Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2006 o 14:28, Latniak napisał:

Po użyciu arcane echo i echo tez tak mozesz, 3 showery jeden po drugim. Rzucasz arcane, potem
shower, potem echo, shower z arcane, i shower z echo. Tracisz czas pomiedzy showerami tylko
na rzucenie echo (1 sek)


Wiem, to co napisałem to jeden z kilku możliwych rozwiązań dla nuker''a... Ty podałeś kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie każdy kto chce przyjść niech przyjdzie, macie szansę na dostanie się do składu.

DZISIAJ GODZINA 17 W GUILD HALLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanow GW. Chcialbym sie dolaczyc do waszej gildi, poniewaz jestem nowym nabywca GW i kolega mi was polecil. Z gory dzieki za rozpatrzenie mojej propozycji. Moje GG to 7085940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Ray -> moja ksywa w grze ;) gdybyście sie zgodzimi prosiłbym o przyjecie mnie do Waszej gildii,

R/E 9 lvl :/ ale dopiero zaczynam grac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:16, Arar napisał:

Co z tym ThK? Robimy to kiedyś wspólnie? Może w soboty będziemy organizować wyprawy PvE ?


To ja isę pisze. W ten weekend jestem można powiedziec wolny i się z chęcią przyłączę do tej misji, bo mnie już wskurzają ludzie na tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chętnie dołącze do ekipy na ThK, ostatnio biegam z młotem i mogę sie pochwalić fajnym, działającym buildem (Jade, Summitów i Mantle leję na 50 dmg non-stop).
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. A otóż od kiedy nie jesteśmy już w sojuszu? Jeszcze wczoraj mieliśmy sojusz a dziś?

A i co do wyprawy na ThK. Może dzisiaj o 16? Prosiłbym o jakiś patronat oficera od spraw PvE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 07:37, Arar napisał:

Mam małe pytanie. A otóż od kiedy nie jesteśmy już w sojuszu? Jeszcze wczoraj mieliśmy sojusz
a dziś?

A i co do wyprawy na ThK. Może dzisiaj o 16? Prosiłbym o jakiś patronat oficera od spraw PvE...


Również jestem ciekaw co się stało z sojuszem...

Co do wypraw PVE(po bonus w ThK czy innych) w ten weekend to ja osobiście nie mogę obiecać, że o jakiejś konkretnej porze będę "online" bo nie wiem kiedy będę miał czas. Zresztą jak widzę to już dwóch wojowników jest to nie będę potrzebny... najważniejsze to jeszcze znaleźć 2 monk''ów... najlepiej znowu spróbować utworzyć listę na forum osób chętnych(najlepiej około 10 osób) i wtedy wśród tych osób dopasować termin... bo teraz to chyba jest 4-5 chętnych i zero monk''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie terminu wyprawy na Thunderhead Keep to weźcie poprawkę na dzisiejszy mecz z Chorwacją o 17:35. :-)
Jakby brakowało jakiejś klasy to moze się dobierze kogoś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 06:46, Arar napisał:

To jak można się wybrać na ThK? Jest 2 wojów, regner i necro. Zgadnijcie czego nam jeszcze
brakuje......


Hmm, hmm mesmera? xD

HumanGhost----> Polska z Chorwacja gra? Nie jestem pewien czy chce to oglądać -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do THK moge z wami iśc jako blood necro, albo jako MM, choć na pewno byłbym necro bo DragonLord bedzie MM :)). Godziny jakieś wieczorne najlepiej, np. niedziela 20, albo pon-pt 20 bo tak najlepiej mi odpowiada.:))

HumanGhost ------> Masz mocne nerwy, żeby to oglądać :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gildia AA przeniosła się do sojuszu założonego pzrez gildię "japońskich znaczków" i dostaliśmy od nich zaproszenie. BTW, nie wiem, czy chcę do nich dołączać... Byliśmy jedyną gildią, która w ogóle dodawała KFP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do OLD raczej i tak nie dołączmy (za wysokie wymagania), a bycie "solo" chyba jest lepsze, sądząc po tym spamie na Alliance czat, po tej rozmowie o "cegłach" i dziesiątkach "siema", "yo", "nara" (takie coś to można w gildii - ale co mnie obchodzi jakiś oficer innej gldii, którego wogóle nie znam, się zalogował/wylogował) po prostu to wyłączyłem, jakby było jakieś ważne ogłoszenie i tak bym o nim nie słyszał. No chyba, że ktoś zna sojusz bez tego typu rzeczy i jakiejś "pozytywnej" stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować