Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin nagrodzony na KRI 2007

98 postów w tym temacie

Gratulacje dla Panów z RED-a! (dla Pań też..) Oby to wszystko już za kilka miesięcy mogło się potwierdzić. Trzymam kciuki za "Wiedźmina", pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma wielki potencjał, może przebić zachodnie produkcje. Tylko żeby nic nie spaprali! No ale wątpie żeby to ruszyło na moim piecyku. :( Ale jak zrobię upgarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę na razie nie pisać o deklasowaniu zachodu. OCzywiście trzymam kciuki za Wiedźmina, ale nie można pisać o tym, że gra zdobywa fanów mimo iż ci w nią nie grali. To było pierwsze primo, a teraz drugie. MAgię książek pana AS trudno przekazać, ale życzę powodzenia. Ostatniow Clicku czytałem, o grze. Redaktor teutates, maskujący się jako teust napisał, z gra nie będzie/nie emanuje erotyką i wulgaryzmami. Przecież książka zawiera więcej wulgaryzmów niż krwi. Potwierdzeniem niech będzie, że papuga krasnoluda Zoltana Chiwaya czyli Feldmarzasłek Duda bez przerwy nawija rrwa mać, a Jaskier tylko o gółych babach mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 22:08, MastOfMast1 napisał:

nie można pisać o tym, że gra zdobywa fanów mimo iż ci w nią nie grali.

No wiesz, można być fanem czegoś, czego nawet nie znasz. Ja tak miałem z grą X2: The Threat. Zanim jeszcze ją dostałem pisałem na X2 Center Net.
Ta gra ma potencjał, więc warto trzymać za nią kciuki. A ta nagroda jeszcze bardziej podniosła mój apetyt na ten kąsek. :)
Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu plony CDP zaczynaja dawac owoce nawet jeszcze przed zasianiem pola :d a co do niemetafor gratuluje bardzo mocno za zdobycie nagrody i jestem pewnien ze to nie jedyna ktora wam sie bedzie nalezec w przyszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie obyci ze światem. Premiera we wrześniu, ale gwiżdżą o tej premierze od dawna. Ci tam u góry to chyba nie są na bierząco ze światem. Ja sie nie mogę doczekać gry. Książki - przeczytałem wszystkie tomy, filmy - oglądałem. Teraz muszę do września na grę czekać, a cierpliwość moją mocną stroną jest. Do CDP: nie można byłoby przyspieszyć tej premiery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:24, Gothic-Empire napisał:

Do CDP: nie można byłoby przyspieszyć tej premiery???

Wszyscy z niecierpliwością czekają na Wiedźmina, ale ja wolę dostać grę później, ale za to dopracowaną idealnie (bo jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach) niż wcześniej, ale pełną różnego rodzaju błędów :) Popatrz na to od tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo, cieszy ,że nasi Polscy programiści zaczynają coś znaczyć. Bo przecież sam Painkiller to nie powód do dumy. Na Witchera również czekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbys Liqid nie wiedzial to polscy programisci znacza bardzo duzo na swiecei, sa zaliczani do swiatowej czolowlki i grom prestizowych konkursow zgarniaja wlasnie Polacy... ale swojego nie znacie a cudze chwalicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować