46, Malevyn napisał:

czy w wersji pc mozna w jakis sposob zmienic field of view ?? bo w fpp nie ma co grac
bo wszystko jest przed nosem i nic nie widac

launcher gry > opcje > zaawansowane > pole widzenia

Dodatkowo można dorzucić jakiś mod na jakość dalekiego krajobrazu (polecam Enchanced Distant Terrain). Może są też mody na uzyskanie jeszcze większego fow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 11:26, Malevyn napisał:

chodzi mi o pole widzenia w stopniach, 75, 90 itd. chce widziec wiecej po bokach

Są tylko opcje odnośnie zanikania poszczególnych obiektów, w wartości do 30 chyba. Jest też liczba obiektów jakie mogą się wyświetlać.
Genaralnie do bardziej szczegółowych opcji trzeba sięgnąć pod odpowiednie mody modyfikujące wartości w konfiguracji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 11:26, Malevyn napisał:

chodzi mi o pole widzenia w stopniach, 75, 90 itd. chce widziec wiecej po bokach

Ach, takie fov :)

W konsoli jest komenda "fov <kąt>" (dokładniejszy opis tutaj http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Console#Untargeted_Commands ).

Można też ustawić fov w linijce fDefaultWorldFOV w pliku Skyrim.in (o tym dokładniej tutaj http://j-u-i-c-e.hubpages.com/hub/change-fov-skyrim ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy, wybaczcie, ale inaczej się nie da, bo nie widzę oficjalnych newsów na ten temat.
W sklepach (głównie u nas, ale widziano to też w niektórych zagranicznych) pojawiło się coś takiego:
[m]
SKYRIM LEGENDARY EDITION - wg sklepów premiera w czerwcu. Wydanie zawiera podstawkę (wygląda na to, że spatchowaną do najnowszej wersji - stąd jej nazwa, ostatnia łatka wprowadziła bowiem tryb Legendary) oraz wszystkie DLC - Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.
Albo to już koniec Skyrima (w sensie wydawania dodatków) i mamy już wersję GOTY, albo Bethesda ma coś jeszcze w zanadrzu i trzeba nadal czekać na finalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było dziwne gdyby miała być tylko na PS3. Ale ciekawe czy w takim wypadku Bethesda będzie jeszcze robiła kolejne DLC i czy będziemy mieli potem kolejne wydanie ale jeszcze pełniejsze niż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 16:20, Thalanthas napisał:

To by było dziwne gdyby miała być tylko na PS3. Ale ciekawe czy w takim
wypadku Bethesda będzie jeszcze robiła kolejne DLC i czy będziemy mieli potem kolejne
wydanie ale jeszcze pełniejsze niż to.

Bóg to raczy wiedzieć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM!! Kupiłem i zainstalowałem sobie dawnguarda i dragonborna do mojego skyrima. oczywiście wszystko na steamie. I obczaiłem też gdzieś ten texturepack high cośtam za darmo, który ulepsza grafę. Sciągnąłem ten duży plik z teksturami (4GB) no i lagi. Musiałem więc się tego pozbyć. Następnie w ekranie startowym mego skyrima wywaliłem tą teksturkę no i ok. Ale na steamie mi to zostało w DLC i żre mi miejsce na dysku niepotrzebnie :( i wgl mnie wkurza. Czy jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć raz na zawsze? tzn żeby wyrzucić z dodatków DLC Proszę o pomoc. Może o trochę urojony problem ale serio mnie to irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować