• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.08.2009 o 17:29, crash807 napisał:

Jest taki program, że: wpisuję np. 32% i 68% i z tego się robi diagram kołowy ? Taki
na podsumowanie ankiet.

Excel? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2009 o 17:29, crash807 napisał:

Jest taki program, że: wpisuję np. 32% i 68% i z tego się robi diagram kołowy ? Taki
na podsumowanie ankiet.

Dowolny arkusz kalkulacyjny, z darmowych np ten w open office. Przy okazji zrobisz też tabelkę z wynikami tych ankiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.08.2009 o 20:38, Maciejas napisał:

Poszukuję programu, którym nagram to, co słyszę w słuchawkach. Pomożecie? :)

Użyj windowsowego Rejestratora dźwięku. Tylko ustaw prawidłowo źródło onagrywania.
Z innych możesz spróbować któryś program do obróbki audio -zwykle mają taką opcję np Audacity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuję programu dzięki któremu zmienię plik .FLAC i .tta na .wav .mp3 lub cokolwiek co czyta iPhone, ale dodatkowo najlepiej by było gdyby nie usuwał tagów id3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam program nero vision express i tam mozna ponoc pobac men templates. Jest gdzies w necie dostepne takie tapetki bo chce zrobic takie menu jak podczas ogladania filmu pokazuje no start ustawienia jezyk i napisow.
Moze znacie jakis podobny program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.08.2009 o 20:56, Cirno napisał:

Potrzebuję programu dzięki któremu zmienię plik .FLAC i .tta na .wav .mp3 lub cokolwiek
co czyta iPhone, ale dodatkowo najlepiej by było gdyby nie usuwał tagów id3.


http://www.mp3-cd-converter.com/convert_mp3/convert_flac_to_mp3.html - proszę bardzo :) a na temat tagów nic nie wiem akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, kiedyś jako alternatywę dla wątków "Co to za muzyka?!11" podawano link do programu (nie wiem na jakiej licencji on działał, albo była to strona po prostu), który pomagał w szukaniu muzyki z filmików gdy nie było stosownego opisu w filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest jakiś program, który wyciąłby mi kawałek piosenki z utworu? Tato miał kiedyś taki w oprogramowaniu do Nokii, ale nie chce mi się tym bawić. A jeśli to nielegalne, to trudno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.09.2009 o 14:49, Gumisiek2 napisał:

Jest jakiś program, który wyciąłby mi kawałek piosenki z utworu? Tato miał kiedyś taki
w oprogramowaniu do Nokii, ale nie chce mi się tym bawić. A jeśli to nielegalne, to trudno
;]

Goldwave np.
Chyba legalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.08.2009 o 12:36, szypek26 napisał:

Zna ktoś jakiś program, który hurtowo mógłby zmienić w tekście znak X na Y?


Notatnik w Windowsie? :) Jest opcja ''Zamień''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu który potrafi defragmentować plik, ale nie tylko cały dysk, ale jakiś folder. Próbowałem PerfectDisk, ale trzeba mu wskazywać pliki pojedynczo, a to trochę za dużo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.Poszukuje programu ktory zapamieta/zapisze wpisane hasla podczas korzystania z przegladarki.Potrzebuje go do sprawdzenia poczty kolegi na swoim kompie gdyz widzialem u niego pare maili ktore wymienil z moja dziewczyna a w tresci bylo cos o spotkaniu...testowalem juz kayloggera3 ale wersje testowa maksymalny rozmiar pliku z logiem wynosil 1kb i do tego wszystkiego dokladnie nie zapisywal,z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.09.2009 o 14:00, szaryczlowiek napisał:

Witam.Poszukuje programu ktory zapamieta/zapisze wpisane hasla podczas korzystania z
przegladarki.Potrzebuje go do sprawdzenia poczty kolegi na swoim kompie gdyz widzialem
u niego pare maili ktore wymienil z moja dziewczyna a w tresci bylo cos o spotkaniu...testowalem
juz kayloggera3 ale wersje testowa maksymalny rozmiar pliku z logiem wynosil 1kb i do
tego wszystkiego dokladnie nie zapisywal,z gory dzieki pozdrawiam


Hmmm, tak się zastanawiam, czy wolno na tym forum dawać linki do keyloggerów, które to, bądź co bądź, są zwykłymi wirusami...
Na razie więc ograniczę się do małej rady - przeskanuj ściągane tego typu programy antywirusem. Bo kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada, jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować