Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2010 o 16:05, Jakli napisał:

Czy ja wiem, czy Oro w Kabuto siedzi? Jego dusza jest w ognistym mieczyku, a Kabuto przecież
przeszczepił sobie rękę i może po prostu przejął zdolności Oro. Chociaż już sam nie wiem,
pisałem już kilka teorii z podziałem duszy, ale w sumie wydaje się to ostro naciągane.

Cóż Kabuto sam stwierdził że Oro próbuje go Przejąć, więc nawet jeśli to nie będzie Oro to na pewno będzie miał podobną mentalność. W Metal Gear Solid jest bodaj taka postać Revolver Ocelot, stracił w pierwszej części rękę, przeszczepili mu rękę jednego gościa i się zrobił taki myk że było dwóch ludzi w jednym ciele, Revolver i ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blog Boba wymiata =>
"Lastly, Naruto is granted access to the key to opening and closing the seal to the Kyuubi set by his father. It felt like Naruto was being granted the Nuclear Launch codes in this scene, because it gave him complete control over releasing the Kyuubi into the world again."

Uwielbiam takie porównania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem co teraz sie może wydarzyć w mandze i przypomniałem sobie, że jak Oro ożywil 1 i 2 Hokage to oni mieli chyba swoją świadomość ale musieli rozkaz przywołującego wykonywać. Kabuto przywołał też Itachiego, i jak sie spotka z emokingiem to może mu wykład dać i sie nawróci i nie zginie! Mam nadzieje że mam zbyt wybujałą wyobraźnie ale taki scenariusz mnie naprawde przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 20:24, lis899 napisał:

Tak sobie myślałem co teraz sie może wydarzyć w mandze i przypomniałem sobie, że jak
Oro ożywil 1 i 2 Hokage to oni mieli chyba swoją świadomość ale musieli rozkaz przywołującego
wykonywać. Kabuto przywołał też Itachiego, i jak sie spotka z emokingiem to może mu wykład
dać i sie nawróci i nie zginie! Mam nadzieje że mam zbyt wybujałą wyobraźnie ale taki
scenariusz mnie naprawde przeraża...


Pfuj! Pfuj! Pfuj! Wypluj te słowa :P

Bynajmniej nie mówię, że taki scenariusz nie ma racji bytu - jest całkiem logiczny i przyjmując, że Kishi jest zakochany w emokrólu i na pewno mu dobrze życzy, nawet, niestety, bardzo prawdopodobny -.- Jedyna nadzieja w upartości Saskacza - przez 3/4 mangi wszyscy mu klarowali, że zemsta na Itachim jest zła etc., a on robił swoje. Mam nadzieję, że teraz też się zaprze w swoim świętym queście "justice for Uchiha" i zginie z rąk Naruciaka lub kogoś innego, jak przyzwoitość nakazuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 20:35, Alamut napisał:

zginie z rąk Naruciaka lub kogoś innego, jak przyzwoitość nakazuje ;]


W cuda wierzysz? Naruto jest i pewnie będzie czysty jak łza.Co najwyżej jak w przypadku Peina zfriendjutsuje przeciwnika. A co lepsze chyba Sasek też nikogo nie zabił(od biedy Itachiego można uznać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:02, qrex napisał:

> zginie z rąk Naruciaka lub kogoś innego, jak przyzwoitość nakazuje ;]

W cuda wierzysz? Naruto jest i pewnie będzie czysty jak łza.Co najwyżej jak w przypadku
Peina zfriendjutsuje przeciwnika. A co lepsze chyba Sasek też nikogo nie zabił(od biedy
Itachiego można uznać).


Błąd, bo jeszcze Oro i Donzou ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:08, Jakli napisał:

> > zginie z rąk Naruciaka lub kogoś innego, jak przyzwoitość nakazuje ;]
>
> W cuda wierzysz? Naruto jest i pewnie będzie czysty jak łza.Co najwyżej jak w przypadku

> Peina zfriendjutsuje przeciwnika. A co lepsze chyba Sasek też nikogo nie zabił(od
biedy
> Itachiego można uznać).

Błąd, bo jeszcze Oro i Donzou ;P.


Nie. Oro załatwił Itachi a Danzou popełnił samobójstwo(żeby jego moce nie dostały się w ręce wroga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak iść w szczegóły to Oro nikt nie zabił bo część duszy siedzi w Kabuto, a dlatego uważam, że Sasek go zabił, bo była międzynimi walka, a cieleśnie ktoś ją przegrał, a nie był to emoś przecież ;), a Danzou dlatego popełnił samobójstwo, bo rozwalił go wcześniej Sasek... więc to tak jakby go zabił ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko, a mianowicie jakichś czas temu czytałem mangę ale przestałem czytać sam nawet nie pamiętam czemu ale ostatnio znów mnie na to wzieło i pytanko nie pamiętam na którym chaperze skończyłem, a pamiętam że to była Walka "Ero-Sennina" z Painem albo zaraz przed tą walką... Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:16, Jakli napisał:

Jak tak iść w szczegóły to Oro nikt nie zabił bo część duszy siedzi w Kabuto, a dlatego
uważam, że Sasek go zabił, bo była międzynimi walka, a cieleśnie ktoś ją przegrał, a
nie był to emoś przecież ;), a Danzou dlatego popełnił samobójstwo, bo rozwalił go wcześniej
Sasek... więc to tak jakby go zabił ;P.


Idąc taki tropem to Naruto zabił Peina bo jakby go nie przekonał to by dalej żył.I nie wiadomo czy w Kabuto jest dusza Oro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:24, Jakli napisał:

A myślisz, że dlaczego w mieście tak czcili Naruto po walce z Painem? Bo go pokonał?


Co ma piernik do wiatraka. Dyskutujemy tu o tym kto kogo zabił. Sasek nigdy nie zadał śmiertelnego ciosu. Owszem Deidara i Danzou zabili się bo nie widzieli innej drogi ale ostatecznie była to ich decyzja. Itachi padł z wyczerpania bo był chory a Sasek atakując go przyspieszył jego śmierć. Oro nie wiadomo co się z nim stało.Wpadł w wieczne genjutsu Itachiego ewentualnie odrodzi się w Kabuto. Z jego domniemaną śmiercią Sasek nie ma kompletnie nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:16, NdysH napisał:

Małe pytanko, a mianowicie jakichś czas temu czytałem mangę ale przestałem czytać sam
nawet nie pamiętam czemu ale ostatnio znów mnie na to wzieło i pytanko nie pamiętam na
którym chaperze skończyłem, a pamiętam że to była Walka "Ero-Sennina" z Painem albo zaraz
przed tą walką... Pomoże ktoś ?


Powinno to być tak jakoś koło 370 chaptera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:46, NdysH napisał:

Tak wiem właśnie znalazłem dokładnie walka zaczyna się w 372 chapterze ;)

Jak coś potrzebujesz, miast się męczyć szukaniem zajmij się Narutopedii czytaniem xD
Naturalnie angielskojęzycznej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:50, NdysH napisał:

Tak wiem właśnie zapomniałem żeby tam sprawdzić. Oj na szczęście "tylko" ponad 100 chapterów
do nadrobienia..


Taaa... tylko, że ostatnie30-40 może być pewnym zawodem... przynajmniej dla mnie było ;] A Ty czytaj i baw się dobrze, a potem nawijaj co o tym wszystkim myślisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 490

Spoiler

No, kto może być ulokowany w ostatniej trumnie? Madara był zdziwiony. Można by obstawiać dwie postaci: Pierwszy Hokage (ale to mało prawdopodobne, gdyż ten miał swoje zmartwychwstałe 5 minut) albo Yondaime Hokage (tutaj jestem niemalże pewny tej postaci). A reszta chapterka to perypetie Naruto--Kyuubi i dalsza walka z Akatsuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Również stawiam na tych dwóch. Mimo wszystko na pierwszego, chociaż walka Naruciaka z jego ojcem byłaby interesująca, aczkolwiek smutna. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:14, soshman napisał:

Spoiler

Również stawiam na tych dwóch. Mimo wszystko na pierwszego, chociaż walka Naruciaka
z jego ojcem byłaby interesująca, aczkolwiek smutna. ;P



Pierwszy? A on wraz z Drugim i trzecim oraz łabkami orochimaru nie był wciągnięty w tego "diabła" przy jutsu Trzeciego? (to przy tym edo tensei co użył wtedy Oro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować