Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2006 o 15:36, ChronosTheBlack napisał:

Ci się nie podobało... ale czemu do mnie to wszystko kierujesz??
Ile Ty oddałeś jak dotąd kurzick factions na gildie??

Bo Twoje wypowiedzi się tak fajnie cytuje. Dobra, już nie będę.

Jak dotąd 15k, (wszystko to w ciągu ostatnich 6-7 dni, wiem, że mało, i może za dużo pieję jak na takiego "grzesznika") głównie z tego względu, ze gram jednocześnie w PvE podstawki i dodatku (grę mam krótko, a skille się same nie odblokują). Dzisiaj dorzucę 5k, jeśli znajdę czas.

PS. Ma ktoś ochotę na AB w godzinach późniejszych? Wczoraj mi się super grało z jakimiś Węgrami, naprawdę szybko mi zleciało zbieranie factionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:10, Słupek napisał:

Jak dotąd 15k


Skoro tak twierdzisz to nie mam podstaw jak na razie aby Ci nie wierzyć... w czasie kiedy sporo kurzick factions wpłacałem ja i Dev to widziałem ile tych punktów było... i nie przypuszczałem że ktoś później wpłacił więcej niż 5k kurzick factions bo mielibyśmy tych punktów znacznie więcej. Widać pomyliłem się trochę...
Jeśli jest tak jak mówisz to dobra robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to służę screenem z paseczkiem "Friends of Kurzicks". Ostatniej wpłaty mogłeś nie widzieć, bo płąciłem wczoraj w godzinach gdy nie byłeś już chyba online. Tak BTW, w najbliższych dniach będę miał ograniczony dostęp do GW, więc raczej nieprędko coś wpłacę. Postaram się to potem nadrobić z nawiązką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:28, Słupek napisał:

Jakby co to służę screenem z paseczkiem "Friends of Kurzicks".


Nie ma potrzeby...
Tak jak pisałem wcześniej, coś musiałem przeoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że moja propozycja reorganizacji gildii(np. podział oficerów na tych bardziej od PVE i tych od PVP) pozostała bez większego echa(a szkoda :) ) więc sam, w wolnym czasie, spróbuje zorganizować skład na jakieś wyprawy PVE na terenie Canthy... bardzo przydatne będą informacje kto ma GW:F, które ostatnio zamieszczacie na forum :)
Bardzo dobrze by było abyście spróbowali dostać się do elitarnych misji... można by wtedy się wspólnie wybrać na taką misję... dostęp do nich jest w HzH i Cavalon''ie... czasem członkowie sojuszu, który kontroluje miasto zabierają ludzi na te misje... kto chce niech spróbuje... naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2006 o 21:27, ChronosTheBlack napisał:

więc sam, w wolnym czasie, spróbuje
zorganizować skład na jakieś wyprawy PVE na terenie Canthy...


hmmm... Ciekawie sie zapowiada. Zawsze takie wspólne wyprawy z ludźmi z glidii były fajne. Ale takie wyprawy moge policzyć na palcach jednej ręki (odejmując wyprawy z graczomaniakiem, które stanowią 90% tych wypraw, a te nieliczne wyprawy to z innymi członkami)
Także pisze sie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu ktoś mnie opieprzy, ale przydałoby się malutkie forum gildii. Chociażby tylko, by skutecznie robić ankiety. Temat rozrósł się już do olbrzymich rozmiarów i naprawdę ciężko się czegoś doszukać. Albo moze chociaż jak nie forum to maleńka stronka gildii, tak do celów organizacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc... Ja nie mam factions. Jakoś tak wyszło że ostanie dwa dni wcale nie grałem, ale miałem inne zajęcia.
Co co mnie lepiej znają z GW i wogle to wiedzą ze PvP się nie param. Całe moje związki z PvP to wyprawy R-Spike''a raz w tygodniu, nie wiem czy dalej będziemy chodzić... bo jakoś cicho jest w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już mamy taki podział jaki chciał Chronos :)

Do pvp: Ja, Dev, pitah
Do pve: Latniak, Arkadiusz, Chronos

To jest bardziej umowne, ale może być :D

Z tym pvp to dość ciężko jest. R spike dawno nie gralismy, FC ele spike który chciałem zorganizować też nie wypalił bo chętnych nie było. Kiepsko, kiepsko nam idzie.

A co do forum, to jak ktoś chce i umie takie forum zrobić to proszę bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 23:36, Jozeph napisał:

No to już mamy taki podział jaki chciał Chronos :)

Do pvp: Ja, Dev, pitah
Do pve: Latniak, Arkadiusz, Chronos

To jest bardziej umowne, ale może być :D


Nie zupełnie tak jak proponowałem :)
Pisałem aby wśród oficerów zrobić podział(chociażby umowny) aby wiadomo było do kogo z jakimi pytaniami... i od początku nie myślałem tu o sobie a teraz jestem jedynym "szaraczkiem" wśród oficerów w tej grupie :)
A chodziło mi o oficerów aby mogli np. z innymi gildiami z sojuszu się umówić na jakąś wyprawę... w naszej sytuacji znaleźć 12 osób na elitarną misje w tym 3-4 monk''ów graniczy z cudem... a oficer może pisać na kanale dla sojuszu... i tam może się znajdą chętni jakby od nas brakowało ludzi...
Ale tak też może być :) Jakby co to z dziedziny pve chętnie służę pomocą.


Arar -> wiem właśnie że mało było takich wypraw pve... ja sam głównie się skupiam na PVE z racji braku czasu na regularną gre i miło by było gdzieś się wybrać z grupą z gildii... "dropy" zostaną wśród swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam GW:F.
Ze względów czasowych gram tylko PvE (odblokowywanie skilli).
Jestem bardzo zainteresowany wspólnymi wyprawami.
Mój progres jest w stopce :)
"Wyprawa" = tylko farm, tylko questy czy oba po trochu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Posiadam GW:F, ale nie zacząłem jeszcze odkrywać Canthy.
Ze względów czasowych gram tylko PvE (odblokowywanie skilli).
Jestem bardzo zainteresowany wspólnymi wyprawami.
Mój progres jest w stopce :)
"Wyprawa" = tylko farm, tylko questy czy oba po trochu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 23:36, Jozeph napisał:

A co do forum, to jak ktoś chce i umie takie forum zrobić to proszę bardzo :D

Guildwars.pl daje subfora wszystkim gildiom, które poproszą. To wystarczy. Ewentualnie mógłbym spróbowac załatwić p znajomosci trochę miejsca na serwerze z php, ale nie chciałbym robić potencjalnemu ofiarodawcy kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 10:59, Cazcader napisał:

"Wyprawa" = tylko farm, tylko questy czy oba po trochu? :)


Wydaje mi się że na questy to nie trzeba się specjalnie umawiać wcześniej... najlepiej spytać podczas gry kto chce pomóc... pisząc to miałem na myśli wyprawy po zielone przedmioty albo na elitarne misje, UW, FOW albo jakieś trudniejsze misje lub bonusy w takich misjach...

Aby trochę rozruszać grę PVE proponuje wyprawę po zielony miecz niedaleko Cavalon''u. Potrzebni są: Monk, Nuker, MM i Warrior. Ja mogę przyjść Warriorem... pewnie część z Was brała udział w wyprawach na QF... tutaj taki sam team bardzo dobrze sobie radzi a pokonanie boss''a jest dużo prostsze i krócej trwa niż podczas QF jak będzie więcej chętnych to najwyżej pokaże gdzie wypada ten miecz i potem podzielimy się na mniejsze grupki...
Można po ten miecz solo monkiem się wybrać ale trwa to dłużej a tak to pójdzie szybko i będzie można kilka razy się wybrać :)

Kto będzie chętny to proponuje spotkać się w Zos Shivros Channel o 16:00 w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym także poradził z góry umówić się na bonus w Thunder Keep, dużo ludzi (w tym ja) jest na niego chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko powiedzieć, że moje braki w grze (znaczy się w byciu "ON") wynikają z przejściowych problemów natury komputerowo-technicznej... W czasie najbliższym zamierzam jednak wziąć się do roboty i ukończyć grę...

PS Ile Kurzick Factions dostaje się za zniszczenie Luxonów (druga część tego questa z okolic LA)...? Bo Factions nie mam, a chciałbym się przysłużyć Gildii chociaż w taki sposób (3 postaci: 3 x 150+3 x Y=...*)
_____
*Y=nagroda za tą drugą część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 19:05, MonkOfWar napisał:

3 x 150

Miało być: 250 EXP. To za pierwszą część, przepraszam za zamieszanie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 18:59, DragonLord napisał:

Ja bym także poradził z góry umówić się na bonus w Thunder Keep, dużo ludzi (w tym ja) jest
na niego chętnych.


Ja również chętnie bym się przeszedł. Jak jest ktoś jeszcze chętny to proszę zgłaszajcie się na forum. Narazie są 2 osoby... więc jeszcze chyba 6 miejsc zostało... jak się zbierze cała grupa to ustalimy jakiś termin, który pasuje wszystkim i się można wybrać.

Lista chętnych na bonus w ThK:
1. DragonLord
2. Chronos The Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować