• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.07.2009 o 21:58, S1G napisał:

Sprawdź VLC player, takowy "sam z siebie" obsługuje całą masę formatów w tym video-DVD

Pff sprawdzałem już kilka programów i żadnym nie mogłem tego odtworzyć. Później włożyłem dvd z innym koncertem i o dziwo poszło. Spróbowałem skopiować dvd na dysk i okazało się, że wywala błąd ;o Widocznie odzywa się mój kochany napęd w laptopie bo płyta jest nowa chyba nawet rys nie ma... Muszę u kolegi spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, którym będę mógł nagrywać obraz i dźwięk z gier bez żadnych ograniczeń. Coś takiego jak Fraps, ale bez ograniczeń i freeware. Jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ooo.. to ja poprosze o to samo, co mikim, dobrze by bylo jeszcze jakby ten program obslugiwal mikrofony, oraz zeby mozna bylo takze nagrywac filmy z dzwiekiem z pulpitu i rozmaitych programow (VMware, Blender, PhotoPhiltre), itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2009 o 14:57, kuba9876543210 napisał:

Ooo.. to ja poprosze o to samo, co mikim, dobrze by bylo jeszcze jakby ten program obslugiwal
mikrofony, oraz zeby mozna bylo takze nagrywac filmy z dzwiekiem z pulpitu i rozmaitych
programow (VMware, Blender, PhotoPhiltre), itp.


http://download.chip.eu/pl/download_pl_575955.html - Gamecam. Znalezienie go w google zajęło mi ok. 10 sekund :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2009 o 15:56, ziptofaf napisał:

> Ooo.. to ja poprosze o to samo, co mikim, dobrze by bylo jeszcze jakby ten program
obslugiwal
> mikrofony, oraz zeby mozna bylo takze nagrywac filmy z dzwiekiem z pulpitu i rozmaitych

> programow (VMware, Blender, PhotoPhiltre), itp.

http://download.chip.eu/pl/download_pl_575955.html - Gamecam. Znalezienie go w google
zajęło mi ok. 10 sekund :P

Game cam też jest płatny to pewnie jakieś demo czy cuś. Z tego co ja wiem nie ma takiego darmowego programu ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuje pomocy chce zrobic animacje z rusunkow ze skanera cos co jest zblizone do animacji flash chodzi mi o jakis dobry program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dokladniej chodzi mo o stworzenie takiej animacji jakie widac po wpisaniu w guuglach :P animacje flash i pierwsze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2009 o 23:07, Mate0 napisał:

Dokladniej chodzi mo o stworzenie takiej animacji jakie widac po wpisaniu w guuglach
:P animacje flash i pierwsze lepsze


Innymi słowy - chcesz zeskanować z 300 obrazków i połączyć w filmik (o ile dobrze zrozumiałem poprzedni post)? Zwykły gif spełnia te założenia:
http://www.programosy.pl/program,easy-gif-animator.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

bardziej chodzi mi o program do tworzenia wlasnych filmikow z rysunkow zblizone do stworzenia krotkiej bajki anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie pytanie czy istnieje taki program, który pozwoli mi na stworzenie hasła na dany folder, tak aby nikt nie mógł wejść na niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2009 o 23:21, 4ny4 napisał:

Mam takie pytanie czy istnieje taki program, który pozwoli mi na stworzenie hasła na
dany folder, tak aby nikt nie mógł wejść na niego ?

Cała masa. Ja korzystam z Hide Folders XP, ale wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę na dowolnym vortalu i znaleźć coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2009 o 23:21, 4ny4 napisał:

Mam takie pytanie czy istnieje taki program, który pozwoli mi na stworzenie hasła na
dany folder, tak aby nikt nie mógł wejść na niego ?

Osobiście używam Ashampoo Magical Security :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jaki polecicie darmowy program do defragmentacji dysku? Sig polecał mi windowsoski ale to było pod xpkiem nie wiem jak to się sprawdzi na viście... daje radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Istnieje jakiś program, który by "sprawił", że gdy nacisnę np. przycisk Q to tak jakbym przyciskał F1 (albo ctrl+F1)??:> Nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić...;-( program musiałby działać na Viscie i w grach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2009 o 02:39, Lfdracon napisał:

Poszukuję DARMOWEGO programu pozwalającego na uruchamianie gier PC na MacBoku. :)

PS. RedSqll - fajny awatar...

Jak masz licencję na Windowsa to bootcamp pozwoli go uruchomić na rzeczowym (o ile to macbook z prockiem intela). w innym przypadku zostaje ci http://wiki.winehq.org/MacOSX, tyle że tam z grami będzie problem, nawet jak znajdziesz instrukcję instalacji directx-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2009 o 08:17, S1G napisał:

Jak masz licencję na Windowsa to bootcamp pozwoli go uruchomić na rzeczowym (o ile to macbook z prockiem intela).

Licencję na Windowsa, czyli płytkę z systemem? Niestety dzieli mnie od niej odległość 1730 km. A czy na MacBooku da się zainstalować Windows 7 RC? Tą płytę akurat mam ze sobą, ale nie wiem jak zainstalować ten system. I czy po 1 lipca to jeszcze w ogóle możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie znacie jakiegoś programu do chronienia folderów? Tak żebym mógł te zabezpieczone foldery przenosić na różne komputery i aby otwierały się na hasło. Chodzi mi o jakiś mały programik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować