• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.06.2009 o 13:28, the_bishop napisał:

owszem mam :) ale cale te okienko jest na szaro i nie mozna na nie kliknac rozwinac nic.
Wiesz moze dlaczego ?


Nie wiem, też tak mam ; ] ale ponoć innym działało ... ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do nagrywania filmów z tego co jest na pulpicie masz rózne opcje z których najlepszym imo jest HypCam 2. Dużo czasu szukałem programu co nie muli tak kompa jak inne (wcale nie mam słabego) i to on wypadł najlepiej, mało tego to właśnie on kompresuje filmy podczas nagrywania i 2 minuty nie ważą 300mb a max 10... wszystko zależy od ustawień kodeka. Program ma naprawde bardzo dużą funkcjonalność. Polecam ten i tylko ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, za pomocą którego z gotowego, obrobionego filmu wideo mógłbym zrobić dysk DVD-Video do stacjonarnych odtwarzaczy DVD, z możliwością stworzenia menu z wyborem scen, tj. tak jak w większości filmów DVD - wybieramy odpowiednią scenę z menu i oglądamy właśnie od tego wybranego momentu. Nie musi być ekstra powalający graficznie, liczy się dla mnie przede wszystkim funkcjonalność.

PS. Może być to nawet wersja trial komercyjnego programu, potrzebuję tą operację wykonać jednorazowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.07.2009 o 21:55, S1G napisał:

sprawdź devede, jest za darmochę

Nie wiem, czy to kara za posiadanie Windowsa, ale nie mogę tego programu użyć. Znalazłem wersję na Windows, ale przy importowaniu filmów do tego programu udało mi się to zrobić z trzema na pięć potrzebnych. Dwóch nie mogę za nic zaimportować, mimo że próbowałem już konwersji na trzy formaty(avi, wmv, mpg). Może jesteś w stanie mi pomóc...?

20090702113751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.07.2009 o 18:40, Pablo1989 napisał:

Szukam Konwentera MP3 na pliki IT, bo coś znaleść nie mogę.


Any Audio converter na wsyztsko co mozliwe daje rade.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy istnieje program na windowsa XP Home Edition, który umozliwia uruchomienie czegoś takiego jak na zdjeciu ponizej.
Wiem że dostępne jest to na Mac''a, ale nie wiem czy na XP''ta też...

20090704131903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2009 o 13:19, 1096 napisał:

Czy istnieje program na windowsa XP Home Edition, który umozliwia uruchomienie czegoś
takiego jak na zdjeciu ponizej.
Wiem że dostępne jest to na Mac''a, ale nie wiem czy na XP''ta też...

Jeśli chodzi ci o ten pasek boczny, to poszukaj jakiegokolwiek Side Bar-a na XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2009 o 15:22, 1096 napisał:

Nie wiem czy to pasek boczny ale wiem że ściąga się to tego widgety

Czy chodzi ci o Google Desktop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2009 o 20:38, tofikt25 napisał:

A jest może program, który liczy ile czasu się miało kompa włączonego,

Dr Tweak. Oczywiście po restarcie licznik też się restartuje

Dnia 13.07.2009 o 20:38, tofikt25 napisał:

ile razy się klikneło myszką????

Nie wiem. Edit: Ale zawsze można pogooglować... W zasadzie sam mogłeś to zrobić ;|
http://www.brothersoft.com/mouse-odometer-61548.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
szukam jakiegoś programu, najlepiej freeware, który spełniał by rolę baz danych. Potrzebuję czegoś gdzie mógł bym wpisywać takie informacje jak dane osobowe ludzi ( możliwością łatwego wyszukiwania po imieniu, nazwisku lub dacie urodzin) oraz możliwości stworzenia po kilka "zakładek" na osobę, jak historia, wysłane listy, wykonane telefony itd. ogólnie program potrzebny do prowadzenia bazy danych ludzi wspomaganych przez organizację charytatywną. ( tylko proszę, nie piszcie że EXCEL ;))

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, którym bez problemu będę mógł odtworzyć na laptopie film dvd taki jak np koncert lub film z wyborem scen np ze studniówki. Kiedyś udało mi się odtworzyć to MPC ale wtedy miałem paczkę kodeków k-lite teraz nie chcę tego instalować bo tylko mi kompa zasyfia. Próbowałem WMP, allplayer, MPC, Total video player i nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować