Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 20:24, Matix123 napisał:

skąd macie te obrazki co...........?


To się robi tak, że odpalasz grę, tunujesz ulubiony wóz, robisz fajne ujęcie, naciskasz klawisz na klawiaturze "Print Screen SysRq" (obok Scroll Locka, w górnej części klawiatury), minimalizujesz grę (Alt + Tab), otwierasz Painta, wklejasz obrazek i zapisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:05, Matix123 napisał:

jak mam ten obraz wklejić na strone need for speed most wanted


Na stronę o Need for Speed Most Wanted czy do tego tematu :P? Jeśli chodzi o to pierwsze, to jeśli zrobiłeś stronę to nie powinieneś mieć problemów z umieszczeniem obrazka. Jeśli chodzi o forum, to poniżej okna edycji tekstu (czyt.: "tej ramki, w której się pisze"), poza polem "Podpis" masz jeszcze pole "Obrazki". Tam klikasz na przycisk "Przeglądaj...", szukasz pliku z obrazkiem, który zrobiłeś, naciskasz "Otwórz" (chyba, w każdym razie na pewno nie "Anuluj" :P), czekasz chwilę i potem przycisk "DODAJ POST". Teraz w twoim poście powinny być obrazki ze stunowanym przez ciebie wozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, właśnie zainstalowałem demówę i przynam, że jest zaj****ta, skoro demo jest takie fajne, to ciekawe jak z pełną wersją ;)) Choć jest mało tras, mało wyzwań to gra się fajnie, w dodatku jest opcja gry przez internet. Och, jak ja żałuję, że nie kupiłem pełnej wersji żadnego Need for Speeda, teraz zbieram na Carbona ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z filmikami w grze :
Zainstalowałęm MW wszystko było ok filmy chodziły ładnie , ale kiedy zrobiłem format strasznie się przecinają .
Mam najnowsze sterowniki i czy dlatego się zrywają bo nie mam odpowiedniego kodeka ?
Prosze o szybką odpoiwiedź (przez pare dni mnie nie będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:22, olki77 napisał:

Mam problem z filmikami w grze :
Zainstalowałęm MW wszystko było ok filmy chodziły ładnie , ale kiedy zrobiłem format strasznie
się przecinają .
Mam najnowsze sterowniki i czy dlatego się zrywają bo nie mam odpowiedniego kodeka ?
Prosze o szybką odpoiwiedź (przez pare dni mnie nie będzie)


To dziwne, bo zwykle po formatach wszystko przyspiesza. Trudno mi powiedzieć, masz najnowsze sterowniki, najnowszego DirectX''a? Nie wiem, czy kodeki grają tu jakąkolwiek rolę, ale spróbuj poinstalować DivX''y, QuickTime, wszystko oczywiście w najnowszych wersjach. Nie wiem, czy coś to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie skąd ściagnąć update do MW bo na stronie EA to coś nie za bardzo umiem to znaleźć.
Mam wersje 1.2 a potrzeba mi 1.3

Byłbym wdzięczny za odnośnik do tego pliku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:19, Czerniawa napisał:

Witam!
Po 10 minutach gry NFS:MW wyłącza mi się!Czym jest to spowodowane?POMOCY!


Jeśli ci się pojawia raprort o błędach, w różnych grach to prawdopodobnie masz uszkodzone pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:24, Czerniawa napisał:

Własnie w tym rzecz! Raport mi sie nie pojawia.Gra sie paskuje i zamyka.


To może sterowniki albo directx

PS Nie spamuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czerniawa, przestań pisać posty typu "POMOCY!!!", "HELP!!!!!!!" itp. , rozwijaj swoje wypowiedzi i nie pisz postów jeden pod drugim, może to bowiem zobaczyć jakiś moderator. A poza tym to psuje wygląd forum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować