Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 18:16, JaMES` napisał:

Przeciez mowilem wam że hinata żyje... :)

Chociaż jeszcze może umrzeć, ot gdyby 6-tails spudłował swoją kulką. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Się rozwodzicie nad tą Hinatą, jakby ktoś ważny przeżył. Osobiście każdy wie, że ja się nie cieszę z tego powodu (co nie, Piciambeer? ;>). Jednak skoro już przeżyła, to jej śmierć z powodu jakieś kulki chakry była by po prostu śmieszna w swoim tragizmie. Więc skoro Kishi zostawił ją przy życiu, niech tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ją zostawił bo już dzwoniłem po mafie z rana ale potem przeczytałem i powiedziałem chłopaką że chwilowo damy mu spokój ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:56, kowboj3 napisał:

Się rozwodzicie nad tą Hinatą, jakby ktoś ważny przeżył. Osobiście każdy wie, że ja się
nie cieszę z tego powodu (co nie, Piciambeer? ;>).

Ten temat był już poruszany, masz rację, nie wracajmy ;D Do swoich racji i tak nie przekonamy się nawzajem.

Dnia 06.03.2009 o 18:56, kowboj3 napisał:

Jednak skoro już przeżyła, to jej
śmierć z powodu jakieś kulki chakry była by po prostu śmieszna w swoim tragizmie. Więc
skoro Kishi zostawił ją przy życiu, niech tak będzie.

Popieram. Wcześniejsza śmierć byłaby symboliczna, a ta przypadkowa - jest różnica i nie ma nic do gadania. Choć jeśli przeżyła, to może z wycieńczenia paść :/ Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woh, w anime też się dzieje, Sanbi szaleje, pojawił się Tobi i Deidara :D

Ładnie ładnie, akurat ten filler jest wypaśny, jeśli chodzi o efektowność. W stosunek do mangi nie chce mi się wgłębiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:48, Piciambeer napisał:

Woh, w anime też się dzieje, Sanbi szaleje, pojawił się Tobi i Deidara :D

Tobi, jak zawsze wymiata... :P Był efekt z maską, jak u Kakashiego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:48, Piciambeer napisał:

Woh, w anime też się dzieje, Sanbi szaleje, pojawił się Tobi i Deidara :D

Ładnie ładnie, akurat ten filler jest wypaśny, jeśli chodzi o efektowność. W stosunek
do mangi nie chce mi się wgłębiać :D

Mi też się podobają, ale już by się by mogły skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 10:22, szymonsen napisał:

Tobi, jak zawsze wymiata... :P Był efekt z maską, jak u Kakashiego... :P


Popełnił bluźnierstwo nazywając sztuke Deidary kopią.

Co do Fillera, to ten odcinek rzeczywiście przegięty, chodzi o efektywność, bardzo dobrze zrealizowany jak na filler, tylko nie moge znieść osoby Guren. Element kryształu to jedno wielkie przegięcie, jakby nie mogli zrobić z tego techniki krwiii, to byłoby jakieś wytłumaczenie, a tak wyszedł jeden wielki nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 10:37, Wintesun napisał:

Co do Fillera, to ten odcinek rzeczywiście przegięty, chodzi o efektywność, bardzo dobrze
zrealizowany jak na filler, tylko nie moge znieść osoby Guren. Element kryształu to jedno
wielkie przegięcie, jakby nie mogli zrobić z tego techniki krwiii, to byłoby jakieś wytłumaczenie,
a tak wyszedł jeden wielki nonsens.

Ale na to wychodzi, że to musi być kekkei genkai... Bo inaczej dlaczego Orochimaru miałby chcieć wziąć jej ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kekkei genkai bo w którymś odcinku była wzmianka, gdy Kakashi pokazał Sharingana, to Guren powiedziała że i tak nie może skopiować jej techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 11:54, Wintesun napisał:

A nie mówili coś czasem że to osobny element?


Oni to bardzo pogmatwali. Czasami wychodzi, że jest to jakieś Kekkei Genkai, czasami, że kolejny żywoł, a raz chyba wyszło jeszcze coś innego. Fillery to jednak zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza powiedzieć że nawet jak na filery Naruto odcinki są naprawde fajne i miło się oglada. Yukimaru ma zapanować nad Sanbi ale nie wyszło mu to i ledwo uchodzi z życiem z Guren. Naruto i reszta ekipy stara się dowiedzieć co tak naprawde tam się dzieje. A Tobi i Deidara się pojawią i oczywiście w dobrym humorze są ;) Czyżby w następnym odcinku miała się pojawić walka Sasuke vs Orochimaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:56, Infes napisał:

A Tobi i Deidara się pojawią i oczywiście w dobrym humorze są ;)

Tabo tak, Deidara raczej w przeciętnym humorze :P

Dnia 07.03.2009 o 12:56, Infes napisał:

Czyżby w następnym odcinku miała się
pojawić walka Sasuke vs Orochimaru.

Skąd żeś to wytrzasnął O.o W następnym będzie paplanina w Konoha i Gai Team [snifff, ciekawe co tym razem wymyślili :)].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:56, Infes napisał:

Czyżby w następnym odcinku miała się
pojawić walka Sasuke vs Orochimaru.


Nie będzie bo Kabuto musi być blisko, a Kabuto z Sanbim się bawi. BTW nie było czasem takiego pokemona o nazwie Kabuto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 14:35, Wintesun napisał:

BTW nie było czasem takiego pokemona o nazwie Kabuto?

Kabuto, później Kabutops [chyba], legendarne starożytne pokemony żyjące pod ziemią - Kabuto był mały i miał czerwone oczy a Kabutops miał takie szczypce jak modliszka (chyba). Pamięta się te czasy!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzy se końcówke odcinka najnowszego i zobacz zapowiedz kolejnego. Na pewno już niedługo stoczy się jedna z ciekawszych bite jaka miała miejsce w anime. Chodź Itachi vs Sasuke i tak będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 15:18, Infes napisał:

Obejrzy se końcówke odcinka najnowszego i zobacz zapowiedz kolejnego. Na pewno już niedługo
stoczy się jedna z ciekawszych bite jaka miała miejsce w anime. Chodź Itachi vs Sasuke
i tak będzie lepsza.


Ja tam widze tylko węże białe przejeżdżające się po twarzy śpiącego Sasuke i Naruto gadającego z Orochimaru. Jak narazie tylko na siłę można tu dostrzec motyw OrochimaruXSasuke, choć możliwe że się zdarzy. Moim zdaniem musi najpierw zginąć Guren i jej ekipa, by zakończyć wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 19:49, Infes napisał:

No zakończy się ten wątek. Filery odejdą i powrót do wydarzeń z mangi.

Ale nie tak szybko, najszybciej za 3 odcinki kontynuują wydarzenia mangowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować