Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 11:13, Matix123 napisał:

byłem przy jews na 8 pozycji czarnej listy ale tata przeinstalowuje system prosze o strone
z save


Ja do Jewels doszedłem w jakieś 3-4 dni, więc ty też dasz radę, jako że nie należę do orłów jeśli chodzi o gry na komputerach. A ja mam save już po Jewels, z wykonanymi wyścigami do Kaze, jeśli chcesz to mogę ci przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 09:44, Matix123 napisał:

dajće seve nawet z razorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ale nie dałeś nawet maila :). Ale tak jak mówię: lepiej już przechodzić samemu, do Jewels można dojść w trzy dni grania, większa frajda, masz dokładnie to, co chcesz, a nie to, co ja mam (bądź którykolwiek z innych graczy), nawet nazywasz się tak jak chcesz, a nie tak, jak ja się nazwałem. Radziłbym ci nawet przechodzić samemu, dojście do 8 pozycji na Liście nie sprawiło mi najmniejszego problemu. Nnno, może poza notowaniami, ale to tylko wina moja, bo za szybko uciekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:48, Matix123 napisał:

a ajakie bende miał ałto jak bende miał save co?


Ja na tym save''ie mam wszystkie auta od 11 do 8 włącznie. Nie mam tylko Mitsubishi Lancera EVO VIII. A tak to poulepszane są Supra i Cayman S. Już wysyłam i życzę dobrej zabawy na moim save''ie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:17, Matix123 napisał:

wysłałeś mi sawe ale niewiem gdzie są


Save jest w załączniku, a wkleja się go do katalogu Need For Speed Most Wanted (czy jakoś tak) w Moich dokumentach. Tworzysz w tym katalogu nowy folder o nazwie "JayC" (bo tak się nazywam w grze), wklejasz tam ten save i jest. A jeśli nie ma w moich dokumentach tego katalogu, to musisz odpalić grę, stworzyć jakikolwiek profil, wyjść i już będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:10, Matix123 napisał:

nie wysłałeś mi save !!!!!!!!!!!!!!!!!!



Zaraz wysle ci mojega sejwa.Jest w nim wszystko,skończyłem grę i mam 91 procent.Enjoy it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:27, Matix123 napisał:

fajnie bende miał save


Ale save jest w załączniku!!! Korzystasz z Microsoft Outlook? Jeśli tak, to klikasz na moją wiadomoś, potem na taki spinacz, tam na "zapisz załącznik", wybierasz lokalizację i jest. A jeśli korzystasz ze skrzynki w necie, to tam sposób jest podobny. Jednak nie pamiętam dokładnie, dawno temu miałem skrzynkę na interii. Ale załącznik musi tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować