• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0



Total video converter - przekonwertujesz nim chyba każdy format video na bardzo wiele formatów dźwiękowych [mp3, mp2, wma, etc..etc..]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2010 o 11:19, AphroditeDnB napisał:

> > są jakieś program ,przez które można sterować samochodem za pomocą komórki
np.samsung
>
> > avilla
>
> Przykro mi ale to nie James Bond :P Jednak może coś takiego jest choć wątpię to
kosztuje
> bardzo duuuużo.

Ale ja widziałem filmik jak koleś steruje vanem za pomoca Iphona ...wiec...


Więc zapłać 20 000$ i masz takie coś.A w ogóle auto musi być do tego przystosowane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2010 o 19:52, the_bishop napisał:

potrzebuje zrboic taki myk
z youtuba sciagnac filmik
a z tego filmiku zrobic tak zeby byl sam dzwiek
potrzebuje jakiegos programu ktory wydobyl by sam dzwiek z tego filmiku

Potrzebowałem programu do tego samego i najlepszy jest kompletnie darmowy Any Video Converter, który posiada nawet opcję wklejania linków z YT do programu, co automatycznie pobiera filmik i przerabia go na wybrany format, np. mp3, co daje sam dźwięk. Do znalezienia na oficjalnej stronie programu w polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W wersji darmowej konwersja do mp3 nie działa - przynajmniej mi nie działa.
Nie mniej sam Any Video i reszta jego funkcji jak najbardziej godna polecenia , a zwłaszcza zasysacz filmów z YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie poszukuje programu do skatalogowania filmów które posiadam, ale sprawa wygląda tak że chciałbym skopiować już zrobioną listę z EXCELA do owego programu. Jeżeli znacie jakieś takie programy prosił bym o podanie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś programu łatwego w obsłudze, który by mi skonwertował napisy .ass do .txt lub .srt (Gdy robię to Subttitle Workshopem to mi wychodzą krzaczki, a Easy .ass converter [czy jakoś tak] zupełnie się poddaje i wiesza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakie polecacie programy do Prezentacji . z możliwością dodania muzyki , efektów ,animacji, zdjęć, z wieloma rodzajami wejść zdjęć czy tekstów . dobrze by było gdyby można było dać elementy wyboru (np wstępne menu ) ważne by było by do otpalenia prezentacji nie był wymagany program w którym był robiony (np by można otworzyć go w DVD ) program nie musi być freeware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

program do łaczenia klatek w formacie jpg cos jak WMP czy jest cos innego - podobnego bo WMP czasem mi nie chce zloczyc kilka partów i robi sie straszna kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Jaki program do flv możecie mi polecić? Ostatnio miałem jakiś taki z ikonką w kształcie pomarańczowego słupka ale nie pamiętam nazwy.

Na jaki format konwertować filmy aby obejrzeć je na xboxie? Póki nie kupię kabla laptop --- tv to chciałbym zgrywać jakieś filmiki z neta w hd i oglądać je z dysku na telewizorze. Jakim programem to robić i na jaki format aby mieć najlepszą jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2010 o 19:09, MysteryGuitarMan napisał:

> Witam. Jaki program do flv możecie mi polecić?
Ale ściągania w flv czy konwertowania z flv?



Pobrałem już any video convertwer i flv player. Mam nadzieję że będzie ok. Chodzi mi o konwertowanie głównie z flv do innych formatów. Tu mam pytanie, jaki jest najlepszy format dla xboxa 360? Chodzi mi np. o zgrywanie filmików z yt np. w full hd flv i konwertowanie ich na coś "zjadliwego" dla xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2010 o 19:13, Pile napisał:

> > Witam. Jaki program do flv możecie mi polecić?
> Ale ściągania w flv czy konwertowania z flv?


Pobrałem już any video convertwer i flv player. Mam nadzieję że będzie ok. Chodzi mi
o konwertowanie głównie z flv do innych formatów.

Pazera flv to avi converter jest wg mnie najlepszy.

>Tu mam pytanie, jaki jest najlepszy format dla xboxa 360? Chodzi mi np. o zgrywanie filmików z yt np. w full hd flv i konwertowanie ich na coś "zjadliwego" dla xboxa.
Dokładnie nie wiem ale wydaje mi sie, że MP4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuję jakiegoś dobrego ( a nawet b. dobrego ) CD rippera. Co polecacie ?

PS: Najlepiej z możliwością konwersji do formatu AAC i OGG, choć niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak nazywał się program do odtwarzania plików flv z logiem takiego pomarańczowego słupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak program do odzyskiwania danych (skasowane pliki) możecie mi polecić pod Win7 x64? Najlepiej darmowy i nie przekombinowany, może być ewentualnie trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2010 o 18:32, Pile napisał:

Jak nazywał się program do odtwarzania plików flv z logiem takiego pomarańczowego słupka?

Ja używam flv player i nie narzekam. MPC i all player z paczką kodeków też dają radę.
PILE
Clone dvd jest dobry ale nie wiem czy do cd też ma zastosowanie. Format można wybrać różny. Jeśli do muzyki do chyba free rip czy coś takiego miałem lub ten z WMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Filmy w formacie dvd są zjadliwe na iksa, to wiem na pewno. Czy jeszcze jakieś inne, szczerze mówiąc nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

szukam najlepiej darmowego programu, który pokazuje temperaturę poszczególnych komponentów komputera (np. procesor, dysk twardy itp).
Zna ktoś taki program i zarzuci jego nazwę? Z góry dziex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować