Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Sorry że pytam ale NIE MA NADZIEJI, nikt nie jest w stanie skopać Painowi tyłka ?, a Saskacz pewnie daleko od wiochy i wątpię aby on mógł to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chap 438

Spoiler

Naruto złamał pieczęć Yamato! Nie udało się mu "uspokoić" liska, więc teraz ma problem. W tym samym czasie Sai znalazł Kabuto i coś kombinuje z Yamato oraz Kurenai. Ciało Paina zaś próbuje unikać ataków six-tailsa(nie udało mu się ze wszystkimi: P) i ucieka wciągając Naruto w pułapkę, przy użyciu jakieś niewiadomej techniki...
btw Czy mi się zdaje, czy ta góra z twarzami hokage została zniszczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 07:22, Gol Galad napisał:

Chap 438

Spoiler

Naruto złamał pieczęć Yamato! Nie udało się mu "uspokoić" liska, więc teraz ma problem.
W tym samym czasie Sai znalazł Kabuto i coś kombinuje z Yamato oraz Anko. Ciało Paina
zaś próbuje unikać ataków six-tailsa(nie udało mu się ze wszystkimi: P) i ucieka wciągając
Naruto w pułapkę, przy użyciu jakieś niewiadomej techniki...
btw Czy mi się zdaje, czy ta góra z twarzami hokage została zniszczona?


Spoiler

Poprawka... To była Anko, nie Kurenai. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

438

Spoiler

Miałem jednak nadzieję, że Naruto jakąś część świadomości teraz zachowa, pod wpływem tak potężnego impulsu. I ciekawe, co wymyśli Yamato, naszyjnik Pierwszego Hokage został zniszczony, okiełznanie mocy Lisa może przyjśc tylko przez to, że Naruto jednak zyska świadomość. I ciekawe, co to za nowa technika Pain''a. Swoją drogą koleś nieźle oberwał, Shinra Tensei przeciwko niemu ^^
Yamato tez się zdziwi, że wioska to same gruzy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No... to Hinata żyje. Jeszcze. Aczkolwiek jest w opłakanym stanie i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Idzie do niej Sakura, wiec ma jednak szanse na przeżycie, tym bardziej , że 6 tails oddalił się od wioski. Dalej... Kabuto. Ni z gruchy ni z pietruchy Kishi nagle z nim wyskakuje, ciekaw jestem- po co? Chcą go nawrócić na "light side"? Wykorzystać moce Oro przeciw Akatsuki? Ale z drugiej strony- po co im to? Oro, nawet jeśli porownać go w pełni sił do bohaterow, którzy występują teraz, jest po prostu... bardzo średni. Chibaku Tensei- na końcu chapa pisze coś w stylu "Pain zniszczy energię lisa...? Ciąg dalszy w "chibaku tensei"!". Czyżby pain, wzorem Madary, potrafił w pewnym stopniu kontrolować lisa? A może to technika podobna do tych klanu Hyuga- kontrolująca przepływ czakry? Coś w stylu cofania czakry Kyuubiego z powrotem, jak to robi Yamato? Byle do piątku! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na jakiej zasadzie stwierdziłeś że żyje? Bo powiedziała raz "Naruto" ? Z tego co widziałem bym tam cytytat "Hinata poległa gdy chciała obronić Naruto i wtedy jak zapalnik zmienił się..." Jakoś tak. Poległa,oznacza przegrała/zgineła. Hmmm... mam nadzieje że żyje. A Pain''a dostaje baty od Naruto Kyuubi 6 Tails choć użył swojej nowej techniki lecz na czym ona polega dowiemy się za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno żyje, inaczej ten gość z jej klanu powiedziałby Sakurze, że nie ma sensu lecieć jej pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:33, Shini napisał:

Na pewno żyje, inaczej ten gość z jej klanu powiedziałby Sakurze, że nie ma sensu lecieć
jej pomagać.


Dokadnie tak.
W dodatku Kishi jeszcze bardziej zaciekawia nas robótką, którą odwala Sai i reszta.
Żal m Naruto gdy już dojdzie do siebie,

Spoiler

w końcu zniszczył naszyjnik pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale dzięki temu zabił Pain''a,najgroźniejszego Shinobi, to chyba jest ważniejsze niż jakiś naszyjnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:34, Infes napisał:

Tak ale dzięki temu zabił Pain''a,najgroźniejszego Shinobi, to chyba jest ważniejsze
niż jakiś naszyjnik.

1. Jeszcze nie zabił...
2. Teraz on sam jest w stanie wszystko zniszczyć i nie będzie jak go powstrzymać.
3. Hinata żyje, bo Sakura powiedziała, że jest w opłakanym stanie i musi natychmiast jej pomóc.
4. Sai i reszta śledzą Kabuto, ale myślę, że chwilowo to nie ma znaczenia, bo chodziło chyba tylko o to, żeby Yamato dowiedział się o pieczęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:34, Infes napisał:

Tak ale dzięki temu zabił Pain''a,najgroźniejszego Shinobi, to chyba jest ważniejsze
niż jakiś naszyjnik.


W momencie gdy będzie po wszystkim to to już nie będzie jakiś tam naszyjnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SHE''S ALIVE!

Cieszmy się i tańczmy :D:D:D

Primo, Sakura mówiła że musi jej pomóc.
Secundo, Hyuuganowicz zauważył jej czakrę.

Ale... Jednak troszku mam wątpliwości, po tym jak kula czakry której Naruto nie zdążył połknąć eksplodowała przy niej :[

Jednak wciąż jestem pełen nadziei! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:49, Piciambeer napisał:

Ale... Jednak troszku mam wątpliwości, po tym jak kula czakry której Naruto nie zdążył
połknąć eksplodowała przy niej :[

Jednak wciąż jestem pełen nadziei! :D


Kula eksplodowała przed tym, jak Sakura oświadczyła, że musi pomóc Hinacie... więc kulka raczej jej nie dosięgła. W przeciwnym razie po prostu nie byłoby czego zbierać, a ten gość z klanu zapewne by o tym wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 17:05, Daniel DazZy napisał:

Kula eksplodowała przed tym, jak Sakura oświadczyła, że musi pomóc Hinacie... więc kulka
raczej jej nie dosięgła. W przeciwnym razie po prostu nie byłoby czego zbierać, a ten
gość z klanu zapewne by o tym wiedzial.

Ale idealnie przy niej (Naruto był tuż obok niej) spadł głaz >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 17:12, Piciambeer napisał:

> Kula eksplodowała przed tym, jak Sakura oświadczyła, że musi pomóc Hinacie... więc
kulka
> raczej jej nie dosięgła. W przeciwnym razie po prostu nie byłoby czego zbierać,
a ten
> gość z klanu zapewne by o tym wiedzial.
Ale idealnie przy niej (Naruto był tuż obok niej) spadł głaz >.<


Ten Hyuga pewnie by zobaczył, że czakra Hinaty znikła, i odwódł Sakure od pomysłu pomocy jej. Może Naruto osłonił ją własnym ciałem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 17:12, Piciambeer napisał:

Ale idealnie przy niej (Naruto był tuż obok niej) spadł głaz >.<

Widocznie spadł obok... :P
Jestem ciekaw jak wygląda nowa technika Paina... A tak w ogóle to czy Naruto, jako fox używa jakichś technik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować