Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

No właśnie. Nigdzie nie było w samej mandze mowy o tym, że Hidan umarł. Raczej jest jedynie unieruchomiony, więc zawsze ktoś by mógł go odkopać i poskładać :P

Spoiler

Dlatego osoba wskrzeszona od lewej to musi być Nagato, zresztą na Hidana to on nie wygląda. Ciekawe tylko jak Sasuke zareaguje jeśli zobaczy wskrzeszonego Itachiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A Naruciak dogadać się nie może? Może Bee zna jakiś sposób na dogadanie się z Bijuu? W każdym razie co innego może mu dać spotkanie z "ośmiornicą"?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Hidan by byc niesmiertelnym musial co jakis czas skladac swojemu Bogu ofiary... a jako ze lezal przysypany ziemia w kawalkach to nikogo nie mogl zabic, przez co sam umarl
Dlatego

Spoiler

Jest mozliwosc przywolania Hidana technika Edo Tensei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 14:15, soshman napisał:

Spoiler

A Naruciak dogadać się nie może? Może Bee zna jakiś sposób na dogadanie się z Bijuu?
W każdym razie co innego może mu dać spotkanie z "ośmiornicą"?



Spoiler

Nie no ja tego nie neguje, ale zauważ jedną różnice między Byczkiem, a Liskiem. Mamy tutaj zupełnie dwa różne charaktery, stąd mam wrażenie, że dogadanie się między Naruto, a jego Bijuu jest niemal niemożliwe no chyba, że Seal od Jirayi oraz coś od Bee zmieni tą sytuację. No zobaczymy.


Spoiler

Edit: Ale to na pewno nie Hidan, tylko nasz Emo Nagato. Ciekawy jestem tylko 1 rzeczy. To są umarlaki prawda? Itachiego oczy są w Sasku, a Nagato chyba też rinningana nie ma (coś było, że Madara chciał sobie przecież przeszczepić, a skąd by wziął prawdziwe oczy?) więc jak po tym respwanie będą walczyć jak nie swoimi dawnymi technikami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 14:18, Jakli napisał:

Spoiler

Edit: Ale to na pewno nie Hidan, tylko nasz Emo Nagato. Ciekawy jestem tylko 1 rzeczy.
To są umarlaki prawda? Itachiego oczy są w Sasku, a Nagato chyba też rinningana nie ma
(coś było, że Madara chciał sobie przecież przeszczepić, a skąd by wziął prawdziwe oczy?)
więc jak po tym respwanie będą walczyć jak nie swoimi dawnymi technikami? :D


Spoiler

A kto powiedział, że będą walczyć oczami? Przecież i Itachi i Nagato mieli inne techniki nie wymagające ich "ganów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:22, Karol44 napisał:

Naruto wiki.

Jimmi gdzie ty tam masz Nagato.


Pierwszy na lewo, charakterystyczna fryzurka plus wystające kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:22, Karol44 napisał:

Jimmi gdzie ty tam masz Nagato.

Ten najbardziej na lewo bardzo przypomina Nagato (szkieletowaty taki i w ogóle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to jutsu może wskrzeszać uber koksy to dlaczego jest tak rzadko używane. Oro mógł by powołać wszystkich byłych najlepszych ninja i wszystkich pokonać. Jak dla mnie naciągana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hidan nie miał takiego emo fryzu tylko normalnie uczesany był:P Napewno to jest Nagato,
>To rzeczywiście nie Hidan. Ale nie wiem skąd Kabuto wiedział o Nagato.
Moim zdaniem rozwalenie pół Konohy raczej nie powinno zostać tajemnicą, nie mówiąc o tym że tego nie dało sie ukryć, to pewnie wiedział że to był Nagato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:33, qrex napisał:

Skoro to jutsu może wskrzeszać uber koksy to dlaczego jest tak rzadko używane.

Bo tylko Oro i drugi Hokage je znali.

Dnia 01.04.2010 o 15:33, qrex napisał:

Oro mógł by powołać wszystkich byłych najlepszych ninja i wszystkich pokonać. Jak dla mnie naciągana
sprawa.

Może użycie tej techniki jest dość wyczerpujące? Poza tym potrzebne są też ofiary, z których powstaną ciała przywołanych. Chociaż faktycznie można się czepiać, czemu Oro użył tamtej techniki tylko raz. Ciekawe tylko czy Itachi i Nagato będą mieli wszystkie swoje moce, może Sharingan i Rinnegan w przypadku takich ciał zostaje wtedy odtworzony?

Kabuto pracował kiedyś dla Akatsuki, więc pewnie wiedział do czego Nagato był zdolny. A już o tym co stało się z Konohą to raczej nietrudno było się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:33, qrex napisał:

Skoro to jutsu może wskrzeszać uber koksy to dlaczego jest tak rzadko używane. Oro mógł
by powołać wszystkich byłych najlepszych ninja i wszystkich pokonać. Jak dla mnie naciągana
sprawa.

Pewnie są jakieś poważne ograniczenia oprócz tego że trzeba kogoś zabić by móc wskrzesić daną osobę. A jak nie to faktycznie kolejna Wdepa w wykonaniu Kishiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw ciekawe jakie ma intencje Kabuto. Naprawdę chcę dołączyć do Akatsuki czy też ma inny, bardziej złożony plan ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:50, Arcling napisał:

Poza tym potrzebne są też ofiary, z których powstaną ciała przywołanych.

Heh to akurat nie jest ograniczenie, nie dla psychopatycznego szalonego naukowca pokroju Orochimaru. Może problem tkwi w Jakości Ofiar, jeśli dostarczy się jakichś zwykłych słabych frajerów to wskrzeszone ciała będą słabe/szybko się rozpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:55, Hubi_Koshi napisał:

Pewnie są jakieś poważne ograniczenia oprócz tego że trzeba kogoś zabić by móc wskrzesić
daną osobę. A jak nie to faktycznie kolejna Wdepa w wykonaniu Kishiego.


Ostatecznie może ci ninja nie władają pełną mocą poprzedników. I o ile pamiętam 1 i 2 podczas walki Oro vs trzeci specjalnie się nie popisali. Pozostaje mieć nadzieję że to nie wtopa.O ile Kishi będzie mieć zamiar cokolwiek wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:56, Jakli napisał:

Tak btw ciekawe jakie ma intencje Kabuto. Naprawdę chcę dołączyć do Akatsuki czy też
ma inny, bardziej złożony plan ;P.

Prawie na pewno coś kombinuje i pewnie wbije Tobiemu nóż w plecy jak tylko dostanie to czego potrzebuje, ale w jego obecnym stanie ciężko do końca określić czy czegoś chce Kabuto czy Orochimaru. Jeśli Oro to możliwe że chce ciała Sasuke/Madary, jeśli Kabuto... no to w ogóle nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 16:00, qrex napisał:

Ostatecznie może ci ninja nie władają pełną mocą poprzedników. I o ile pamiętam 1 i 2
podczas walki Oro vs trzeci specjalnie się nie popisali. Pozostaje mieć nadzieję że to
nie wtopa.O ile Kishi będzie mieć zamiar cokolwiek wyjaśnić.

Nom tak właśnie przypuszczam że nie mają pełnej mocy, chociaż ten Las który na dachu wyhodował Pierwszy był całkiem imponujący. No, ale nie widzieliśmy nigdy ani pierwszego ani drugiego w boju więc ciężko porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 16:02, Hubi_Koshi napisał:

> Tak btw ciekawe jakie ma intencje Kabuto. Naprawdę chcę dołączyć do Akatsuki czy
też
> ma inny, bardziej złożony plan ;P.
Prawie na pewno coś kombinuje i pewnie wbije Tobiemu nóż w plecy jak tylko dostanie to
czego potrzebuje, ale w jego obecnym stanie ciężko do końca określić czy czegoś chce
Kabuto czy Orochimaru. Jeśli Oro to możliwe że chce ciała Sasuke/Madary, jeśli Kabuto...
no to w ogóle nie wiadomo.


Czy ja wiem, czy Oro w Kabuto siedzi? Jego dusza jest w ognistym mieczyku, a Kabuto przecież przeszczepił sobie rękę i może po prostu przejął zdolności Oro. Chociaż już sam nie wiem, pisałem już kilka teorii z podziałem duszy, ale w sumie wydaje się to ostro naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować