Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram.pl i ASUSa z okazji premiery gry S.T.A.L.K.E.R.!

131 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 09:09, Qbczyk napisał:

/.../ który jest darmowy ponoć. /.../ ok. 48 tys. /.../


Obyś miał racje - mam identyczne odpowiedzi, a to by oznaczało, że mam szanse na wygraną(!). Trochę inaczej zinterpretowałem przerobienie zdjęcie - mam nadzieję, że jury będzie w dobrym humorze. :) Na razie nie pokażę, żeby was nie rozwalić ;P

I coś mnie podkusiło, żeby sprawdzić, czy mój Thunderbird nie schrzanił czegoś z kodowaniem i... stało się - w mojej pracy zamiast myślników mam ciąg krzaczków i bliżej niezidentyfikowanych znaków. Mam nadzieję, że to mnie nie pogrąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to może trwać od 9 tysięcy do 93 tyś lat... Przez naprawdę wiele, ale to bardzo wiele pokoleń... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że zabieram się właśnie za sprawdzanie Waszych zgłoszeń, a z tego, co zdążyłam już przejrzeć wnioskuję, że spisaliście się na medal. Super wyszło, dzięki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag.

Nie miałem ja w niedzielkę czasiku (a na wtedy zaplanowałem pracę), i kolejny konkurs poszedł się (dla mnie) kochać :/ .

Próbowałem, ale stwierdziłem że w związku z moim marnym skillem plastycznym (i programem pt. Paint) to ja na szybko nic nie zdziałam. Choć z drugiej strony, kiedy był Konkurs na przerobienie postaci z gry na Mikołaja, to meczyłem się parę godzin i nic...

No cóż, no to są już trzy: życzenia dla Pratchetta, Kffiatki i to.

Co dalej?

;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:57, tomek ostry napisał:

> myślę, że 300 lat starczy - i tak nikt tego nie sprawdzi xD

ja napisałem 2000 lat :P


Też tyle z początku chciałem napisać :P W końcu zostało 48 tys. lat. Mam nadzieję, że dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 00:30, haber88 napisał:

heh a można wiedzieć ile prac zostało nadesłanych i czy po rozstrzygnieciu bedzie je można
gdzies zobaczyć ??


Oj, ile to nie zdradzimy, ale .. duuużo. Widać - spodobała Wam się zabawa. Super.

A galerię to na 100% stworzymy, bo warto. Oj warto. :]

Z wynikami to proszę serdecznie o cierpliwość, wiem, że idealnie byłoby abyście dowiedzieli się o wynikach przed weekendem majowym, ale serio - nie wiem czy zdążymy. Dacie radę poczekać? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 10:59, Soleila napisał:

Z wynikami to proszę serdecznie o cierpliwość, wiem, że idealnie byłoby abyście dowiedzieli
się o wynikach przed weekendem majowym, ale serio - nie wiem czy zdążymy. Dacie radę poczekać? ;]

A jeśli nie przed, to w weekend majowy, czy po weekendzie majowym?
A tak w ogóle, jeśli miałbym szansę na jakieś wyróżnienie, to idealnie byłoby 1. maja (taka mała podpowiedź) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 12:28, Remember_The_Name napisał:

A jeśli nie przed, to w weekend majowy, czy po weekendzie majowym?


Raczej po - w weekend Sol będzie pewnie leżeć do góry brzuchem i zastanawiać się, czego by tu jeszcze nie zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować