Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram.pl i ASUSa z okazji premiery gry S.T.A.L.K.E.R.!

131 postów w tym temacie

Na odpowiedź trzecia mam już pomysł, ale na dwa pierwsze nie za bardzo....tzn. nigdzie nie mogę tego znaleźć :[ Ale poszukam w CDA, może tam było napisane o tym silniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nagrodę główną otrzyma rzecz jasna uczestnik, który uzyska w sumie największą liczbę punktów."

Takie małe doprecyzowabnie: Wygra pierwsza osoba, która zdobędzie maksymalną ilość punktów, wylosowana z tych, które otrzymają maksymalną ilość punktów, czy może tylko jedna osoba dostanie maksymalną ilość punktów? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:47, Domek napisał:

> Kiedy 2 część konkursu ?

Tak jak odpowiedziano Ci poniżej, drugą częścią konkursu jest zadanie z obrazkiem. Dla pełnej
jasności nieco zmieniłem ten fragment newsa. :)

Można załączyć dwa obrazki.
Albo dwa zgłoszenia do konkursu dać? (dwa razy odpowiedzieć).

Z tego co wiem to konkurs jest do niedzieli więc czasu jak lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasu na przerobienie zdjęcia trochę jest - może wreszcie mi się poszczęści i wygram fajną kartę graficzną ;))
Obym tylko za dużo "służbowych" obowiązków nie miał.
BTW - nie wiedziałem, że w czasie wybuchu w Czarnobylu były laptopy (patrz zdjęcie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zdjecie znalezione w carnobylu, tak? Hmmm, zobaczymy co z tego wyjdzie ;). A co do pytania o "specjalna, 50% znizke na stalkera" to czy dotyczy to rowniez EK? Cociaz swoja droga troche glupio :P Na screenie mamy laptopa, a do wygrania "tylko" (:D) karta graficzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:09, patrYX93 napisał:

Pytanie pierwsze bardzo podchwytliwe ;)


Ano, trochę mi krwi napsuło. Tym bardziej, że w necie nie trudno natknąć się na mylące tropy w starych zapowiedziach. Nie mniej jednak odpowiedź na 1 i 2 już jest. Kombinuje z 3 i zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:38, Marcinos07 napisał:

Zostało mi tylko 2 pytanie. Zaraz powinienem skończyć. :)

Powiedz jaka jest odpowiedź na 1 i 2 pytanie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować