Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA Spec 01/07

289 postów w tym temacie

Szkoda trochę... bo moim zdaniem z miesiąca na miesiąc coraz słabiej od stycznia jest... Ale to kwestia upodobań moim zdaniem (mówię tu tylko o pełnych nie o piśmie)... Na początku roku obiecywali, że teraz będzie coraz lepiej itp., itd. a jest jak jest... czyli tak jak było... co nie znaczy, że źle, bo to i tak najlepsze pismo o grach w Polsce, a może i na świecie... kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię nie tlko da Outfront - także dla recenzji Warfrontu i Historii Lary Croft. To statnie wolę poczytać przy kominku, a nie przy monitorze - oczy sobie można popsuć! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:46, Vel Grozny napisał:

Kupię dla Another Worlda :)


Hmmmmmm, też o tym myślałem, ale po głębszym namyśleniu postanowiłem, że przez jakiś czas nie będę kupował gazet, wolę kupić dwa dodatki do Neverwinter Nights, niż kolejne CDA i nieciekawe gry ;>
Lecz biorą po uwagę, że gier zapowiedź Guild Wars 2 i recenzja Tabula Rasa, myślałem, że kupię, lecz zrobiłem wielki krok, mianowicie umowa na piśmie, że nie kupię ;) <lol2>

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybciutko rano we wtorek do kiosku po CD-Action. JUż nie moge sie doczekać . Ciekawe czy coś mnie zaskoczy w tym numerze może jakaś fajna recenzja fajnej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiąc, kolejny CDA dziwne, że mi się to jeszcze nie znudziło :D dobrze przynajmniej, że wreszcie będzie porządek w miesiącach, a nie tak jak wcześniej numer majowy w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:05, olki77 napisał:

Czegoś tutaj nie rozumiem . Dwa CDA jeden normalny a drugi specjal. Czy tylko numer Specjalny
w tym miesiącu ?

Tylko ''specjalny''. Przesunęli numeracje o jeden do przodu, tym samym np. majowy CDA ukaże się nie ~20kwietnia, a ~20maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraaaah!Jak ja uwielbiam CDA!No a ten numer to na peeewno kupuje.Będzie wisiał oprawiony w złotą ramkę z platynowymi zdobieniami na ścianie w moim pokoju xD.Normalnie dla takiego maniakaCDA i GW jak ja ten nr nie może sie zmarnować w sklepie...ale boje się że się nakład skończy ;P.Teraz to nic tylko do tego 17 czekać...


PS.Buuuu!Czemu tak długo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:11, mroczny mrok napisał:

/CIACH/


Ja nie powiedziałem że numer słaby ale jak na numer specjalny wypada średniawo. Ale zobaczymy jak to będzie jak będe miał nowe Cd-Action przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za doubleposting,ale kupuję tego CDA głównie ze względu na recki GW 2 i kolejnego dodatku oraz Tabula Rasa.No i oczywiście Another World.Jak napisał Sephirath,zawsze chciałem wiedzieć w co grali ludzie na pokolenie przede mną.Poza tym Asura...czadzik :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że dodadzą też jakieś bonusy - przecież to numer specjalny, i mam taka prośba niech CDAction będzie grubszy a do gazetki dawajcie dwa DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupię. Interesuje mnie recenzja Champions Leuge, ale pełniaki to nie w moim guście, ale w Anoter World i w DevastationZone Troopers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:39, PJ MW napisał:

Ja na pewno kupię. Interesuje mnie recenzja Champions Leuge /.../

Recenzja Champions league? Ja ci mogę zrecenzować: Jak masz FIFA 07, czy 06 to nie kupuj, ponieważ to to samo tylko sprzedane pod inną nazwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:43, ko?nik napisał:

> Ja na pewno kupię. Interesuje mnie recenzja Champions Leuge /.../
Recenzja Champions league? Ja ci mogę zrecenzować: Jak masz FIFA 07, czy 06 to nie kupuj, ponieważ
to to samo tylko sprzedane pod inną nazwą ;)


Mam 06, ale i tak nie kupię, bo zarówno jak i 07 i teraz Champions Leuge nie współpracują z GF4 MX, ale czekam na reckę dlatego, bo chyba kupię ją kuzynowi na komunię, bo on lubi tego typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:45, PJ MW napisał:

Mam 06, ale i tak nie kupię, bo zarówno jak i 07 i teraz Champions Leuge nie współpracują z
GF4 MX, ale czekam na reckę dlatego, bo chyba kupię ją kuzynowi na komunię, bo on lubi tego
typu gry.

Kup mu PES''a 6 ;p Nie, może jak na komunię to rzeczywiście coś z EA, żeby miał prościej ;)
Już kończymy offtop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować