Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gigabajty w sekundy

89 postów w tym temacie

2012? To nie wtedy ma być koniec świata? :P
Jak zobaczę taką prędkość w chałupie to powiem "koniec świata" i się skończy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 17:08, boduczek napisał:

PS. Co do Linuksa to nie wiedziałem.


Jak nie wiedziałeś, to było się nie odzywać.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże weźcie już człowieka zostawcie, przeczytał posta, potem przeczytal autora dwa posty nizej i sie pomylli przy pisaniu, potem trzy razy przeprosil a wy go jedziecie dalej o to, wy chy6ba nie macie nic lepszego do roboty tylko jechac ludzi. Powinniscie sie zastanowic nad soba, bo chyba wam zaczyna kultury brakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 18:35, Choinix napisał:

Jak nie wiedziałeś, to było się nie odzywać.

Wiesz masz rację,nie wiedziałem że przez to że źle przeczytałem posta i oskarzyłem niesłusznie kogoś o piractwo będzie takie halo.Jeszcze raz przepraszam.Czy to wam wystarczy?

Dnia 27.04.2007 o 18:35, Choinix napisał:

Pozdrawiam.

Ja rówież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:36, Papas napisał:

Boże weźcie już człowieka zostawcie, przeczytał posta, potem przeczytal autora dwa posty nizej
i sie pomylli przy pisaniu, potem trzy razy przeprosil a wy go jedziecie dalej o to, wy chy6ba
nie macie nic lepszego do roboty tylko jechac ludzi. Powinniscie sie zastanowic nad soba, bo
chyba wam zaczyna kultury brakowac.

Masz rację,dzięki :) Jako jedyny nie robisz z tego nie wiem czego.Przeprosiłem,bo jest to po niekąt moja wina a tu wszyscy wieszają na mnie psy. Widze że znalazł się wreszcie ktoś to potrafi zrozumieć ludzki błąd a nie wytyka go w nieskończoność.Ale niektóży z tego żyją...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja kilka dni temu doslownie zalozylem sobie net 1mb/s i jestem zachwycony, wszystko smiga i w ogole, a tu 9gb w temacie, w sumie jak tak mysle, to chyba narazie nie ma potrzeby az tak szybkiego neta wypuszczac na rynek. Niewielu chyba uzytkownikow mogloby w pelni wykorzystac taki potencjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie 9 Gb to nie to samo co 9GB, a powiedziałbym, że to drugie jest 8 razy większe ;] dlatego jak ktoś ma internet np. 1Mbps to nie ma transferu 1MB/s tylko 128 KB/s ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:55, pendejo napisał:

ludzie 9 Gb to nie to samo co 9GB, a powiedziałbym, że to drugie jest 8 razy większe ;] dlatego
jak ktoś ma internet np. 1Mbps to nie ma transferu 1MB/s tylko 128 KB/s ;]


chłyt martekindowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 19:27, Ceteris Paribus napisał:

chłyt martekindowy!


może i chwyt, ale na tych co się nie znają ;] zawsze warto zasięgnąć wiedzy zanim się podpisze umowę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:33, pendejo napisał:

może i chwyt, ale na tych co się nie znają ;] zawsze warto zasięgnąć wiedzy zanim się podpisze
umowę ;]


No włąsnie na tym polega interes, by czerpać profity z czyjejś niewiedzy;) Tak samo mój znajomy sie chwalił, że ma 5 mega, a z tego co sie okazuje to miał 512 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:40, boduczek napisał:

> Boże weźcie już człowieka zostawcie, przeczytał posta, potem przeczytal autora dwa posty
nizej
> i sie pomylli przy pisaniu, potem trzy razy przeprosil a wy go jedziecie dalej o to, wy
chy6ba
> nie macie nic lepszego do roboty tylko jechac ludzi. Powinniscie sie zastanowic nad soba,
bo
> chyba wam zaczyna kultury brakowac.
Masz rację,dzięki :) Jako jedyny nie robisz z tego nie wiem czego.Przeprosiłem,bo jest to po
niekąt moja wina a tu wszyscy wieszają na mnie psy. Widze że znalazł się wreszcie ktoś to potrafi
zrozumieć ludzki błąd a nie wytyka go w nieskończoność.Ale niektóży z tego żyją...
Pozdrawiam


brak słów... nadal nie wiesz o czym piszę widzę...

no to ci powiem - nie chodzi mi o to, ze popelniles błąd, bo to się każdemu zdarza i tym bardziej, że za to przeprosiłeś. Ale po jaką cholerę po tych przeprosinach nadal jeszcze wyszczekujesz coś od rzeczy o to mi chodzi, nie wiem czy o to samo moim poprzednikom. Skoro przeprosileś to nie kontynuuj dalej jałowej dyskusji bo tylko prowokujesz, co posta przepraszasz i nadal jeszcze coś dopowiadasz.

to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże jaka prędkość, jestem prawie pewien że u nas w Polsce czegoś takiego się nie doczekam, nie przy tych standardach co mamy, a szkoda, ale to bardzo dobre owocuje na przyszłość, może coś kiedyś z tego będzie.

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:55, Choinix napisał:

Nie mówiąc o tym, że już bez problemu doszukamy
się dystrybucji Linuxa 4GB [a ściągasz kilka distro dla spróbowania i już masz ponad te Twoje
śmieszne 9 GB], czy kilka płytek z legalnymi programami - tzw. sety.


Dokładnie, to samo chciałem napisać :).
Niestety wielu ludzi zapomina o tym że nie wszystko co jest udostępniane na Torrencie albo Emulu, to piraty ...
Vide wspomniane Linux-y oraz Open Source

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to to jest ziuuup! Ziuuup! Ziuuuuuuuup! ;]
skoro to jest wersja testowa i wyciąga takie prędkości, to ciekawe co jeszcze wymyślą - aż strach pomyśleć! Świecie zatrzymaj się! :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:40, greg_f napisał:

No to to jest ziuuup! Ziuuup! Ziuuuuuuuup! ;]
skoro to jest wersja testowa i wyciąga takie prędkości, to ciekawe co jeszcze wymyślą - aż
strach pomyśleć! Świecie zatrzymaj się! :>>


Dobrze jest, teraz niech jeszcze zaczną napęd Warpo konstruować, to będzie można sensownie eksplorować kosmos ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat,<b>Clawpek</b>

"Wszystko fajnie, cacy, tylko boję się że takie przyspieszenie rozszerzy jeszcze bardziej skalę piractwa, bo "po co mam iść do sklepu jak pół minuty i już mam gierkę". No chyba, że firmy rozwiną bardziej dystrybucję legalnego oprogramowania przez sieć i wprowadzą lepszą kontrolę co kto ściąga."


Nie no stary,aleś dał ciała....
Nadawłabys się do ABW,skąd ty takie teorie starozytne bierzesz że każdy jest potnecjlanym złodziejem?
Bo tak twoja wypowiedz zabrzmiała,ty myslisz że kazdy kto ma łacze extra szybkie nie wychodzi z domu do sklepu tylko zassysa w necie?
Dałbyś coś jako dowód? :> abym mógł ci uwierzyc...
Chyba że robisz to tylko na zasadzie powyzej 1 Mb jest złodziejem;/
Skad sie takie twory biorą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh wszyscy sie nabijaja z boduczek''a i slusznie kumpel za cos podobnego kiedys dostal bana na forum :] wiec pilnuj jezyka kolego :D z oskarzeniami na prawo i lewo przystopuj, a Twoje tlumaczenia... Hahaha wole przeczytac 10 postow pana Ciriana, niz 1000 Twoich Boduczek, bo najpierw rzucasz oszczerstwa, potem sie płaszczys, a potem znowu masz jakies problemy do wszsytkich... N/C.

A co do newsa, to nic nowego, japonce zawsze byly do przodu z technika, norma ze do nich nalezy rekord. Ale takiego neta nie uswiadczymy, miedzy uczelniami sa zupelnie inne lacza polozone, przebudowac ulic/budynkow/mieszkan pod "nowe lacza" nie wchodzi w gre w Polce w najblizszych latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować