Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

/.../

Dnia 07.03.2009 o 20:10, Piciambeer napisał:

Ale nie tak szybko, najszybciej za 3 odcinki kontynuują wydarzenia mangowe...


Najszybciej na koniec tego sezonu, a ten ma zakończyć się w okolicach kwietnia/maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:46, kowboj3 napisał:

Najszybciej na koniec tego sezonu, a ten ma zakończyć się w okolicach kwietnia/maja.


Ktoś będzie na tyle miły i mnie poinformuje o końcu fillerów? Bo nie chce mi się ich oglądać, a wydarzenia z mangi z nieukrywaną przyjemnością obejrzę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:49, McFlash napisał:

> Najszybciej na koniec tego sezonu, a ten ma zakończyć się w okolicach kwietnia/maja.


Ktoś będzie na tyle miły i mnie poinformuje o końcu fillerów? Bo nie chce mi się ich
oglądać, a wydarzenia z mangi z nieukrywaną przyjemnością obejrzę ;].


Pewnie ludzie będą trąbili o nowym openingu, a więc wtedy będzie i nowy, piękny sezon ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:59, Infes napisał:

Który nie zostanie w końcu przerwany filerami.

Marzenie ściętej głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:41, Alamut napisał:

> hehe :P To stanie się prawdą zobaczysz :P
Nie wierzę prorokom ^^


Myślę, że mając taki stosunek przewagi mangi nad anime, twórcy anime mogą zrobić trzy rzeczy: od następnego sezonu dawać na zmianę po jednym sezonie zgodnym z mangą, i jednym sezonie fillerów, lub też dać dwa sezony zgodne z mangą po to, by dać dwa lata fillerów. Ostatnią rzeczą jest wymieszanie fabuły mangi z fillerami, ale na to nie powinni się odważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:18, Infes napisał:

Cały czas manga zero filerów. 4 opcja. Taka powina być wzięta pod uwage.


Ale nie będzie, gdyż wtedy manga może zostać faktycznie dogoniona, a wtedy będzie kiszka, i parę lat fillerów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:18, Infes napisał:

Cały czas manga zero filerów. 4 opcja. Taka powina być wzięta pod uwage.


+

Dnia 08.03.2009 o 21:18, Infes napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez kowboj3
Myślę, że mając taki stosunek przewagi mangi nad anime, twórcy anime mogą zrobić trzy rzeczy: od następnego > sezonu dawać na zmianę po jednym sezonie zgodnym z mangą, i jednym sezonie fillerów, lub też dać dwa sezony > zgodne z mangą po to, by dać dwa lata fillerów. Ostatnią rzeczą jest wymieszanie fabuły mangi z fillerami, ale na > to nie powinni się odważyć.


Powiem tak: wersja kowboja jest bardziej prawdopodobna, ta pierwsza, bo to co daje Infes = się dłuższe przerwy pomiędzy arcami, co doprowadziłoby świrniętych fanatyków do białej gorączki, albo sprawiło, że jedne ujęcie z mangi trwałoby 20 odcinków anime, czyli coś jak jeszcze gorsza walka Orochan vs Naruto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 21:32, kowboj3 napisał:

Haha, przecież ten flasz całkowicie wymiata :D Ludzie też mają pomysły i wyobraźnię :D


wait ... what? since when? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto... aaa! to ten dżapański dekiel? Nie lubię tego, serdecznie tego nie cierpię. Ale to tylko taka skromna opinia wielbiciela Dragon balla czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

439 SPOILERY

Spoiler

Naruto podobno doszedł do 8 ogona, stara się całkowicie zerwać pieczęć Liska, jednak pojawia się... Yondaime Hokage i go powstrzymuje. Czyżby w wyniku ich rozmowy Naturo dowiedział się, kto jest jego ojcem? Chciałbym, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować