• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

W sumie to do czaiłem to troszkę zanim przeczytałem tego posta, ale to taka mała dygresja z mojej strony :P. Zostaje mi chyba kupić jakiś tuner czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Istnieje coś takiego jak sterowniki do PenDrive?
Bo mi TV nie widzi... Miałem filmy z kamery zgrane na "palucha" i nie może odczytać...
Koleś w sony powiedział mi że coś takiego jest i mam tego poszukać? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2010 o 21:29, Akoss-94 napisał:

Istnieje coś takiego jak sterowniki do PenDrive?
Bo mi TV nie widzi... Miałem filmy z kamery zgrane na "palucha" i nie może odczytać...
Koleś w sony powiedział mi że coś takiego jest i mam tego poszukać? o_O

Oczywiście, że są. Muszą być. Inaczej system nie wiedział by, co zrobić z urządzeniem. Ale od Xp każdy Windows ma już je zaimplementowane w sobie.
Telewizor może nie widzieć z wielu powodów. Nieprawidłowy format plików (innych niż FAT32 TV może nie ruszyć), za duża pojemność pena, filmy w formacie, którego TV nie rozpoznaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do mutowania głosu. Tak aby nie trzeba było się bawić suwakami żeby zmienić głos ale z gotowymi "wzorami", dobrze by było gdyby się dało zmienić głos na głos diabła (coś w stylu Mefisto z Diablo II)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2010 o 19:07, GringoG3 napisał:

Szukam programu do mutowania głosu. Tak aby nie trzeba było się bawić suwakami żeby zmienić
głos ale z gotowymi "wzorami", dobrze by było gdyby się dało zmienić głos na głos diabła
(coś w stylu Mefisto z Diablo II)

Spróbuj Audacity. Nie słyszałem o programie, który miałby gotowe filtry typu "Mefisto z Diablo II". ;P
Zainstaluj Audacity, a dalej baw się w efektach.

EDIT: 666 post, a ja tu diabły komentuję. ;P Normalnie strach się bać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuje programu którym mogę przewertować muzykę z płyty CD do formatu mp3 i żeby nie trzeba było zbytnio bawić się w tagowanie utworów ;] ktoś coś poleca? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2010 o 20:44, mlynar911 napisał:

Poszukuje programu którym mogę przewertować muzykę z płyty CD do formatu mp3 i żeby nie
trzeba było zbytnio bawić się w tagowanie utworów ;] ktoś coś poleca? ;p

CDex jest świetny, ale nie pamiętam, jak sobie radzi z tagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2010 o 20:44, mlynar911 napisał:

Poszukuje programu którym mogę przewertować muzykę z płyty CD do formatu mp3 i żeby nie
trzeba było zbytnio bawić się w tagowanie utworów ;] ktoś coś poleca? ;p

Ja używałem FreeRip ma wiele możliwości opisywania utworów i zgrywa do wielu formatów. Poza tym WMP też ma takową opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do odtwarzania plików flv tak aby po zwiększeniu okna powiększał się film. Po prostu że filmik był skalowany a nie żebym miał tak jak teraz 3 wielkości obrazu. Wiem że miałem taki program ale nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2010 o 19:20, Pile napisał:

Szukam programu do odtwarzania plików flv tak aby po zwiększeniu okna powiększał się
film. Po prostu że filmik był skalowany a nie żebym miał tak jak teraz 3 wielkości obrazu.
Wiem że miałem taki program ale nie pamiętam nazwy.



Myśle że FLV Player 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2010 o 19:24, Marked_One napisał:

Myśle że FLV Player 2.0



Mam ten program ale on nie posiada funkcji skalowania filmów. Poprzedni program miał taki symbol pachołka pomarańczowo-białego jeżeli to w czymś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2010 o 19:32, Pile napisał:

> Myśle że FLV Player 2.0


Mam ten program ale on nie posiada funkcji skalowania filmów. Poprzedni program miał
taki symbol pachołka pomarańczowo-białego jeżeli to w czymś pomoże.


VLC znany jako VideoLAN Player. Przynajmniej wnioskuje po tym pachołku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2010 o 21:17, Artvr_4 napisał:

Szukam spolszczenie do fify 10 dokladnie komentarza znacie link ???



Nie ten temat...

Znasz coś takiego jak Google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2010 o 23:07, Marked_One napisał:

Znasz coś takiego jak Google?

Ja mam propozycję. Może w ogóle zamknąć ten temat? Przecież wszystko jest w Google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2010 o 00:27, Narmo napisał:

> Znasz coś takiego jak Google?
Ja mam propozycję. Może w ogóle zamknąć ten temat? Przecież wszystko jest w Google...


Zamuliłeś...temat jest o programie do odtwarzania plików flv , a nie o spolszczeniu FIFY 10 chłopcze...

Wciął post ni z gruchy ni z pietruchy w temat o zupełnie czym innym , a ty sie tutaj mądrzysz...przeczytaj od początku i nie wystawiaj sie z durnowatymi odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2010 o 21:43, Marked_One napisał:

Zamuliłeś...temat jest o programie do odtwarzania plików flv , a nie o spolszczeniu FIFY
10 chłopcze...

Temat jest o różnych programach, anie tylko o odtwarzaczach plików flv.

Dnia 01.04.2010 o 21:43, Marked_One napisał:

Wciął post ni z gruchy ni z pietruchy w temat o zupełnie czym innym , a ty sie tutaj
mądrzysz...przeczytaj od początku i nie wystawiaj sie z durnowatymi odpowiedziami.

Może nie odróżnia spolszczenia od programu? Może uważa, ze to jedno i to samo? Jeżeli nie potrafisz pomóc to po co w ogóle mu odpowiadasz? Nie pisz nic, skieruj go do odpowiedniego tematu, albo daj link do tego spolszczenia.

Poza tym "chłopcze" to możesz mówić do swoich kolegów, a raczej ich dzieci. Jestem od ciebie starszy. Niewiele, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2010 o 21:43, Marked_One napisał:

Zamuliłeś...temat jest o programie do odtwarzania plików flv , a nie o spolszczeniu FIFY
10 chłopcze...

Temat jest o różnych programach, anie tylko o odtwarzaczach plików flv.

Dnia 01.04.2010 o 21:43, Marked_One napisał:

Wciął post ni z gruchy ni z pietruchy w temat o zupełnie czym innym , a ty sie tutaj
mądrzysz...przeczytaj od początku i nie wystawiaj sie z durnowatymi odpowiedziami.

Może nie odróżnia spolszczenia od programu? Może uważa, ze to jedno i to samo? Jeżeli nie potrafisz pomóc to po co w ogóle mu odpowiadasz? Nie pisz nic, skieruj go do odpowiedniego tematu, albo daj link do tego spolszczenia.

Poza tym "chłopcze" to możesz mówić do swoich kolegów, a raczej ich dzieci. Jestem od ciebie starszy. Niewiele, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować