Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 22:09, DEViANCE napisał:

> Witam! Moglibyście mi powiedzieć, co mam zrobić z TS żebym was słyszał?? :D Trzeba chyba
Quick
> Connecton... Co dalej?? ;p Mam TS 2

http://www.banita.pl/porady/teamspeakwin.html --> tutaj wszystko masz opisane


No tak, ale ja chce was słyszeć, czyli chyba muse znać hasło i adres... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za podwójnego ale zapomniałem. Nie wiecie może dlczego mi przerywa dźwięk?? Tak samo jest z GG nie słysze nic prawie, tylko pomruki, bo przerywa gdy ktoś mówi... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo masz przypchane lacze i Ci sie przycina ... Wylacz antyviry , firewalle i staraj sie jak najmniej wykorzystywac neta to powinno chodzic nice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasło i adres pojawia ci się za każdym razem jak wchodzisz do gry :D Dajesz quick connect i tam wpisujesz adres serwera i swoj nick, potem wybierasz nasz kanał, wpisujesz hasło i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 20:37, pitah napisał:

1. Chronos The Black (nadal mam nadzieję, że przyjdziesz)


Chcę przyjść... w końcu sam proponowałem wyprawy PVE... a to jakby nie patrzeć będzie PVE. Teraz tylko nie chcę obiecywać, że będę a potem nie przyjść... prace mam jak przedtem ale dodatkowo zbliża się sesja na uczelni, muszę kilka projektów zrobić, zaliczyć kilka kolokwiów a potem egzaminy... na pewno w GW będę się pojawiał ale nie mogę konkretnie powiedzieć kiedy będę jak się uda to będę wtedy kiedy będziecie się wybierali na misje. Tak czy inaczej na forum zaglądam więc chętnie służę radą jakby były jakieś pytania co do misji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pytanie... Czy jest w ogóle jakas szansa, ze moim Assassinem zalapię się na przechodzenie maksymalnie szybko PvE? Nie potrzebuje częstego uleczania, daje se radę, jeśli pierwsi atakują woje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 07:51, lordfett napisał:

No to ja mam pytanie... Czy jest w ogóle jakas szansa, ze moim Assassinem zalapię się na przechodzenie
maksymalnie szybko PvE? Nie potrzebuje częstego uleczania, daje se radę, jeśli pierwsi atakują
woje :)


Zależy z kim chcesz przechodzić grę... jeśli chodzi o gildie to myślę, że pomoc w jakiejś misji spokojnie otrzymasz(to co jest teraz organizowane w gildii to zdobywanie najwyższych "odznaczeń" w każdej misji a nie "przechodzenie maksymalnie szybko PVE")... jeśli chodzi o to aby znaleźć jakikolwiek team wśród "obcych" to jest coraz gorzej dla A... zbyt wielu ludzi gra A jak W i giną strasznie szybko... to nie jest dobra taktyka... ludzie teraz szukają drużyn bez A ale nie jest to reguła więc zawsze jest szansa, że drużynę się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Chronos The Black - szukamy zastępcy
2. Sticepeace Warrior
3. Milva Sokoleoko - Ranger
4. Pitha Elema - Nuker
5. Nivrax Deathbringer - SS
6. Jacob Minion - MM
7. King Anonym Monk
8. Kreia Snowwalker

A więc ciągle poszukiwany jests zastępca dla Chronosa.

Proponowany termin to ten piątek (2 czerwca) o godzinie 17 w GH. Jeśli komuś nie pasuje, pisać na forum. BTW, radzę przyjść także osobom, które mają potrzebne klasy, a nie ma ich na liście - ktoś może nie przyjść i wtedy wskoczycie na ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 08:56, ChronosTheBlack napisał:

Zależy z kim chcesz przechodzić grę... jeśli chodzi o gildie to myślę, że pomoc w jakiejś misji
spokojnie otrzymasz(to co jest teraz organizowane w gildii to zdobywanie najwyższych "odznaczeń"
w każdej misji a nie "przechodzenie maksymalnie szybko PVE")... jeśli chodzi o to aby znaleźć
jakikolwiek team wśród "obcych" to jest coraz gorzej dla A... zbyt wielu ludzi gra A jak W
i giną strasznie szybko... to nie jest dobra taktyka... ludzie teraz szukają drużyn bez A
ale nie jest to reguła więc zawsze jest szansa, że drużynę się znajdzie.


W "przechodzeniu maksymalnie szybko" chodziło mi wlaśnie o zaliczenie misji tak, by mieć najwyższe odznaczenia. Mam juz odkryte wszystko, do ostatniej misji włącznie, jednak wypada teraz zdobyc ten tytuł Protectora :P Czy mogę stawić się w GH w piatek razem z resztą? :)

P.S. - Mała prośba, mozecie mi zarzucic jakies linki bądź podać, jak się tworzy Nukera, SS i MM. Wypadałoby wreszcie posiadać jakies buildy często spotykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:54, lordfett napisał:

W "przechodzeniu maksymalnie szybko" chodziło mi wlaśnie o zaliczenie misji tak, by mieć najwyższe
odznaczenia. Mam juz odkryte wszystko, do ostatniej misji włącznie, jednak wypada teraz zdobyc
ten tytuł Protectora :P Czy mogę stawić się w GH w piatek razem z resztą? :)

P.S. - Mała prośba, mozecie mi zarzucic jakies linki bądź podać, jak się tworzy Nukera, SS
i MM. Wypadałoby wreszcie posiadać jakies buildy często spotykane :)



Jeśli o mnie chodzi to możesz się stawić... skład który podałem wcześniej jest optymalny i z takim składem byłoby najprościej... jednak pewnie będzie tak że się nie stawią odpowiednie profesje i lepiej wtedy aby grał gracz niż henchman :)
Jeśli jednak umiesz dobrze grać jako A to tym bardziej się przydasz.

Do nuker''a najważniejsze skille to "Meteor Shower", "Glyph of Renewal" i/lub "Arcane Echo" lub "Echo".
Mając "Arcane Echo" zamiast "Echo"(elite skill) możesz mieć również "Glyph of Renewal"(elite skill) dzięki czemu możesz rzucić 3 metor showers jeden za drugim :)

Co do MM i SS to nie pomogę na razie ponieważ sam teraz tworze MM i coś o nim będę wiedział dopiero za jakiś czas.

pitah --> postaram się jutro być miedzy 17:00 a 17:15... jak się nie zjawie w tym czasie tzn. że nie zjawie się w ogóle jutro. TS''a mieć nie będę już nie tylko dlatego, że nie lubię gadać i grać jednocześnie jak nie ma wyraźnej potrzeby(czyli jak inaczej się nie da) ale dlatego, że będę musiał przeinstalować system i przekonfigurować sieć(co jest mi teraz potrzebne do pracy) i jak się wyrobie z zainstalowaniem GW to będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 13:17, ChronosTheBlack napisał:

pitah --> postaram się jutro być miedzy 17:00 a 17:15... jak się nie zjawie w tym czasie
tzn. że nie zjawie się w ogóle jutro. TS''a mieć nie będę już nie tylko dlatego, że nie lubię
gadać i grać jednocześnie jak nie ma wyraźnej potrzeby(czyli jak inaczej się nie da) ale dlatego,
że będę musiał przeinstalować system i przekonfigurować sieć(co jest mi teraz potrzebne do
pracy) i jak się wyrobie z zainstalowaniem GW to będzie dobrze...


Spoko, najwyżej poczekamy chwilkę na ciebie, w takim razie lordfett przyjdź i jeśli Chronos się nie zjawi, to wskakujesz za niego.

1. Chronos The Black (lordfett)
2. Sticepeace Warrior
3. Milva Sokoleoko - Ranger
4. Pitha Elema - Nuker
5. Nivrax Deathbringer - SS
6. Jacob Minion - MM
7. King Anonym Monk
8. Kreia Snowwalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to znaczy:
1)lagi
2) programy dzialajace w tele a ssace net
Dlatego się pytam , ponieważ mam problem z GW .Jest on strasznie uciążliwy,i wnerwiający no i niewiem o co chodzi. No a teraz przechode do żeczy.Gdy gram w GW i ide mym gostkiem nagle przenosi mnie w rużne miejsca.Albo ,gdy chce walczyć z potworem to przyjmuje on postawe bojową i patrzy się jak tamten stworek go wykańcza i albo zacznie mój gostek walczyć jak ma już ostatnie resztki życia albo po prostu gine i co więcej niemoge uciec bo jak już wyżej wspomnialem cofa mnie do tyłu gdzie popadnie.

Pisze o tym tutaj ponieważ jesteście pewnie doświadczeni i może jesteście w stanie mi jakoś pomuc.A temu się pytam co znaczą powyższe chasła 1 i 2 bo usłyszałem że to może być powodem mego błedu czy co to jest.
A gre zainstalowałem wczoraj.Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2006 o 13:17, ChronosTheBlack napisał:

Mając "Arcane Echo" zamiast "Echo"(elite skill) możesz mieć również "Glyph of Renewal"(elite
skill) dzięki czemu możesz rzucić 3 metor showers jeden za drugim :)


Po użyciu arcane echo i echo tez tak mozesz, 3 showery jeden po drugim. Rzucasz arcane, potem shower, potem echo, shower z arcane, i shower z echo. Tracisz czas pomiedzy showerami tylko na rzucenie echo (1 sek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:00, pitah napisał:

Proponowany termin to ten piątek (2 czerwca) o godzinie 17 w GH.


Hmmm a nie może być dzisiaj? Mnie prawdopodobnie w piątek i sobotę nie będzie. Jeśli się nie da tego przełożyć to będziecie musieli grać beze mnie, ale w sumie brak Rangera to nie duża strata :D Pewnie znajdzie się jakiś zastępca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:54, lordfett napisał:

P.S. - Mała prośba, mozecie mi zarzucic jakies linki bądź podać, jak się tworzy Nukera, SS
i MM. Wypadałoby wreszcie posiadać jakies buildy często spotykane :)


MM --> http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=3042893 - mój build
SS :

-Spiteful Spirit {Elite}
-Arcane Echo
-Reckless Haste
-Insidious Parasite
-Blood Ritual
-Desecrate Enchaments
-Spinal Shivers
-Ressurection Signet

To tylko przykładowy build, możesz w nim dowolnie manipulować, pamiętaj tylko o SS, skill podwajający go oraz Reckless Haste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 15:09, DragonLord napisał:

/.../
To tylko przykładowy build, możesz w nim dowolnie manipulować, pamiętaj tylko o SS, skill podwajający
go oraz Reckless Haste.


Dobrze powiedziałeś, że to tylko przykładowy, gdyż ja zamiast Insidious Parsite biorę Parasitic Bond. A przed rozpoczęciem danego questa czy misji, pytam się czy ktoś będzie potrzebował Blood Ritual. Jeśli nie, to biorę Enfeeble. Spinal Shivers - to zależy. Czasami biorę, a czasami nie. Ostatnio to prawie w ogóle, a zamiast tego Suffering albo Weaken Armor (na bossów).
Istnieje wiele buildów Necro SS. Ale, jak łatwo można się domyślić, każdy zawiera SS i Echo.

P.S.
Jak chodziłem do SF, to czasami brałem Barbs na bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować