• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Szukam jakiegoś PROSTEGO w obsłudze programu do edycji plików PDF. Chcę by po prostu wyglądało to tak że otwieram tym programem jakiś plik i zaczynam go zmieniać jak chce, a nie że trzeba kombinować bez sensu. Sprawdzałem parę takich i powiem szczerze że się załamałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2010 o 21:18, Piterixos napisał:

Szukam jakiegoś PROSTEGO w obsłudze programu do edycji plików PDF. Chcę by po prostu
wyglądało to tak że otwieram tym programem jakiś plik i zaczynam go zmieniać jak chce,
a nie że trzeba kombinować bez sensu. Sprawdzałem parę takich i powiem szczerze że się
załamałem...


Najciemniej pod latarnią :P
PDF Editor 3.0, Jaws PDF Editor 4.0
Do wyboru do koloru ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programy, który sprawdza, czy system nie ma żadnych błędów.

Chodzi o coś takiego jak windowsowskie C:/ -> (ppm) -> Właściwości -> Narzędzia -> Sprawdź.

Wiadomo, że takie programy wbudowane w Windowsa różnie działają, a chodzi mi o program, który zrobi to lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po primo to owy program nie sprawdza błędów systemu a błędy dysku twardego [błedne, uszkodzone sektory] , dwa windowsowy Chkdsk to wbrew pozorom bardzo dobre narzędzie i nie widzę sensu szukania zamienników.

Ale jak sie juz upierasz to np:
- Disk Checker
- HD Tune Pro
- HDD Health

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

potrzebuje plik z romzowa z ventrilo w formacie vrf wstawic na vt, jest jakis sposob zeby zmienic z vrf na mp3 ? czy obojetnie co byle by wstawic na youtuba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Total Video Converter - przekonwertujesz nim w zasadzie każdy format audio na mp3/mp4/wma i wiele innych, vrf tez powinien brać. Konwerter prawie idealny, jedyny minus to brak konwersji wideo do rmvb [z rmvb mozna konwertowac na dowolne formaty, ale na rmvb niestety sie nim konwersji zrobić nie da]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.02.2010 o 15:02, Ambroo napisał:

Szukam programu który zmieni mi w notatniku polskie liter (np. ł,ą,ć) na zwykłe (l,a,c).

W notatniku jest opcja zamiany znaków. Tylko, że będziesz musiał to zrobić pojedynczo - to znaczy - ustawiasz żeby ci wszystkie "ą" zamieniło na "a", wszystkie "ł" na "l" i tak po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jest jakiś program do robienia filmów. Tzn łączyć różne filmiki w całość, robić różne miksy itd ale chodzi mi o taki program w którym nie trzeba mieć filmów na dysku tylko z jakiejś strony internetowej je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety, ale mi ten program nie działa :(

EDIT: Jednak działa, wpisywałem w nazwę pliku `plik.txt` tak jak było napisane, a było trzeba samo `plik` wpisać ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
poszukuje programiku, lub kogoś kto się zna i mógłby to zrobić w 5 minut w wordzie/ office 2007 czy czymś... Chodzi mi o tabelkę w którą mogę wkleić i wyskalować obrazek (bmp lub jpg) Otóż dostałem arkusze do wydrukowania naklejek, z takimi śmiesznymi wymiarami jak na załączonym skanie. Lama totalna ze mnie i nie umiem sobie z tym poradzić ani zrobić jakiegoś pustego szablonu który będę mógł dalej wykorzystać :/ Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam

20100219140132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.02.2010 o 17:47, AphroditeDnB napisał:

są jakieś program ,przez które można sterować samochodem za pomocą komórki np.samsung
avilla


Przykro mi ale to nie James Bond :P Jednak może coś takiego jest choć wątpię to kosztuje bardzo duuuużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do zrobienia jakiegoś fajnego, efektywnego napisu. Mam photshop''a. Kumpel mówił, mi o jakiś programie na C....nie pamietam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2010 o 15:33, WeziWoo napisał:

> są jakieś program ,przez które można sterować samochodem za pomocą komórki np.samsung

> avilla

Przykro mi ale to nie James Bond :P Jednak może coś takiego jest choć wątpię to kosztuje
bardzo duuuużo.


Ale ja widziałem filmik jak koleś steruje vanem za pomoca Iphona ...wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2010 o 16:34, shinoda napisał:

Szukam programu do zrobienia jakiegoś fajnego, efektywnego napisu. Mam photshop''a. Kumpel
mówił, mi o jakiś programie na C....nie pamietam;P


Tak jak ci kolega poradził - gimp jak na darmówkę ma do zaoferowania bardzo wiele, bierz smiało.
Ewentualnie LogoMaker - tez darmowy [przynajmniej był, wersja która posiadam ciągle jest freeware] i też ma możliwości niemało.


AphroditeDnB

Na upartego mogę np powiedzieć że widziałem "filmik" na którym facet w niebieskich rajtuzach z czerwonymi slipami lata, gołymi rękami zgina stal i odbijają się od niego kule. [irony included]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2010 o 16:34, shinoda napisał:

Szukam programu do zrobienia jakiegoś fajnego, efektywnego napisu. Mam photshop''a. Kumpel
mówił, mi o jakiś programie na C....nie pamietam;P


Ja miałem kiedyś program, który nazywał się XARA 3D chyba. Fajne napisy animowane i nie tylko dało się w nim robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do nagrywania dźwięku tyle że nie z mikrofonu tylko z kompa. Prosty w obsłudze, do tego może być jakaś obróbka tego nagranego dźwięku, ale to niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

potrzebuje zrboic taki myk
z youtuba sciagnac filmik
a z tego filmiku zrobic tak zeby byl sam dzwiek
potrzebuje jakiegos programu ktory wydobyl by sam dzwiek z tego filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować