Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram.pl i ASUSa z okazji premiery gry S.T.A.L.K.E.R.!

131 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 20:43, bulbex napisał:

E tam ja nie będę rywalizować bo mam akurat tę kartę na kompie.

Zapraszam na ja.gram.pl/bulbex najleprze recenzje gier



''najleprze'' powiadasz??
kocham recenzje z błędami ortograficznymi z poziomu podstawówki ... sweet

P&P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:24, bartek_kawa napisał:

Sprawdź, np. na wikipedii co to jest radiacja ;)


Powtarzam, że pytanie nie jest podchwytliwe. Nie zawsze ufaj Wikipedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam już odpowiedź na pierwsze, trzecie, zdjęcie przerobione, ale tego drugiego znaleźć nie mogę. Nawet google mi w tym nie pomagają. Ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś organizującego ten konkurs. Ile rozpadów uznajemy w tym przypadku za zniknięcie radiacji? Aż osiągnie 1/32 początkowej ilości, czy aż spadnie do 0.
A tak na marginesie - 1. pytanie to łatwizna, jeżeli zna się angielski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:31, ChupacabraDK napisał:


o takiego shita nie warto walczyć

Masz rację :/ Pół tysiąca złotych za odpowiedź na trzy pytania i obróbkę grafiki to śmiech z ludzi... przecież tyle to można zarobić przez miesiąc w dowolnej firmie na Ścianie Wschodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 00:17, Lucas the Great napisał:

>
> o takiego shita nie warto walczyć
>
Masz rację :/ Pół tysiąca złotych za odpowiedź na trzy pytania i obróbkę grafiki to śmiech
z ludzi... przecież tyle to można zarobić przez miesiąc w dowolnej firmie na Ścianie Wschodniej...


yep ... dokładnie
grafa za 500 zeta to shit że nie wspomnę, że tyle można zarobić nawet za roznoszenie ulotek do czego nie trzeba mieć zdolności do obróbki fotografii ... shit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zrobiony konkurs :) Ale i tak nie wierzę, że wygram :( chociaz zawsze warto zaryzykować :) Ciekawe czy później zrobią galerię z nadesłanych przeróbek bo ciekaw jestem jak pozmieniają grafikę inni uczestnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zgłoszenie :-) Ciekawe czy mnie zakwalifikują. Hmm. Nie byłem pewien przez ile lat po wybuchu utrzyma się radiacja.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:16, tomek ostry napisał:

Za Chiny nie znajdę odpowiedzi na pytanie pierwsze... szukam, szukam i nic...a może źle szukam??
Cóż... biorę się za szukanie :]


Odpowiedź na pytanie nr1 można znaleźć bardzo szybko :)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj słaby ten konkurs grafa do wygrania warta 500zł i kupon rabatowy na stalkera którego sie ma eh myślałem że bedzie lepiej i tak nie wyśle zgłoszenia lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgłoszenie poszło... co prawda nie jestem pewien ile się utrzymuje radiacja, ale warto spróbować :]

A tak w ogóle to nie rozumiem czemu niektórzy marudzą na nagrody, przecież te nagrody są praktycznie(no bo wystarczy tylko trochę poszperać w necie i pobawić się programem graficznym) za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, jak czytam posty tych co narzekaja na nagrody, to mi sie smiac chce. Mowicie, ze mozna tyle zarobic itp. No to nie bierz udzialu i zarabiaj, ja tam wole wziasc udzial i ewentualnie dostac za darmo. Nagrody moze nie sa wybitne, ale pytania tez nie sa specjalnie trudne, wiec co byscie chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, odpowiedzi wysłane. Ciekawe czy sa dobre ??:P Najbardziej jestem zadowolony z zdjęcia, myślę, zę chociaż za nie dostane jakiegoś punkta :P. BTw Jeżeli sie wyra tą 50% zniżkę to będzie można jeszcze użyć WP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz wysłałem bardzo ciężkie pytanka 1 i 2, fotkę trudno przerobić ładnie a i 3 to mnie załamało 2 noce i 2 dni i nic nie wymyśliłem:((( aż w końcu mnie oświeciło...
konkurs ciężki gratulacje dla pomysłodawcy a i na koniec konkursu przydała by sie galeria prac i odpowiedzi na 3 pytanie na pewno chętnie każdy tam zajrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować