Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 12:59, RX-8 napisał:

trailer to filmik, najczęściej pokazujący swoiste demo filmu lub gry :P


przepraszam, pomyliłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, pokonalem juz 2 zawodnikow z Czarnej Listy i nadal mam zablokowane niektore rzeczy i jest napisane to co na screenie ponizej:( jaka Izzy? Przeciez na 15 miejscu byl kto inny ;( czy ktos moglby mi wyjasnic o co chodzi? I gdzie pokonac owa Izzy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 13:21, The-Darkest napisał:

Mam takie pytanko, pokonalem juz 2 zawodnikow z Czarnej Listy i nadal mam zablokowane niektore
rzeczy i jest napisane to co na screenie ponizej:( jaka Izzy? Przeciez na 15 miejscu byl kto
inny ;( czy ktos moglby mi wyjasnic o co chodzi? I gdzie pokonac owa Izzy? :/



Błąd w tłumaczeniu, też jakiś czas temu to zauważylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:01, NyGgA MiLy napisał:

> Wybaczcie mi, lecz muszę się pochwalić tym czego właśnie dokonałem w Most Wanted ;]


ILE BOUNTY??ILE KASY??To chyba jakijs błąd albo trailer.Nie ma szans,kitujesz.:)


Oczywiście to jakiś cheat. Belka z nototwaniami nie pojawia się poza wyścigiem z policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej informacji, jest to screen zrobiony ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU pościgu. Jak wiesz, w miejscu z którego wyjeżdżam na screenie, są dwa hiding spoty. To nie jest cheat. Z resztą Twoja sprawa, nie chcesz, nie wierz. Jestem na tyle weteranem w MW żeby móc zrobić 100 000 000, skoro w jednym pościgu mogę nabić 9 000 0000....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:34, RX-8 napisał:

Dla Twojej informacji, jest to screen zrobiony ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU pościgu. Jak wiesz, w miejscu
z którego wyjeżdżam na screenie, są dwa hiding spoty. To nie jest cheat. Z resztą Twoja sprawa,
nie chcesz, nie wierz. Jestem na tyle weteranem w MW żeby móc zrobić 100 000 000, skoro w jednym
pościgu mogę nabić 9 000 0000....


A znasz bus station?? Umieszasz samochód na dachu i tylko czekasz aż czas leci i nabija notowania. na 5x heatcie daje 25 000 na 10 sekund, co daje 10 minut = 1 500 000 notowań. Tylko za stanie w miejscu. Uważasz, że robiąc tak jesteś dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie bus station do cholery? :| Człowieku, nabijałem uczciwie i autentycznie żałuję że to tutaj wystawiłem, bo jak widać, jest mało osobników mogących pojąć że można wypracować 100mln uczciwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was, wielkich znawców mw ;-) Czy jest jakikolwiek sposób podmienienia utworów w grze ? Np. tych z menu ? Thx ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na co chcesz ją podmieniać? Jak na własne ścieżki, to nie słyszałem o takiej możliwości. Wiem że są programy do ekstraktowania muzyki z gry, ale nie słyszałem żeby można było ładować swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie można byłoby podmienić muzykę, ale czy program zaakceptował by ją ? Nie wiem, sprawdzę kiedy jak znajdę taki program do przeglądania plików gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by znaleźć sposób na przekonwertowanie muzyki na format TRAX''ów (a one są zrzucone w jeden plik nazwany MW_Music.mus - folder Need for Speed Most Wanted\SOUND\PFDATA) i wtedy myślę że gra mogłaby je przyjąć. Ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że z paroma grami tak próbowałem. Jedne przyjmowały muzykę chętnie, a inne wrzeszczały : NEIN ! NEIN ! ROZMIAR SIĘ NIE ZGADZA ! NEIN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny post, ale ta sztuka udała mi się w NFS U 1. Zawsze coś ;-) Program to NFSU Music Importer. Nie wiem, czy zadziała z mw, ale nie, poszukam wam podobnego programu do mw. Żeby móc włożyć pliki do gry musiałem jeszcze je przerobić na "ea asf format" za pomocą dołączonego convertera. Teraz gra się genialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratki :P Udało Ci się ;] Ja wolę wyciszyć muzykę i cieszyć się silnikiem, ewentualnie MP3 w uszi głośniki z komoa głośniej. Ale zawsze jakiś sukces masz na koncie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://nfsplanetboard.shocker.at/thread.php?threadid=399&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&sid=041c4f2707bc3db781b5706 084be0298&page=3
Jakiś rosjanin podjął się zrobienia czegoś podobnego do mw - prace wkrótce powinny zostać zakończone, pozostaje czekać :) Już nie trzeba będzie wyciszać muzyki w grze i odpalać winampa ( naturalnie z legalnie kupioną muzyką ) aby cieszyć się swoimi ulubionymi utworami podczas gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, a propos muzyki w MW: jak wam się podoba? Ja uważam, że jest przednia, chociaż czytałem opinię w Komputer ŚWIECIE, że nie jest tak dobra jak w poprzednich częściach (chodzi oczywiście o Undergroundy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:51, JayC napisał:

A no właśnie, a propos muzyki w MW: jak wam się podoba? Ja uważam, że jest przednia, chociaż
czytałem opinię w Komputer ŚWIECIE, że nie jest tak dobra jak w poprzednich częściach (chodzi
oczywiście o Undergroundy).


Hm... Mi się podobają tylko niektóre kawałki, ale do jeżdżenia się wszytskie nadają :) W U1 i U2 nie wszytskie dało się słuchać... ale jak kto lubi :)

PS. Most Wanted to jedyna gra, w którą grałem mimo tego, ze znudziła mi się miesiąc wcześniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Co do muzy to jest niezła. Nawet jeden kawałek potrafię zaśpiewać w całości ... hehe. A dokładnie Hush - Fired Up ... nawet prosty jest, ale niźle się prz nim jeździ. W Undergroundach słuchałem tylko Rapu i był niezły. Mocniejszej muzy zacząłem słuchać jakieś półtora roku temu (z tym, że rapu słucham i tak najwięcej) i tak w MW jakoś mi też podpasiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować