Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Zaintrygowaliście mnie tym słynnym 167 odcinkiem Naruto...I ja tu byłem przygotowany na jakąś mega żenadę, a poza tym, że rzeczywiście zalatywało początkowo budżetowością (dwukolorowa woda, kwadratowe kamienie, wbijanie "gwoździa"!? WTF!?) to...był to (dla mnie przynajmniej) najlepszy odcinek, jaki pamiętam. Po raz pierwszy od baaardzo dawna nie mogłem w ogóle narzekać na dynamikę starcia, a tak od połowy odcinka jakość grafiki poszła drastycznie w górę. A Chibaku Tensei to w ogóle mistrzostwo ;)

No i ten nowy styl graficzny nie taki straszny, na pewno ma swój urok (choć porównanie go z FLCL jest niebezpodstawne ;)) - nagle postacie mi się takie bardziej "ludzkie" wydają. Jak dla mnie to jest o klasę lepszy od poprzedniego, o wiele bardziej pasuje do dynamicznego shounena.

Spoiler

Bądźmy szczerzy - Pain vs Naruto jest znacznie lepsze od Itachi vs Sasuke. Tam to można było zasnąć, więcej retrospekcji niż walk (dopiero w końcówce się jako tako rozkręciło). Tutaj zaś odcinek obejrzałem od początku do końca.

Więc jeśli miałbym wybierać, czy pozostawić poprzednią kreskę, czy zostać przy tej nowej - biorę nową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet obejrzałem sobie atak Paina i muszę powiedzieć, że kreska to się śmieszna zrobiła i nieco w stylu SuperJail(zachodnia animacja). Idzie ją strawić, ale fillery w głównej walce to już kpina z ludzi. Kishi przedstawił ją bosko, a tutaj nie wiadomo co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrego odcinka? Czy Ciebie pogieło? Zniszczyli ten odcinek totalnie przez tą jakże idealnie ujętą w tym filmiku "porażkę animacji". Oni chyba chcieli zrobić Jokera z Pain''a. -.- Te animacje jego twarzy itd, porażka. Jakby jakiś pierwszy lepszy nowy animator wziął się za rysowanie odcinków Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 13:58, lis899 napisał:

Nie ma w tym tygodniu WSJ? Bo coś nie widze ani Naruto, ani One Piece i tych wszystkich.

Dwutygodniowa przerwa była przed 500, teraz nic nie widać że jest przerwa. Pewnie poślizg zwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 13:58, lis899 napisał:

Nie ma w tym tygodniu WSJ? Bo coś nie widze ani Naruto, ani One Piece i tych wszystkich.


Podobno Binktopia (czyli grupa która zwykle najszybciej robiła skanlacje mang z WSJ) ma problemy z gościem od skanowania, tak więc nie wiedzą nawet kiedy dostaną surowe skany. Ludzie z SleepyFans robią releasy zwykle w nocy z czwartek na piątek, tak więc to na nich bym teraz liczył.

Ogólnie to teraz może być coraz gorzej z mangami WSJ. W końcu to głównie przez apele WSJ "zawiesiły" prace największe strony na których znajdowały się surowe skany mang. Ciężko mi to zrozumieć, w końcu apel ten był skierowany raczej do ich własnej sceny ludzi lubiących czytać za darmo. Co im szkodzi, że jakiś szary Europejczyk na którym i tak nic nie zarobią poczyta sobie np. Naruto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2010 o 16:50, KrisK91 napisał:

Ogólnie to teraz może być coraz gorzej z mangami WSJ. W końcu to głównie przez apele
WSJ "zawiesiły" prace największe strony na których znajdowały się surowe skany mang.
Ciężko mi to zrozumieć, w końcu apel ten był skierowany raczej do ich własnej sceny ludzi
lubiących czytać za darmo. Co im szkodzi, że jakiś szary Europejczyk na którym i tak
nic nie zarobią poczyta sobie np. Naruto...


No, ale żeby taki Europejczyk mógł poczytać sobie Naruto za darmola to najpierw musi taki Japończyk móc to zrobić, co nie? Jakby dawali darmowe skany na jakieś Europejskie serwery, to Japończycy by czytali mangę "w Europie" i też by nie kupowali WSJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
przeciek odcinka 169 do sieci ?
to jakiś ''żart'' ? fakt, odcinek nie jest fejkiem, ale no, no....no zdziwiona jestem(!)
{ swoją drogą, ciekawa jestem jak to im ''wycieklo''... }

hm... teraz tylko czekać na nowy chapter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. I see :) A dziwne, bo przygotwany już mieli więc po co była ta przerwa tygodniowa? Widać chociaż że się nie obija. Swoją drogą, dobrze że animacja wróciła na swój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten nowy chapter. Jak widać walki na wysokim poziomie polegają na myśleniu i szybkości a nie na naparzaniu jak najmocniejszymi technikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 07:27, KuroNeko napisał:

Całkiem fajny ten nowy chapter. Jak widać walki na wysokim poziomie polegają na myśleniu
i szybkości a nie na naparzaniu jak najmocniejszymi technikami :)


[kiwa głową i przypomina sobie Pain vs Kyubii, też wysokopoziomową walkę] Jak ja bym chciał, żeby wszystkie walki w Naruto tak wyglądały - porządne, szybkie i takie...hmm...pasujące do ninja :D A nie jakieś Ultra Hiper Power Nuclear Explosion, które niszczy całe państwa.
Swoją drogą, to starcie nieźle świadczy o umiejętnościach Minato - o ile kojarzę, to wcześniej w mandze, w trakcie walki Sasuke vs Itachi, to Tobi zatrzymywał całą grupę Naruto, nie zostając ani razu trafionym i nikomu nie udało się rozgryźć na czym polega jego jutsu. A Yondaime go pokonuje jeden na jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 23:48, Infes napisał:

A faktycznie. I see :) A dziwne, bo przygotwany już mieli więc po co była ta przerwa
tygodniowa? Widać chociaż że się nie obija. Swoją drogą, dobrze że animacja wróciła na
swój poziom.


ciekawa tylko jestem czy przez to nie będzie epka w przyszlym tygodniu :P { pewnie nie będzie ... ;P }
co do animacji - fakt. ladnie się prezentuje :)

~ a nowy chapek - ciekawy, w końcu Kishi zaprezentowal inteligencję swoich postaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:31, Piciambeer napisał:

Ażeby tylko Naruto jakąś time-space technique opanował, byłoby łatwiej :S


Nie potrzebuje. To przecież One Man Army! ^^ Zamiast pokonywać spore odległości w ciągu ułamka sekundy nowojorskiej, on po prostu jest wszędzie :D

To już drugi chapter, którego koniec mnie zaskoczył. To znaczy zaskoczyło mnie to, że tak szybko doszedłem do ostatniej strony. JA CHCĘ WIĘCEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:31, Piciambeer napisał:

Ażeby tylko Naruto jakąś time-space technique opanował, byłoby łatwiej :S

Time-space...[przypomina sobie Tengen Toppa Gurren Lagann i wiertło wyrzucające poza czasoprzestrzeń]...może lepiej nie xD
Już sobie wyobrażam Time-Space Rasenshurikena, który jest tak wielki i potężny, że spowalnia czas i grawitację wokół :P O nie, nie i nie. Co jak co, ale Naruto nie może dostać żadnych technik teleportacyjnych. To by już była przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:41, ziptofaf napisał:

technik teleportacyjnych. To by już była przesada.

To będzie dopiero troszkę większy początek : D Co do chaptera, znowu przegrywa ten potężny, ten badboy po raz drugi już w dawnej histori a mimo to dalej żyje. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 12:54, Infes napisał:

> technik teleportacyjnych. To by już była przesada.
To będzie dopiero troszkę większy początek : D Co do chaptera, znowu przegrywa ten potężny,
ten badboy po raz drugi już w dawnej histori a mimo to dalej żyje. Dziwne.

Jak znam zycie, to nagle będzie *poff* I się okaże, że to był zwykły kage-bunshin :D To jest najlepszy manewr, uzywanie top-tier technik (time-space) by nagle zmylić wroga takim czymś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować