• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Potrzebuje na wczoraj programu podobnego do WMM, jak najwiecej opcji i najlepiej gdyby był po polsku. Chodzi mi o pokaz slajdow + muza. Dobrze by bylo tez gdyby os czasu nie byla tak zrąbana jak w movie makerze
z gory dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2010 o 22:30, Starscream napisał:

Potrzebuje na wczoraj programu podobnego do WMM, jak najwiecej opcji i najlepiej gdyby
był po polsku. Chodzi mi o pokaz slajdow + muza. Dobrze by bylo tez gdyby os czasu nie
byla tak zrąbana jak w movie makerze
z gory dzieki wielkie


Camtasia, puki co używam ale szukam alternatywy - trudno znaleźć coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prosilbym o propozycje programu emulujacego routery/switche/sieci Cisco itd. do certyfikatow CCNA i pochodnych. Prosilbym o propozycje programow komercyjnych i darmowych.
pozdrawiam i z gory thanx ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam darmowego programu do nagrywania filmików z gier z opcją nagrywania w zwolnionym tempie. Co polecacie? W googlach nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2010 o 22:40, Hartus napisał:

Szukam darmowego programu do nagrywania filmików z gier z opcją nagrywania w zwolnionym tempie. Co polecacie? W googlach nic nie znalazłem.

W xFire można nagrywać filmiki w większości gier. Co do zwolnionego tempa... nie da się tak nagrywać, trzeba najpierw nagrać w normalnym tempie, a dopiero podczas obróbki zwolnić w programie, np. WMM.
Uwaga: żeby mieć płynne spowolnione nagrania, film powinien mieć około 60 FPS-ów - zwolnisz wtedy dwukrotnie zachowując płynność animacji. Niestety nie każdy sprzęt podźwignie nagrywanie z taką prędkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2010 o 19:18, Hartus napisał:

A gdzie w WMM jest opcja zwolnienia?

Ojć, może palnąłem gafę i w WMM nie ma opcji spowalniania/przyśpieszania nagrania. Niestety, nie mam możliwości tego sprawdzić, bo WMM po uruchomieniu wyrzuca mi błąd "Brak pliku do przejść i efektów wideo". Jeśli nie znajdziesz w WMM, możesz skorzystać z triala jakiegoś komercyjnego programu, np. Sony Vegas - w nim robi się to bardzo prosto, przytrzymujesz przycisk Ctrl i rozciągasz film do pożądanej długości, a program sam odpowiednio przyspiesza/spowalnia film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pilnie potrzebuję dobrego działającego programu do konwertowania filmów nagranych nagrywarka format DVD do formatu MP4 (obsługiwanych przez PSP. Ściągnąłem jakiś program i działa tak że wykrywa cały film a konwertuje tylko 5 minut z 2 godzin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2010 o 19:23, 1096 napisał:

Pilnie potrzebuję dobrego działającego programu do konwertowania filmów nagranych nagrywarka
format DVD do formatu MP4 (obsługiwanych przez PSP. Ściągnąłem jakiś program i działa
tak że wykrywa cały film a konwertuje tylko 5 minut z 2 godzin,

Z płatnych Total video converter wersja trial ma 20użyć ale za to dostajesz wszystkie opcje programu i konwertuje chyba na wszystkie możliwe formaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2010 o 13:51, the_bishop napisał:

Potrzebuje programu który nagrywałby rozmowy ze Skype i z VT


My Skype Recorder:
http://www.dobreprogramy.pl/MX-Skype-Recorder,Program,Windows,12874.html

A do venta np Audacity:
http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html


------------------------------------
------------------------------------
Do gościa od patcha do mediv 2 - gra sama w sobie jest w wersji 1.0, trollowanie i spamowanie po całym forum o nieistniejącego patcha robi się powoli irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam darmowego programu do nagrywania muzyki na płytę w formacie tym zwykłym audio. Ma działać w takim normalnym starszym odtwarzaczu na płyty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2010 o 14:02, Pile napisał:

Szukam darmowego programu do nagrywania muzyki na płytę w formacie tym zwykłym audio.
Ma działać w takim normalnym starszym odtwarzaczu na płyty ;]


Cdgraber http://www.tylkoprogramy.pl/cdgraber.php
Free cd ripper http://www.tylkoprogramy.pl/free,cd,ripper.php
Można też w google wpisać ta strona nie parzy
"Darmowe programy do kopiowania płyt"
"darmowy program do przegrywania muzyki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2010 o 23:20, SkySurfer napisał:

Można też w google wpisać ta strona nie parzy



Dzięki ale lepiej dmuchać na "zimne" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2010 o 12:11, the_bishop napisał:

jaki jest teraz dobry program do edycji filmow ? slyszalem ze sony vegas 8, ale to bardzo
dawno temu bylo..


Adobe Premiere Pro + After Effects , kombo do naprawdę profesjonalnej/półprofesjonalnej zabawy w obróbkę wideo.
Ewentualnie SONY Vegas 9.0c - profesjonalny program, mnóstwo opcji ale imho nieco mniej jest "user friendly" niż Adobe.

Oba świetne - przetestuj i wybierz ten który ci bardziej leży - a najlepiej korzystać z obu na przemian, zależnie od tego co i jak chcesz poskładać/edytować/obrabiać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować