Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 21:42, falcon33 napisał:

> A ja teraz mam głupią misje mam wsiąść do helikopteru wciagu tam chyba 3 minuty.. i mam
do
> dyspozycji F16 [chyba ;] ] nie moge przejść ale super grafa dzwięk i wszystko !!!!

Nie f-16 tylko brytyjskie harriery , ustawiasz znacznik na polu skąd biegną niemilcy, potem
przez stodołę po lewej i dalej w dół zbocza sprint. Nie walcz tylko wiej drużyna da sobie radę.


aha. dzieki zaraz wyprubuje..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Jeśli ktoś ma klan i chciałby pograć jakiegoś meczyka z moim klanem to zapraszam na GG (3155295)

Szczegóły omówimy na GG... Zapraszam!

<UWAGA! Mamy zainstalowanego patcha 1.4!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło wam sie kiedyś :
"Błąd: Klucz CD jest w użyciu. Spróbuj połączyć sie później" ?
Specjalne dla multi zapłaciłem 80 zł za gre i teraz to. Noo nieee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:18, CubuS-35 napisał:

Timon jesteś genialny (albo miałeś farta). CoD 4 działa! Wszystkie mapy sie ładują. Tylko czasami
sie zacina podczas gry w multi na około 30 sekund ale to i jak jest lepiej niż było (wsześniej
wogóle nie było). Dzięki! :)


Nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:21, CubuS-35 napisał:

Czy zdarzyło wam sie kiedyś :
"Błąd: Klucz CD jest w użyciu. Spróbuj połączyć sie później" ?
Specjalne dla multi zapłaciłem 80 zł za gre i teraz to. Noo nieee!!


Uuu miałem ten problem , bo pożyczyłem cd keya qmplowi - i co jest najlepsze on mógł grać (pirat) ja nie WOGÓLE (oryginał) . Dopiero on odinstalował grę , ja przeinstalowałem i wszystko było okey . Miejmy nadzieje że uda Ci się z tym uporać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gra mi sie wykrzaczyla totalnie jakieś artefakty mi sie pojawiają i restart kompa , a teraz gra mi sie wiesz przy odpaleniu co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak moge sformatować dysk ale tak żeby nie usunęły mi sie profile, itp z CoDa 4? Mam dysk podzielony na dwie partycje i tą na której instalowałem CallofDuty4 chce sformatować, ale nie chce od początku zdobywać wszystkich poziomów. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:55, kalin 123 napisał:

Jak moge sformatować dysk ale tak żeby nie usunęły mi sie profile, itp z CoDa 4? Mam dysk podzielony
na dwie partycje i tą na której instalowałem CallofDuty4 chce sformatować, ale nie chce od
początku zdobywać wszystkich poziomów. Pomóżcie :)


Wyślij save na jakiś serwer typu Rapidshare. jak zainstalujesz znowu skopiujesz do folderu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 13:21, Arachnos napisał:

wy ludziska wiecie, że jest forum sceny CoD i tam pomagają rozwiązać problemy techniczne. www.callofduty.pl/forum


A wiesz że to jest topic ogólny o CoD4 i tu też można się pytać ? Luzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 13:30, Outlander-pro napisał:

A wiesz że to jest topic ogólny o CoD4 i tu też można się pytać ? Luzzz

nie czepiam się, tylko ludzi kieruję, tam gdzie udzieli im się pomocy na 100% skutecznej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Ja zaczełem grać w CoD. Na trennigu miałem 24sek. i wziełem 3 poziom trudności :P

SPOILER!

Pierwsza misja - miód. Najlepiej jak się uciekało z tego statku... serce troche mocniej biło. Później sieczka w stacji TV... ile Ja się nad tym męczyłem... Obecnie jestem w misji, gdzie musze ucieć z Nikołowem, po tym jak nam się samolot rozbił. Przyznam, że na 3-cim poziomie mam troche problemów. Na początku looz, ale ta sieczka w stacji TV była aż za dobra :P Narazie koncentruje sie na single :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:37, Sob-styl napisał:

I Ja zaczełem grać w CoD. Na trennigu miałem 24sek. i wziełem 3 poziom trudności :P


A ja miałem 19.4 sek:) I wziąłem 4 poziom trudności, ale pod koniec 2 aktu już sobie nie dawałem rady i obniżyłem na 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:37, Sob-styl napisał:

I Ja zaczełem grać w CoD. Na trennigu miałem 24sek. i wziełem 3 poziom trudności :P

SPOILER!

Pierwsza misja - miód. Najlepiej jak się uciekało z tego statku... serce troche mocniej biło.
Później sieczka w stacji TV... ile Ja się nad tym męczyłem... Obecnie jestem w misji, gdzie
musze ucieć z Nikołowem, po tym jak nam się samolot rozbił. Przyznam, że na 3-cim poziomie
mam troche problemów. Na początku looz, ale ta sieczka w stacji TV była aż za dobra :P Narazie
koncentruje sie na single :P


Te misje to pikuś, ostatnia misja w kampanii Amerykańskiej i misja w Czarnobylu zapadną ci najbardziej w pamięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:07, mikal15 napisał:

Hehhe jak stacja TV jest trudna to ja ci życzę powodzenia w Czarnobylu podczas misji snajperskiej...duuuużo
cierpliwości :)


Noo końcówka tej misji była wyjątkowo trudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc odnosząc się do misji - grałem 9 godzin i przeszedłem wszystko na weteranie oprócz misji gdzie trzeba było nieść na końcu McMillana...no po prostu masakra . Miałem już ostatni cel (poczekać na śmigłowiec) ale to jest istne piekło ;/ Zachodzą to z jednej to z drugiej strony ;/ Tylko tą misję przeszedłem na normalnym . A z pozostałych to najtrudniej mi było w silosach rakietowych i przy misji ucieczki z Nikolajem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować