Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2006 o 19:41, HumanGhost napisał:

Latniak, ta twoja stronka coś sie długo wczytuje. Tutaj jest lepsza ze wszystkimi tytułami:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Title


Nie zauważyłeś że to jest ta sama strona. Tylko ja dałem link do "komentarzy" bo tam są pokazane skrzynie które są high endowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 20:51, Arar napisał:


Nooooo :) Bardziej na te pierwsze. A co?


Mhm to możemy sie przejść posiekać troche ... bo samemu nudno nie ma z kim gadać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2006 o 21:02, silo1992 napisał:

Mhm to możemy sie przejść posiekać troche ... bo samemu nudno nie ma z kim gadać ;D


Hehe wiem, rozumiem. Dziś nie mam czasu. Mooooże jutro.Tyle, że ja zrobiłem już 3/4 questów Kurziców a reszty nie chce mi sie samemu robic. Daj swój nick w grze to w czwartek możemy zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:06, Arar napisał:

Hehe wiem, rozumiem. Dziś nie mam czasu. Mooooże jutro.Tyle, że ja zrobiłem już 3/4 questów
Kurziców a reszty nie chce mi sie samemu robic. Daj swój nick w grze to w czwartek możemy zagrać.

Może jeszcze ktoś się do party załapie :D ?

postać PvE : Elemetrar Silo
postać PvP: Marysia Sila

btw. a o jakie questy chodzi ? [ nie śmiać sie ... od 29.05.06r. mam GW:F )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jak już zapewne wiecie pragne dołączyć do waszej forumowej gildi, wiem, że raz od Was odeszłem i bardzo z tego powodu żałuję, ale są też dobre strony bo wkońcu człowiek uczy się na błędach i mija dużo czasu zanim odkryje swoje powołanie do każdej gry! :)
Ślubuje Wam wierność i przyjaźń dopuki Wiedźmin nas nierozłączy ;]
Pozdrawiam King Anonym Blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Zastanawiam się czy kupić na allegro GW.Słyszałem jednak że często po paru miesiącach takie konto jest banowane.Chciałbym wiedzieć dlaczego i czy dotyczy to tylko kupowania samych kont(bez gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:27, rafalluc napisał:

Mam pytanie.Zastanawiam się czy kupić na allegro GW.Słyszałem jednak że często po paru miesiącach
takie konto jest banowane.Chciałbym wiedzieć dlaczego i czy dotyczy to tylko kupowania samych
kont(bez gry).


Nie to chodzi po prostu o to ( według mnie ) że po prostu ktoś używał jakiś nielegalnych programów, sprzedaje konto i po jakimś czasie wysyła do NCSoft''u ( lub AN nie wiem :) ) wiadmomośc że te konto użyuwało nielegalnych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:27, rafalluc napisał:

Mam pytanie.Zastanawiam się czy kupić na allegro GW.Słyszałem jednak że często po paru miesiącach
takie konto jest banowane.Chciałbym wiedzieć dlaczego i czy dotyczy to tylko kupowania samych
kont(bez gry).


Ja bym CI polecil kupić w sklepie ... gram.pl albo w mieście ... bo z allegro to różnie bywa ... albo Ci wysle zle albo tak jak napisal Piotrbov ktoś Cie wrobi ... wiesz przez internet nie jest najbezpieczniej ( z gram.pl moim zdaniem bezpiecznie )... Zapłać ew. więcej i ciesz sie ,że nikt Cie nie wrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:27, rafalluc napisał:

Mam pytanie.Zastanawiam się czy kupić na allegro GW.Słyszałem jednak że często po paru miesiącach
takie konto jest banowane.Chciałbym wiedzieć dlaczego i czy dotyczy to tylko kupowania samych
kont(bez gry).


Od takich pytań masz temat ogólny o GW, http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&u=5477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem sobie wczoraj questy w Cantha i nagle pojawił się na mnie taki czar ... nie wiem co to za czar dam wam obrazek moze taki znacie ...
Przez niego mam -2 regen health , moja postać otoczona jest w jakimś zielonym dymie i latają wogół mnie tj. muchy... jak klikam na niego to mi wyskakuje error gw.exe ... ani wylaczyc ani zdjąć ani nic .. macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 12:21, silo1992 napisał:

Robiłem sobie wczoraj questy w Cantha i nagle pojawił się na mnie taki czar ... nie wiem co
to za czar dam wam obrazek moze taki znacie ...
Przez niego mam -2 regen health , moja postać otoczona jest w jakimś zielonym dymie i latają
wogół mnie tj. muchy... jak klikam na niego to mi wyskakuje error gw.exe ... ani wylaczyc ani
zdjąć ani nic .. macie jakieś pomysły ?


A czytasz ty czasem opisy questów, albo to co do cibie ludki mówią ?? Przecież koleś który na ciebie to rzucił wyraźnie mówił że zaraz to zrobi. Gdy bedziesz mial ten czar to gadasz po jakimś czasie z nim jeszcze raz i wtedy masz kolejny quest. Po jego zrobieniu czar ten zniknie na dobre.

http://gw.gamewikis.org/wiki/Drink_from_the_Chalice_of_Corruption
http://gw.gamewikis.org/wiki/Masters_of_Corruption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że może moglibyśmy zebrać dobrego teama i porobić misje w Cancie na Master? Kto by był na takie coś chętny, proszę wpisywać się na listę. Potrzebujemy co najmniej dwóch Monków, przydałby by sie Rt i MM.

1. Pitha Elema [E/N] - Nuker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 13:44, DragonLord napisał:

Ja mogę być MM lub SS, ale nie wiem, jak będe wyglądał z czasem.


1. Pitha Elema [E/N] Nuker
2. Nivrax Deathbringer [N/Me] MM/SS
3. Elementar Silo [R/Mo] Barrager <- miało być dopisywanie się, gdzie jesteś w Cancie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pitha Elema [E/N] Nuker
2. Nivrax Deathbringer [N/Me] MM/SS
3. Elementar Silo [R/Mo] Barrager
4. Taia Aven [A/Mo]

Mam zrobione wszystkie misje po stronie Kurzicków, chce se na maksa pozaliczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować