Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2006 o 22:39, Kethros napisał:

Guild Mastera Lub Oficerow prosze o kontakt w grze lub poprzez forum

Pozdrawiam


Powinno to się odbyć w drugą stronę... że to ty się skontaktujesz z nimi :) Gdzieś w tym wątku jest lista membersów (trochę już nieaktualna, ale oficerowie i lider sie nie zmienili raczej)

Anyway... witaj w gildii. Jeśli ci jeszcze nikt zaproszenia nie wysłał to ja zaraz to zrobię. My się już zresztą troszkę już poznaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeśli posiadasz co najmniej Rank3, ponad 100k FB, to możesz do nas dołączyć. Do tego wymagana znajomość dwóch klas i odblokowanie wszystkich skillów - przynajmniej z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:15, DEViANCE napisał:

Tak. Jeśli posiadasz co najmniej Rank3, ponad 100k FB, to możesz do nas dołączyć. Do tego wymagana
znajomość dwóch klas i odblokowanie wszystkich skillów - przynajmniej z podstawki.


Hehhe, coś rosną wymagania na przyjęcie do naszej gildii ;) Najwyższy czas !!11! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 28.05.2006 o 23:27, Latniak napisał:

Hehhe, coś rosną wymagania na przyjęcie do naszej gildii ;) Najwyższy czas !!11! :]


Zapomniałem wtedy dodać, że to są minimalne wymagania do gildii typowo nastawionej na PvP bądź GvG ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:15, DEViANCE napisał:

Tak. Jeśli posiadasz co najmniej Rank3, ponad 100k FB, to możesz do nas dołączyć. Do tego wymagana
znajomość dwóch klas i odblokowanie wszystkich skillów - przynajmniej z podstawki.


ale wyrzucac nie bedziecie? :P

bo ja mam Rank 0, nieco ponad 6k FB i znam tylko jedna klase (Elementaliste)

ale za to mam wszystkie skille elementalisty z podstawki odblokowane :P (na jednej postaci PvE)

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:31, DEViANCE napisał:

Zapomniałem wtedy dodać, że to są minimalne wymagania do gildii typowo nastawionej na
PvP bądź GvG ;>


Eh, chciałbym żeby kiedyś tak było... ;] BTW, jeśli chodzi o wyprawy PvE na obu kontynentach to bardzo chętnie się wybiorę. Aha, może powtórzymy to pójście po greeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To do przy wstąpieniu do gildii wciąż brana jest Balthazar Faction? Ja sobie już nabiłem 25k samym traperem na Zaishen, więc chyba nie jest to wyraźny wskaźnik umiejętności walk PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:42, DragonLord napisał:

To do przy wstąpieniu do gildii wciąż brana jest Balthazar Faction? Ja sobie już nabiłem 25k
samym traperem na Zaishen, więc chyba nie jest to wyraźny wskaźnik umiejętności walk PvP.


nie, i ile wiem nigdy nie byla :P

zapytaj jakiegos oficera to cie na pewno przyjmie, podaj tylko mu swoj nick z forum

mozesz pytac mnie Garvey Nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 15:11, Arkadiusz napisał:

zapytaj jakiegos oficera to cie na pewno przyjmie, podaj tylko mu swoj nick z forum

mozesz pytac mnie Garvey Nobody


To wygląda jakbyś pisał to do DragonLorda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, jak kto moze to niech sie zalapie na taxi do obu elite mission (zeby chociaz raz byl w obu miejscach)

bo potem jak jedna osoba jest w the deep albo urgoz''s warren to moze ona skoczyc do guild halla, zebrac do teamu innych i dajac ''leave guild hall'' przenosi cala druzyne do elite misison :P (pod warunkiem ze kazdy z druzyny przynajmniej raz tam byl)

ja obecnie mam moja postac ''zaparkowana'' w urgoz''s warren :P wiec wieczorem sluze transportem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie tylko mam Monka :P, mam też piękną i zabujczą Assassinke ;] itd itp...:)
Nie chce mi się już grać z PLs nie lubie ich to takie wredne mole ciągle tylko gw i gw i na samych dwójach jadą :P
musze od nich odpocząć. Oczywiście równo za tydzień będe grałdzień w dzień :]
Wszystkie skille mam odblokowane :]
PS: W PLs podczas pojedynku GvG używamy TS-a to taki program Team Speak dzięki czemu bez pisania szybko się komikujemy i jestesmy szybsi niz wrogowie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 17:29, Kamil.i.Maciek napisał:

używamy TS-a to taki program Team Speak dzięki czemu bez pisania
szybko się komikujemy i jestesmy szybsi niz wrogowie...:)


Świetny tekst :)

Sporo już było pisane na tym forum, w tym wątku, o TS''ie więc jeśli ktoś nie wiedział co to jest to już od jakiegoś czasu wie :)
Na pewno nie krytykuję... przyjemnie mi się to czytało :)

pitah --> Te green''y niestety wypadają coraz rzadziej bo za łatwo można pokonać przeciwników...

Arkadiusz --> pisałem o elitarnych misjach już jakiś czas temu i cieszę się że wreszcie więcej osób z gildii się tym interesuje... ja mam nuker''a w The Deep i monka w elitarnej misji Kurzicków więc czekam aż więcej osób z naszej gildii będzie mogła grać w jednej z tych misji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 17:29, Kamil.i.Maciek napisał:

Nie chce mi się już grać z PLs nie lubie ich to takie wredne mole


No tak to jest, przechodzisz do gildii niby lepszej myślisz sobie "o kurde toż to PLs, ale super będzie w tej gildii o wiele lepiej niż w tym TsH" czy coś w tym stylu a okazuje się że tam kompletnie nie ma atmosfery, szczególnie takiej swojskiej jak u nas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My TS''a używamy od zawsze. Nie tylko do PvP [prawda pitah?]. Do tego jeśli znowu masz przyjść do naszej gildii, by za kilka dni pożegnać się i przejść do innej, to niestety ja bym Tobie podziękował.
Factionów nie da się "pożyczyć". Do tego jak 20k O_o Dziwny jesteś i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 20:09, DEViANCE napisał:

My TS''a używamy od zawsze. Nie tylko do PvP [prawda pitah?]. Do tego jeśli znowu masz przyjść
do naszej gildii, by za kilka dni pożegnać się i przejść do innej, to niestety ja bym Tobie
podziękował.
Factionów nie da się "pożyczyć". Do tego jak 20k O_o Dziwny jesteś i to bardzo.


Opis TS''a i "pożyczenie" 20k Factions z gildii można przynajmniej z uśmiechem czytać :)

Nie wiem co jest Kamil.i.Maciek wart w GW... chyba razem nie graliśmy... więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć... może jest świetnym graczem i ma powody aby stawiać wymagania zanim przyłaczy się do nowej gildii :)

Napewno nie podoba mi się sposób w jaki wypowiada się o swojej obecnej gildii(nie znam jej i nie wiem kto tam gra ale obrażanie swojej gildii na forum innej gildii jest nie na miejscu), częste zmiany gildii też nie są pozywtywnym argumentem...

Tyle z mojej strony na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co ? :P
Nieoto chodzi, że obrażam PLs poprostu ja chce grać dla przyjemności oni tobie stawiają warunki, nie chodzi im o zabawe tylko o rankingi jak nie przyjdziesz na trening o 21:00 to Cie wyzywają od imbecyli wcale się tym nieprzejmują, że masz szkołe i ważną klasówke i o tej godzinie powinieneś już iść spać. Nielubie chamstwa lubie ludzi takich jak wy co wiedzą co to życia i zabawy smak! :]
Pamiętam nasze wygłupy w LA, które naprawde mi bardzo utkneły w pamięci! :)

A jak tak Was ładnie i sympatycznie poprosze i obiecam na swój honor, że będe wierny tej gilidi i będe się starał być jak najlepszym graczem to przyjmiecie mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować